Gönderen Konu: !DİKKAT! LÜTFEN HERKES BAKSIN ADMİNLERİMİZ DE BAKARSA ÇOK İYİ OLUR LTF BAKSINLAR  (Okunma sayısı 7483 defa)

honda_team

Bizim sitemizden "alıntı" yapanlar olduğu için bizim bulduğumuz tüm resimlerin üzerine "teamhondaturkey" yazısı koyalım ya photostopla yada paintte "teamhondaturkey" yazısı koyalım o yazıyı silemeyeceklerinden dolayıda "alıntı" yapamazlar...
« Son Düzenleme: Haziran 12, 2008, 11:41:59 ÖÖ Gönderen: honda_team »

Cumhur

Güzel bir uygulama :)

merburvehan

Olabilir burda resimli anlatınmı yapılır bizde nasıl yapılacağını öğrenmiş oluruz....

armi

ii olur

honda_team

Çok kolay Burhan abi resim'e gir sağa tıkla birlikte aç de paint'e tıkla orda "A" harfi var ona tıkla seç bir boş alan oraya "teamhondaturkey"yaz çok basit ama ben eve gidince gösteririm ;)

By_BuGr4

bence öyle yapmayalım sahibinden.com daki gibi resimin arkasına soluk harflerle yazalım
eğer paintte yaparsak fotoğraf kesilebilir die dşünüorm :)

RattleSnake

ve ayrıca ben karar verdim arkadaşlar bundan sonra yükleyeceğim her konu diyemiyorum ama her resimde sahibinden.com daki resimlerin üzerinde olduğu gibi silik bir şekilde www.teamhondaturkey.com yazcam alan alsın kopyalayan kopyalasın ha siteden isteyen varsada yazısız hiç üşenmem mail atarım arkadaşlar

evet daha öncede bu konudan bahsetmiştim

integratypeR

bencede iyi olur bi köşeye resmede bişi olmaz

kemalengin

• Ziyaretçi
uygulamayı yapan varsa bi örnek göndersin ve yöntemi hakkında bilgi verirse bizde yapalım...

aRasaLg

• Ziyaretçi
sağ alt,sol alt,sağ üst,sol üst (4 ünden herhangi birisinine)tarafına yazının boyunu küçülterek yapalım arkadaşlar.

kemalengin

• Ziyaretçi

sağ alt,sol alt,sağ üst,sol üst (4 ünden herhangi birisinine)tarafına yazının boyunu küçülterek yapalım arkadaşlar.

baba oldu olacak resim yerine herkes sadece teamhondaturkey logosu göndersin kimse bişey çalamasın;)
o kadar abartıya gerek yok bir ikincisi köşelerde olan yazıları zemin rengi ile kapatma imkanı var en güzeli sahibinden deki gibi çapraz olarak ve resmi kapsayacak bişey olması lazımki photoshopta temizlenmesi imkansız olsun...

yassi

• TeamHondaTurkey
güzeldi kemalll :D

baba oldu olacak resim yerine herkes sadece teamhondaturkey logosu göndersin kimse bişey çalamasın;)
o kadar abartıya gerek yok bir ikincisi köşelerde olan yazıları zemin rengi ile kapatma imkanı var en güzeli sahibinden deki gibi çapraz olarak ve resmi kapsayacak bişey olması lazımki photoshopta temizlenmesi imkansız olsun...

kemalengin

• Ziyaretçi
o senin güzelliğin yasin:)

ALG

• THT
güzel düşünce arkadaşlar.

sitemize sahip çıkmanız çok hoş bir davranış.

THT hepimizin, çürük elmalar ayrılsın bir an önce.

By_BuGr4

Altıner abim sen bilirsin şu sahibinden.com daki gibi soluk yazıyı nasıl yapcaz? bi el atıver şu işe bn google baya bakındım bulamadım :(

ALG

• THT

Altıner abim sen bilirsin şu sahibinden.com daki gibi soluk yazıyı nasıl yapcaz? bi el atıver şu işe bn google baya bakındım bulamadım :(

download.com da programı indirebilirsin kardeş..

honda_team

Paintte anca bu kadar oldu :)

___________________________________________________________________________________________

Altıner abim bir link verebilir misin?
« Son Düzenleme: Haziran 12, 2008, 06:02:28 ÖS Gönderen: honda_team »

Mahir TÜRKMEN

Altıner Abi program ismi nedir ?

honda_team

GÜNCEL
Ü
N
C
E
L

honda_team

Çok teşekkür ederim Altıner abim...

Mahir TÜRKMEN

tşkkrler abi

honda_team

Ya bu ing. ben hala çözemedim yardımcı olursanız çok sevinirim....

Mahir TÜRKMEN

Ben yaptım bi örnek koyucam anlatımıda elimden geldiğince yaparım doğanay..

ama sanırım sadece yan olarak yazı yazabılıyoruz ve resmın renklerını bozmuyoruz caprazlama yok ..

honda_team

Ya onu bende yazdım ama çaprazlama nasıl diye uğraşıyordum hey allahım çaprazlama olmadığını bilseydim 1 saatir onu arıyom :D