Gönderen Konu: Değerli THT dostları  (Okunma sayısı 3815 defa)

THT Co-Admin

• Ziyaretçi
Değerli THT dostları
« : Aralık 31, 2009, 05:48:09 ÖS »
Değerli THT dostları,

5. yılımızıda devirdik ve sizlerin sayesinde bugün en iyi hit alan Honda Fan Club olma başarısını hala sürdürmekteyiz.

Birbirinden değerli admin ekibimizle kalitemizi ve farkımızı sizler gibi birbirinden değerli dostlarımızla zirveye taşımak tek temennimizdir..

Hepinize iyi seneler diliyoruz...

Son olarak ;

Bildiğiniz üzere belirli zaman aralıklarında muhtelif sebeplerden sitemizden kopup yeni site açan arkadaşlarımız oldu. THT den neredeyse 4-5 tane site türedi.. Birçoğunuz zaten bunun farkındasınız ve haberdarsınız. Sitemizin üyelerini mesaj yoluyla bilgilendirip kendi sitelerine davet etmektedir bu eski dostlarımız. Kendilerine başarılar dileyerek yollarına etik değerlere bağlı kalarak devam etmeleri temennimizdir.

THT her zamanki felsefesiyle gelene git, gidene gel demeyecektir..

Sevgi ve saygılarımızla

THT ADMIN EKIBI

nadirgoktan

Ynt: Değerli THT dostları
« Yanıtla #1 : Aralık 31, 2009, 05:53:08 ÖS »
türeme varsa başarıda vardır demektir :)
Sorunu olup paylaşan ,mutluluğu olup anlatan,arabaya mod yapıp nasıl yaptığını anlatan,
sorunu olana çare olan,tht ile uyanan tht ile uyuyan,araba almak isteyen tavsiye veren,buluşmalarda bir sıcak çay içmeye gelen, gelmek isteyip gelemeyen, amaann diyip gelmeyen :D herkere saygılar sunar siteyi bu kadar güzel kılan her üyeye teşekkür ederim :)

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Aralık 31, 2009, 06:02:37 ÖS »
yeni yaşımız kutlu olsun hep beraber nice senelere çakma tht ler elbet olucak bizde keyifle izlicez 5-6 online ile günlerini sona erdiren bu siteleri etik degere baglı kalıcak kişiler oldukları konusunda  şüpheliyim rüzgarın kayadan alıcagı tozdur :D

doan

« Yanıtla #3 : Aralık 31, 2009, 06:05:16 ÖS »
yaklaşık 2 senedir üyeyim ekstra durumlar dışında bu siteye bakmadan geçtiğim tek bir günüm yok. bu herşeyi açıklıyordur umarım. bunca insanla uğraşan adminlerede ayrıca teşekkür etmek gerekir :)

adrenaliinn

« Yanıtla #4 : Aralık 31, 2009, 06:10:18 ÖS »
iyi ki doğdun THT :)

mali

« Yanıtla #5 : Aralık 31, 2009, 06:13:47 ÖS »
NİCE SENELERE! buradaki bu sıcak ortam devam ettikçe THT ye hiçbirşey olmaz
emeği geçen herkese sonsuz kez teşekkür ediyorum

iyi ki doğdun THT :)

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Aralık 31, 2009, 06:41:15 ÖS »
Iyiki dogdun THT, iyiki buradayiz...

Bende burada sabahlayip, burada uyaniyorum diger THT uyeleri gibi..

Tht'nin basarilarinin devamini dilerim, yeni yasinda tebrik ederim..

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Aralık 31, 2009, 07:48:21 ÖS »
yaklaşık 2 senedir üyeyim ekstra durumlar dışında bu siteye bakmadan geçtiğim tek bir günüm yok. bu herşeyi açıklıyordur umarım. bunca insanla uğraşan adminlerede ayrıca teşekkür etmek gerekir :)
senin gibi üyelerede ayrıca teşkkür etmek gereki dünyanın en zor işi insanlarla ugraşmaktır bizde iyi kötü elimizden geldince yapmaya çalışıyoruz

mcanx

« Yanıtla #8 : Aralık 31, 2009, 07:59:39 ÖS »
bana ikinci bir ailem olan THT ye çok teşekkürler.. nice nice senelere..

