Gönderen Konu: Dergiye Araba Çıkarmak...  (Okunma sayısı 6640 defa)

Faruk

• Ziyaretçi
Dergiye Araba Çıkarmak...
« : Ekim 01, 2007, 07:10:42 ÖS »
Arkadaşlar emeğimizi,zamanımızı,paramızı harcadığımız otomobillerimizin dergilerde boy göstermesi gurur verici bir konu..

Ancak bi forumda bi arkadaşımızın yaptığı yorum ilgimi çekti..yorum şöyle;
benim aracımı çıkartmak isteyen dergi bana para ödeyecek(ya da bazı jestlerde bulunacak..mesela arabaya katkı amaçlı bir parça vs..) sonuçta benim emeğim üzerinden dergi para kazanacak ancak benim hiçbir menfaatim olmayacak,düşüncesinde..

Açıkçası bende aynısını düşünmekteyim..
Sizce böyle bi jest olayı olmalımı?

ALG

• THT
Ynt: Dergiye Araba Çıkarmak...
« Yanıtla #1 : Ekim 01, 2007, 07:14:59 ÖS »
sanki burası New Jersey..Hay Allahım yaaa..Faruk ne diyosun kardeşim?

Yaw ne parası, yaw tahsildar kim, yaw bize ne ?

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 01, 2007, 07:17:05 ÖS »
Faruk Sen Arabanı Yap . İste Paranı Ok Tutmayalım Seni.

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 01, 2007, 07:25:53 ÖS »
Arkadaşlar ben bi forumda gördüğüm konuyu buraya taşıdım..Yani sizin düşüncelerinizi ve fikirlerinizi merak ettim..
Hem can arkadaşım bende aynısını düşünmekteyim derken arabamı kast etmedim,genel olarak konuyu yorumladım..

ALG

• THT
« Yanıtla #4 : Ekim 01, 2007, 07:42:10 ÖS »
Faruk adamlar dergiye çıkarıcak doğru düzgün araba bulamıyor..eksoz, filtre, kanatlamı dergiye çıkıp para alcak bu akıllı millet, yapma yaa..sen açtığın konuya inanıyomusun? ama normal, bu memlekette aysun kayacı pepsi max içtim beni öpmedi diye mahkemeye giden adamlar var..

raspberry

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 01, 2007, 07:47:37 ÖS »
bence arabanın dergıye cıkması en buyuk jesttır begenıp gorenler vay be arabaya bak dıcekler ben bu gorusteyım

poison*CİVİC*

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ekim 01, 2007, 07:50:05 ÖS »
 <783^2

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ekim 01, 2007, 07:50:29 ÖS »

Faruk adamlar dergiye çıkarıcak doğru düzgün araba bulamıyor..eksoz, filtre, kanatlamı dergiye çıkıp para alcak bu akıllı millet, yapma yaa..sen açtığın konuya inanıyomusun? ama normal, bu memlekette aysun kayacı pepsi max içtim beni öpmedi diye mahkemeye giden adamlar var..

sonuçta dergiyi alanlar egzozlu,filtreli vb. aksesuarlı arabalar için alıyor,TR dergilerindeki araclar yurtdışındaki gibi kaliteli değil belki ama sonuçta bu arabaların sayesinde dergi traj yapıyor ve para kazanıyor..

ALG

• THT
« Yanıtla #8 : Ekim 01, 2007, 08:05:11 ÖS »

bence arabanın dergıye cıkması en buyuk jesttır begenıp gorenler vay be arabaya bak dıcekler ben bu gorusteyım

ülkemiz şartlarını düşünerek katılıyorum..zaten anlatmak istediğimde buydu

raspberry

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ekim 01, 2007, 08:41:57 ÖS »

ülkemiz şartlarını düşünerek katılıyorum..zaten anlatmak istediğimde buydu
bence geneldede oyle olmalı ister türkiye olsun ister başka bi ulke  >=ok

ALG

• THT
« Yanıtla #10 : Ekim 01, 2007, 09:18:35 ÖS »
öyle değil işte..sen harca 10 bin dolarlık arabaya 100 bin dolar..o zaman dergiler bulur seni..

raspberry

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ekim 01, 2007, 10:57:59 ÖS »

öyle değil işte..sen harca 10 bin dolarlık arabaya 100 bin dolar..o zaman dergiler bulur seni..
evet ben o aşıdan dusunmemıstım ;)

whitehan

« Yanıtla #12 : Ekim 01, 2007, 11:17:27 ÖS »
ben faruk a katılıyorum dergıye cıkartacak araba bulamıyorlara katılmıyorum bırkackez dırekt sahıt oldugum olaylarda edıtor ya sadelık vs. onemlıdegıl de onemlı olan kanat olsun pardon hayvanı bı exoz olsun gıbı yorumlarla ancak oyle bı araba bulmazsalar sade temız cıkabıleck arabaları cıkart mıyolar turkıye sartları dıyoruz ya bız belırlıyoruz bu sartları herkes karsılıgını ıstese neyı cıkartacaklar ...
yanı sunu demek ıstıyorum tunıng dergılerı magazınlesmıs tamamıyle malı gıbıler ...gercek degerlere onemı % 10 gostermelık verıyorlar neden para kazanmak ıcın cıkar amacı ıcın..
ıste bunlar ıcınse karsılıgını ınadına talep ederım...ha cıkartmazlar umrumda degıl kaybeden ben olmam.
zevk kısıseldır gorsllıkse her gun yollardayım goren gorurr...

