Gönderen Konu: cruze?  (Okunma sayısı 3036 defa)

renegade_06

cruze?
« : Kasım 19, 2011, 06:15:54 ÖS »
herkese iyi günler. Cruze hakkında bilgsi olan varmıdır? Enstemin araç 2002 olması lazm volvo c70 tek kapı oldğndan cok kl lnslı dğl birisi 2010 cruz ls plus ile takasa grmk ıstyo bu arbalar nasldr acba ?

mali

Ynt: cruze?
« Yanıtla #1 : Kasım 19, 2011, 06:22:53 ÖS »
görüntü güzel
ama yakıtı biraz fazla

renegade_06

« Yanıtla #2 : Kasım 19, 2011, 06:40:22 ÖS »
yakıtını duymuştum ama arac gitmiyor diyorlar çoğu forumda  gercekten byle bi durum varmki? Arcn ağrlğı epey var sanrsam

mali

« Yanıtla #3 : Kasım 19, 2011, 06:59:27 ÖS »
bende aynı şeyi duydum ama net olarak biliyorum desem yalan olur

renegade_06

« Yanıtla #4 : Kasım 19, 2011, 07:16:33 ÖS »
anladm saolasn ynde. Eşinde dostunda olan arkadaşlar blgi verırsenz sevnrm

hondaciwic

« Yanıtla #5 : Kasım 19, 2011, 10:17:57 ÖS »
arkadasta var bındım malzeme kalıtesını begenmedım bıraz takıldık sonra benım arabaya bındık senın araba cok guzel gıdıyor dedı

MerT01__civic

« Yanıtla #6 : Kasım 19, 2011, 10:28:20 ÖS »
yakıtını duymuştum ama arac gitmiyor diyorlar çoğu forumda  gercekten byle bi durum varmki? Arcn ağrlğı epey var sanrsam
araç gitmiyor diyenler sonuna kadar haklı :) Cruze'nin tipi fena değil.. ama yakıtı çok çok fazla.. ve araç gerçektende gitmiyor ben kullandım.. sonra bir iki cruze kullananlara sordum.. biri sattı aracı.. bundan önce lpg'li bir araca biniyordum rampalarda gaz tepkimelerinde benzinli Cruze'den iyi gidiyordu dedi sattı :D bence boşverin bu takası..

hangover

« Yanıtla #7 : Kasım 20, 2011, 12:37:36 ÖÖ »
araç gitmiyor diyenler sonuna kadar haklı :) Cruze'nin tipi fena değil.. ama yakıtı çok çok fazla.. ve araç gerçektende gitmiyor ben kullandım.. sonra bir iki cruze kullananlara sordum.. biri sattı aracı.. bundan önce lpg'li bir araca biniyordum rampalarda gaz tepkimelerinde benzinli Cruze'den iyi gidiyordu dedi sattı :D bence boşverin bu takası..

yok o kadar yakmasına rağmen ağır kalıyor. aracın bi görüntüsü var. motor opel motoru . yürüyenin çoğuda opel. lpg sistemi takılıncada subap  erimesi gibi bişi yapıyomuş bunuda forumda okumuştum

onur34

« Yanıtla #8 : Kasım 20, 2011, 01:09:58 ÖÖ »
arkadasımda vardı 2009 model görüntü hoş ama araba gercekten kıcını kaldıramıyor ve çok yakıt sarfediyor. hiç girmesin derım ...

renegade_06

« Yanıtla #9 : Kasım 20, 2011, 03:38:20 ÖS »
buluştuğumuz ortak nokta aracın çok yakıp buna rağmen gitmemesi. forumun birinde okuduğum şeyi aktarmaya çalışayım abimiz diyorki; ''önümde araç gidicek diye korkuyorum yanımdan şahinler vızır vızır makas atarak gidiyorlarr bende sigaramı yakıp sağdan yavaş yavaş zengin sürüşü yapıyorum:D'' anlaşıldı bu araç gitmiyorr üstelik volvo sadece keyfe keder sanayiye götürülüp masraf cıkartmadıktan sonraa mantıksız bir takas gibi duruyor hemde cok mantıksız..bilgi veren arkadaşlara cok teşekkür ederim

bhdrknk

« Yanıtla #10 : Kasım 20, 2011, 04:43:12 ÖS »
Zamanında detaylıca incelediğim araçlardan biridir.

Gitmiyor, motor eski nesil
Araç ağır bu nedenle kalkışlarda ağır,
Çok yakıyor.
Kokpit dar, üstüne çıkacakmış gibi,
incelediğim dönemde 5 vitesti. Yetersizdi. Şu an 6 çıktımı bilemiyorum.
Arka oturma mesafesi dar.
Donanım tatmin edecek düzeyde.

hondaciwic

« Yanıtla #11 : Kasım 20, 2011, 05:05:46 ÖS »
araba ozentı stopları fd6nın yandan yemısı

hondaciwic

« Yanıtla #12 : Kasım 20, 2011, 05:06:22 ÖS »
cruze yerıne fd6 al kafan rahat olsun

MerT01__civic

« Yanıtla #13 : Kasım 20, 2011, 10:22:55 ÖS »
buluştuğumuz ortak nokta aracın çok yakıp buna rağmen gitmemesi. forumun birinde okuduğum şeyi aktarmaya çalışayım abimiz diyorki; ''önümde araç gidicek diye korkuyorum yanımdan şahinler vızır vızır makas atarak gidiyorlarr bende sigaramı yakıp sağdan yavaş yavaş zengin sürüşü yapıyorum:D'' anlaşıldı bu araç gitmiyorr üstelik volvo sadece keyfe keder sanayiye götürülüp masraf cıkartmadıktan sonraa mantıksız bir takas gibi duruyor hemde cok mantıksız..bilgi veren arkadaşlara cok teşekkür ederim
işte bu :) Volvo verilip cruze alınmaz..

renegade_06

« Yanıtla #14 : Kasım 21, 2011, 07:49:01 ÖS »
işte bu :) Volvo verilip cruze alınmaz..
:) eyvallah vazgeçirdimm zaten:)

renegade_06

« Yanıtla #15 : Kasım 21, 2011, 07:50:23 ÖS »
cruze yerıne fd6 al kafan rahat olsun

fd6 olmasada 2002 civic kullanıcısıyım ben arabamdan memnunum hocam :D eniştenin volvo üzerinden yorumlarınızı istemiştimm takastan vazgeçirdim zaten