Gönderen Konu: Bursalılara bir öneri...  (Okunma sayısı 2379 defa)

emre16

Bursalılara bir öneri...
« : Haziran 22, 2009, 12:44:37 ÖÖ »
slm arkadaşlar... Bugün Bursa eski İnegöl yolundan giderken, Alaçam köyünde bir yere gittim... Köyü biraz geçip yukarıya gittikten sonra Nazo ablanın yeri ve civarında çok güzel kahvaltı, et mangal vs. yenilebilecek, çardaklarla donatılmış herşeyin doğal olduğu harika tesisler var... gitmenizi tavsiye ederim özellikle doğayı sevenlere... ;)

mesutbatili

Ynt: Bursalılara bir öneri...
« Yanıtla #1 : Haziran 22, 2009, 10:03:05 ÖS »
Arkadasim sen oralara yenimi gittin yoksa reklammi yapiyon zannedersem bursali olupta alacami ve alacamin tereyagli alabaligini bilmeyen pek yoktur bilmeyenlerede acil olarak gitmelerini oneririm tavsiyem tereyagli alabalik. Nasil gidilir diyosaniz cimento fabrikasini gecince sola donun hicbiyere sapmayin bu 10 km sonra alacam tabelasi cikicak ordan yukari bi 7 km sonra koy onunuze gelecek koyun sagindan daga dogru devam irili ufakli 8-10 tane Yer var hamgisini begenirseniz son soz sakin alcak araba ve 17 jantla gitmeyin yol koyden sonra bozuk

emre16

« Yanıtla #2 : Haziran 23, 2009, 04:33:48 ÖS »
arkadaşım ne reklamı yapıcam sadece bilmeyen bursalı arkadaşlarıma tavsiye etmek istedim.. niye ukelalık yapıyosun ki saçma saçma konusup sinirimi bozuyosun reklamla ne alakası varr...

mesutbatili

« Yanıtla #3 : Haziran 23, 2009, 07:24:11 ÖS »
ne ukelalıgı sayıklıyon sen ya ne sacması.duzgun konus nazo ablanın yerıne gelmeden orada dunya kadar yer war.onları solemıyon orayı soluyon.bursalı olupta alacamı bılmeyende pek zannetmıyom daha 2 yıl oncesı kurtulus cd sınden oraya mınıbusler kalkıyodu.cumartesı pazar 15 mınıbus 1 saatte cıkıyodu.sen orayı yenı gordun dıye suc benımmı

mesutbatili

« Yanıtla #4 : Haziran 23, 2009, 07:33:14 ÖS »
daha 18 yasındasın dıye pek bısey demıyom.ılk once konusmayı ınsanlara nasıl hıtap edecegını we sabretmeyı ogren tamammı emre kaya kardesım.

emre16

« Yanıtla #5 : Haziran 23, 2009, 11:46:03 ÖS »
tmm da benim reklam yapma düşüncesinde olduğuma nası karar veriyosun kii..ben sölemişsem gayri ihtiyari bi şekilde söyledim,eğer yazarken aklım dan ufacık bi kötü niyet geçtiyse edit:kural dışı kelime)im...ama ben onu yer bildirmek için yazdım oraya gidilmeden hep o tabelalar varda ondan...ben zaten o gün o mekana gitmedimki baska  bi yerde oturdum yani benim anlamadığım beni niye küçük düşürmek istediğiniz reklam falan bunlar hiç hoşlanmadığım seyler.ben kendi yerim bile olsa reklamımı vermem bu kadar seviyesiz değilim onu anlayın yeter...

emre16

« Yanıtla #6 : Haziran 23, 2009, 11:48:38 ÖS »
ben bursalılarla paylaşmak istedim sadece gittiğim yerin güzelliğini bu kadar nekadar büyütmüşünüz...