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ekim 01, 2007, 11:18:56 ÖS »
Nee benım arbayı derigeymi çıkarıcaklarmış? Yok artık inanmam  >%6rol

35vt787

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Ekim 02, 2007, 05:29:37 ÖÖ »

+ 787  >=ok  

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ekim 02, 2007, 03:51:41 ÖS »

ben faruk a katılıyorum dergıye cıkartacak araba bulamıyorlara katılmıyorum bırkackez dırekt sahıt oldugum olaylarda edıtor ya sadelık vs. onemlıdegıl de onemlı olan kanat olsun pardon hayvanı bı exoz olsun gıbı yorumlarla ancak oyle bı araba bulmazsalar sade temız cıkabıleck arabaları cıkart mıyolar turkıye sartları dıyoruz ya bız belırlıyoruz bu sartları herkes karsılıgını ıstese neyı cıkartacaklar ...
yanı sunu demek ıstıyorum tunıng dergılerı magazınlesmıs tamamıyle malı gıbıler ...gercek degerlere onemı % 10 gostermelık verıyorlar neden para kazanmak ıcın cıkar amacı ıcın..
ıste bunlar ıcınse karsılıgını ınadına talep ederım...ha cıkartmazlar umrumda degıl kaybeden ben olmam.
zevk kısıseldır gorsllıkse her gun yollardayım goren gorurr...

>=ok

zaten modifiye ile ilgili bi kişi aracını belirli sitelere koyar yani maksat aracı tanıtmak veya aracını herkese göstermekse dergiye çıkmak şart değil..  :artis  ama herşeyin bi bedeli olduğuna inanıyorum...

By_BuGr4

« Yanıtla #16 : Ekim 03, 2007, 12:05:20 ÖS »
ya biz dergilere para vermiozz ki direk reklamlara veriozz editor 2 satır bi yazı yazıoo tamam.. bilgisayar dergilerinde de bu böle 70 sayfalık derginin en 40-45 sayfası reklam

Zubeyir

« Yanıtla #17 : Ekim 03, 2007, 12:27:20 ÖS »
bence tmm tr dekı ortam para kazanmak cıın bıraz zor gıbı arac sahıbıı  acısından ama.suda var.o adamlar bundan para kazanıyolar..araç sahibi ise resmı cektırdıgı ıle kalıyo.buda haksızlık bence.

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ekim 03, 2007, 12:44:35 ÖS »

bence tmm tr dekı ortam para kazanmak cıın bıraz zor gıbı arac sahıbıı  acısından ama.suda var.o adamlar bundan para kazanıyolar..araç sahibi ise resmı cektırdıgı ıle kalıyo.buda haksızlık bence.

+onyüzbinmilyon baloncuk....

Onun dergisi benım arabamın resimleri için satılcak.. Ben bundan hiçbirşey kazanmıyacağım... Bence yanlış.

fatih67

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ekim 03, 2007, 01:13:43 ÖS »
Bence her aracı dergiye çıkartmadıklarına göre, dergiye çıkan araçlarında öteki araçlardan  bir farkı olduğunu düşünürsek , dergiye çıkan araç kesinlikle karşılığını almalıdır .Bu karşılık maddi de olabilir yada bir plaket ,yazı,sertifika gibi kalıcı bir şekilde ödüllendirilebilir .Çünkü insanlar yaptığı veya bıraktığı eserlerle anılır.

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ekim 03, 2007, 01:18:28 ÖS »
+ bi örnek vermek istiorum ben dogru duzgun tuning dergilerine para veripte almam bu ay trtuning dergisi aldım almamın tek nedeni ise sitemizde bulunan bi arkadasımızın aracıının dergide cikması ben bu dergiyi alip onlara para kazandırıosam havadan araca bakmak iiçin peki araç sahibi ne kazanıo hiç bisey belki gunumuzde böle olabilir ama ben bna katılmıorum

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
« Yanıtla #21 : Ekim 03, 2007, 04:06:59 ÖS »
para değilide mesela bir yıllık bedava üyelik gibi bişey verebilirler

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Ekim 03, 2007, 04:09:07 ÖS »

+onyüzbinmilyon baloncuk....

Onun dergisi benım arabamın resimleri için satılcak.. Ben bundan hiçbirşey kazanmıyacağım... Bence yanlış.

zubeyir ve ali arkadaşımı sonsuz destekliyorum ..  >=ok

>=ok

ALG

• THT
« Yanıtla #23 : Ekim 03, 2007, 05:26:27 ÖS »

bu mantıklı mesela, yada plaket vs falan..ben hala türkiyedeki araçların 90% ının parayla dergiye çıkacak kadar iyi olduğunu düşünmüyorum..

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Ekim 03, 2007, 05:27:11 ÖS »
Abi Motor Resmi Olmayan Araçlar İçin Turbolu Diye Fln Yazmışlardı Zamanında . Komedi...