RattleSnake

« Yanıtla #9 : Aralık 31, 2009, 08:22:32 ÖS »
forumda emeği geçen bütün adminlere ve arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim iyi varsınız bu forumda 2 yılımı bitirdim 3 yıla girdim bende umarım daha uzun yıllar görürüz burada, aile ortamı yaşıyoruz burada

By_BuGr4

« Yanıtla #10 : Aralık 31, 2009, 08:27:18 ÖS »
Bu forumda bende 2. yılımı bitirdim 3 yılıma girdim. Eskiden siteye her gün ne var ne yok diye bakardım. Bu yıl biraz yoğun olduğum için ayda 1 kere giriyorum ama üyeliğim online olmasada kalbim hep THT'de online :) Nice yıllara THT.

Bu arada arabamdaki stickerın bir kaç harfini sökmüşler geçen. Çok sinirlendim nerene battı be adam benim sitıkırım :)

MhmT

« Yanıtla #11 : Aralık 31, 2009, 08:33:43 ÖS »
allah bozmasın hep böyle devam etsin.

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #12 : Aralık 31, 2009, 09:55:15 ÖS »
tüm tht nin yeni yılını kutluyorum. Dostluk kavramını anlamak, ancak kaliteli insanlara insanlara mahsustur. Bu kalite de sizlersiniz dostlar...

yalçınn

« Yanıtla #13 : Aralık 31, 2009, 10:00:50 ÖS »
bu beraberliğin uzun yıllar devam etmesi dileğiyle...
iyki varsınız... >=ok

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #14 : Ocak 01, 2010, 09:26:07 ÖÖ »
Nice senelere hepberaber aslkerlik dışında :)

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ocak 01, 2010, 12:56:52 ÖS »
Nice senelere hepberaber aslkerlik dışında :)
ooo askerde burdaymış

34 DF 9999

« Yanıtla #16 : Ocak 01, 2010, 01:24:44 ÖS »
nice senelere tht allah bozmasın bu dostlugu gerçi arada çatlak kiremıtler çıkıyo ama onlarda işin tadı tuzu oluyoo...

L3v3nT

« Yanıtla #17 : Ocak 01, 2010, 01:47:25 ÖS »
Nice senelere THT, Bu Yeni yılda da müebbet muhabbet olsun dostluklarımız sonsuz olsun... ;)

ALG

• THT
« Yanıtla #18 : Ocak 01, 2010, 04:48:40 ÖS »
Taklitler asıllarını yaşatır..

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #19 : Ocak 01, 2010, 05:07:54 ÖS »
Taklitlerimiz çok ama taklit bile edemiyorlar. :D Ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar. :D Yeni yıl inşallah sitemize uqurlu gelir,güzel projelerim var :D

ALG

• THT
« Yanıtla #20 : Ocak 01, 2010, 08:18:54 ÖS »
Burdan küsen zaten soluğu taklitlerin yanında alıyor :)

Birde burda açtığı konuyu malum yerlerde açanlarda var, ya burda açın arkadaşlar yada orda, bu siteleri açan arkadaşların istediğide bu zaten :) karşı karşıya getirmek..

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ocak 01, 2010, 08:50:49 ÖS »
tek vatan tek bayrak bölemicekler :)

RattleSnake

« Yanıtla #22 : Ocak 01, 2010, 11:13:07 ÖS »

Birde burda açtığı konuyu malum yerlerde açanlarda var, ya burda açın arkadaşlar yada orda, bu siteleri açan arkadaşların istediğide bu zaten :) karşı karşıya getirmek..

diğer çakma honda forumlarını bilmiyorum ama bazı forumlarda site içeriğine ulaşabilmek için üye olmak gerekiyor böyle bir şey yapmanın bize dezavantajı ne olabilir bu konuyu yönetim olarak bir düşünseniz derim

photographer

« Yanıtla #23 : Ocak 01, 2010, 11:20:44 ÖS »
heppiiii böörrrttt deeeyyy tht. iyiki varsın. içimizdeki honda aşkınının perçinisin bujisisin.. :) nice senelere hep beraber...

ALG

• THT
« Yanıtla #24 : Ocak 02, 2010, 11:18:34 ÖÖ »

diğer çakma honda forumlarını bilmiyorum ama bazı forumlarda site içeriğine ulaşabilmek için üye olmak gerekiyor böyle bir şey yapmanın bize dezavantajı ne olabilir bu konuyu yönetim olarak bir düşünseniz derim

benim bahsettiğim çok başka bir şey, köklü forumlardan bahsetmiyorum.
bu arada yönetim herşeyin çok iyi farkında arkadaşım :)