Gönderen Konu: ÇİN MALINA HAYIR !!  (Okunma sayısı 2617 defa)

cuneyt

ÇİN MALINA HAYIR !!
« : Temmuz 20, 2009, 11:10:49 ÖÖ »
MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM... SON BİR HAFTA İÇİNDE ÇİNİN KATLETTİĞİ DOĞU TÜRKİSTANLI MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİN SAYISI 1000 E YAKLAŞMAKTA... 29 HAZİRAN 2009 TARİHİNDE ÇİNİN GUANDAN EYALETİNDE MEYDANA GELEN OLAYLARIN AKABİNİNDE BUGÜN DOĞU TÜRKİSTAN'IN BAŞKENTİ URUMÇİ'DE BİNLERCE ÖĞRENCİ VE SİVİL HALK TEPKİSİNİ GÖSTERMEK İÇİN MEYDANLARA İNTİKAL ETMİŞTİR... YAŞANAN OLAYLARDAN ORTAYA ÇIKAN ARBADEDE İKİBİNİN ÜZERİNDE SİVİL HALK TUTUKLANMIŞ VE 50'NİN ÜZERİNDE UYGUR TÜRKÜ KATLEDİLMİŞTİR. TEPKİLERİN BÜYÜMESİNİ ENGELLENMEK ADINA ÇİN BÖLGEYİ ABLUKA ALTINA ALMIŞ BULUNMAKTA VE UYGUR TÜRKLERİNİ TUTUKLAYIP İŞKENCEYE MARUZ TUTMAKTADIR... VE DÜNYA İLE BAĞLANTIYI KESMEK İÇİN HER TÜRLÜ YOLU DENEMEKTEDİRLER. KEDİ KÖPEK HATTA DOĞMAMIŞ BEBEK YİYEN İNSANLIKTAN ÇIKMIŞ BU MİLLETE TEPKİMİZİ EN AZINDAN ÜRÜNLERİNİ BOYKOT EDEREK GÖSTERELİM!

« Son Düzenleme: Temmuz 20, 2009, 11:12:40 ÖÖ Gönderen: cuneyt »

ansell

Ynt: ÇİN MALINA HAYIR !!
« Yanıtla #1 : Temmuz 20, 2009, 11:16:27 ÖÖ »
Ben zaten hiçbirşekilde çin malını tercih etmiyorum. Ama maalesef ki artık herşey çin malı oldu çıktı :(

cuneyt

« Yanıtla #2 : Temmuz 20, 2009, 11:24:42 ÖÖ »
aslında gerçekten o kadar zor ki boykot etmek.herifler ağ gibi sarmış her sektörü.geçen gün meydanda stand kurmuş araba satıyolar.arabada klima abs hava yastığı her bişey var fiyatı 18bin :s döçemesi filan o kadar dandik ki ama yuh artık deyip kalıyosun

Melih-Ö

« Yanıtla #3 : Temmuz 20, 2009, 11:58:53 ÖÖ »
piyasa çin malıyla kaynıyor malesef :(

ansell

« Yanıtla #4 : Temmuz 20, 2009, 12:51:56 ÖS »
Bizi bu hale getirten ve zorlayan kişilere yuh demek gerekiyor...

Kifanhom

« Yanıtla #5 : Temmuz 20, 2009, 03:07:46 ÖS »
bu mesajı yazdığım klavye bile çin malıyken nasıl boykot edebileceğimi bilemiyorum

on6

« Yanıtla #6 : Temmuz 20, 2009, 04:11:17 ÖS »
utanmasalar soluduğumuz havada daha ucuz maliyetli olur diye çinden getirecekler..YUUUUH  YANİ

ERT

« Yanıtla #7 : Temmuz 20, 2009, 04:38:18 ÖS »
hersey cın malı uretım adına cok ıyıler gercekten

ZoDi4c

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Temmuz 20, 2009, 05:12:45 ÖS »
Aslında tepkimizi bir şekilde göstermemiz lazım ama inan kardeşim bu tepkiden yine güzelim ülkem zararlı çıkar.Ekonomik olarak bi gücümüz olmadığı sürece yaptırım gücümüz hiç bir zaman olmayacaktır.Allah, orada yaşayan müslüman kardeşlerimizi korusun :(

mali

« Yanıtla #9 : Temmuz 20, 2009, 06:14:04 ÖS »
Maalesef Dünyada orman kanunları geçerli güçlü olan zayıfı eziyor Çin i kimse sevmiyor ama Dünyada sözleri geçiyor
Bizde bu yabancı sevdası olduğu sürece bu halde olmaya mahkumuz
Allah Türkü ve Müslümanları korusun

muratatay75

« Yanıtla #10 : Temmuz 20, 2009, 10:39:36 ÖS »
Çin malı olmadan maalesef yaşanmıyor hatta amerikalı bir kadın bu konu ile ilgili bir kitap yazdı çin malı olmadan diye gerçek bir yaşamı anlatmış ve kadın son söz olarak çin malı olmadan yaşanmıyor diyor. Bende aradığım bir malın çin malı olmayanını arıyorum ancak dünyanın en büyük firmaları bile artık orada üretim yaptırıyor özellikle elektronik eşyalar maalesef bu rezil çekik gözlü millete dünya mahkum olmuş Tarih boyu çin türklerden korkmuş km.lerce set yapmıştır. Ömür boyu bu korku ile yaşayacaklardır. Allah türkün yanındadır.