Gönderen Konu: Çerçevelik Honda Baskılarım Geldi :)  (Okunma sayısı 3021 defa)

Furkan

Çerçevelik Honda Baskılarım Geldi :)
« : Ocak 25, 2011, 08:38:50 ÖS »
Merhaba ;

Arkadaşlar Honda arşivimden çözünürlüğü büyük olup hoşuma giden 3-5 fotoğrafı baskı işleri ile uğraşan bir arkadaşıma verdim sağ olsun tam istediğim şekilde basmış fotoğrafları.Hepsi birbirinden güzel olmuş büyütülünce.Bugün camcılar ile görüştüm çerçeve için , kısmetse müsait bir zamanda çervelerini yaptıracağım.

Fiyat konusuna gelince ise ; çok fazla ısrar etmeme rağmen 1 tl bile almayıp baskıları bana hediye etti sırf Honda aşkımdan dolayı. :) Fakat biraz araştırdığımda bu 6 baskının 120 tl gibi bir fiyata basılabileceğini öğrendim.

Çerçeveler için ise aldığım en ucuz fiyat tane başına 25 tl.

Bu arada baskıların ölçüsü 100x60 cm

Çekimden dolayı renkler biraz soluk gibi çıkmış kusura bakmayın.

ersinguzen

Ynt: Çerçevelik Honda Baskılarım Geldi :)
« Yanıtla #1 : Ocak 25, 2011, 10:16:21 ÖS »
Merhabalar ; Eğer satıyorsan 2. çerçeve sedan type-r a talibim

Furkan

« Yanıtla #2 : Ocak 26, 2011, 05:18:32 ÖÖ »
Ersin Bey malesef satmayı düşünmüyorum ama inanın eğer elimde aynısından 1 tane daha olsa kesinlikle ücretsiz gönderirdim.

ersinguzen

« Yanıtla #3 : Ocak 26, 2011, 02:13:36 ÖS »
tesekkurler bende hondanın saatini yaptırdım odama 2gun sonra alıcampaylasırım resimleri

zeybek

« Yanıtla #4 : Ocak 26, 2011, 05:59:55 ÖS »
hepsi güzel, ama sedan type-r bi başka tabi :kiskis

Furkan

« Yanıtla #5 : Ocak 26, 2011, 06:27:52 ÖS »
tesekkurler bende hondanın saatini yaptırdım odama 2gun sonra alıcampaylasırım resimleri

Daha dün bi fotoğrafçı ile görüştüm saat , puzzle , takvim falan yaparım sorun olmaz dedi.Ayrıca kupaya baskı falanda yapıyormuş.

----

zeybek , sedan typer cidden mükemmel bir araç , ailem araçlardan anlamadığı halde "oo bu araba harikaymış" dedi. :)

zeybek

« Yanıtla #6 : Ocak 26, 2011, 08:26:22 ÖS »

Daha dün bi fotoğrafçı ile görüştüm saat , puzzle , takvim falan yaparım sorun olmaz dedi.Ayrıca kupaya baskı falanda yapıyormuş.

----

zeybek , sedan typer cidden mükemmel bir araç , ailem araçlardan anlamadığı halde "oo bu araba harikaymış" dedi. :)

ailen demek ki sadece arabaların iyisinden anlıyo :kiskis  nolcek gari bizdeki bu sedan type-r aşki bilmen  :lovee

Furkan

« Yanıtla #7 : Ocak 27, 2011, 05:44:34 ÖS »
:) Gerçekten öyle , valla sedan Type r olmasada ben şöyle kar beyaz bir elegance'ada razıyım. :)

ersinguzen

« Yanıtla #8 : Ocak 27, 2011, 09:57:24 ÖS »
:) Gerçekten öyle , valla sedan Type r olmasada ben şöyle kar beyaz bir elegance'ada razıyım. :)

inşallah sahibi olursun Allah herkeze gönlündekini nasip etsin

Furkan

« Yanıtla #9 : Ocak 28, 2011, 08:07:08 ÖS »

inşallah sahibi olursun Allah herkeze gönlündekini nasip etsin

İnşallah... Evet Allah herkese gönlündekini nasip etsin , hiçkimseye kaza , bela vermesin...

trancebabe

« Yanıtla #10 : Ocak 28, 2011, 10:25:23 ÖS »
Bende istiyorum yaa cok güzelllll :(

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #11 : Ocak 29, 2011, 12:24:16 ÖS »
Çok güzel olmuş.Benimde böyle bir düşüncem var ama kısmetse ilerde yapıcam hepsini.Boyutların büyük olmasın çok iyi.

Furkan

« Yanıtla #12 : Ocak 29, 2011, 03:41:44 ÖS »
Arşivimde çok çeşitli ve çok sayıda büyük fotoğraflar mevcut eğer ihtiyacınız olursa upload edip zip şeklinde gönderebilirim.