Gönderen Konu: cem yılmaz'dan sözler  (Okunma sayısı 2677 defa)

YUNUS MERİÇ

cem yılmaz'dan sözler
« : Haziran 16, 2011, 01:37:02 ÖS »
"Prens Charles olmak da zor. Bakkala gidip bir şeyler alınca para diye ananın resmini veriyorsun."

"Kimseden LYS'de başarı beklemeyin. Zaten ilk 1 saat sorularda bi (edit:kural dışı kelime)lik var mıdır lan acaba deyip şifre çözmeye çalışarak geçecek.."

'' 80 yaşındaki amca Rusya'ya vize kalktı diye seviniyor. Sanki vize kalkınca her şey kalkacak .''

"Kafasına sıçan kuşu şansa yorup, sayısal kuponu alan toplumun; ağzına sıçan insana olan aşkına şaşırmamak gerek."

"Ne zaman ki birisinin dedesinin adı Berkecan olur, işte o zaman çağ atladık derim."

"Misafirlikte tuvalette işin bittikten sonra sifonla gitmeyen bokun yaşattığı gerilim, testere serisini geride bırakır."

"Erkekte dekolte cüzdandır. Ne kadar açarsan o kadar talep görürsün."

'1.Murat hangi savaşta ölmüştür' sorusuna; 'Katıldığı en son savaşta' diyen öğrenciye alkış.

Bu "Survivor Taner"i küçükken üç kere havaya atıp iki kere tutmuşlar"

Bir kadın sizi zekasıyla milyarder yapabilir,tabi trilyonerseniz...

1 işçi bir binayı 36700 saniyede yaparsa, 36700 işçi bir binayı 1 saniyede yapar; ters orantı sıçar.

Makyaj; kadınların karıncalı olan görüntülerini Full HD yapma sanatıdır.

Pitbull kırmızı başlıklı kıza tecavüz eder de ondan bir çocuk sahibi olursa adına Redbull deriz.

En zor meslek bankacılık di mi ? Gün boyu milyarları say dur. Akşam olunca BİM' den ucuz yoğurt al eve git.

Araştırmaya göre, çoğu Türk kadının vücudu, "üst dar-alt geniş=armut" şeklindeymiş. Sevgilinizin neden "ayı" olduğunu şimdi anladınız mı...

Erkek Bluetooth gibidir yanındayken bağlıdır. Uzaklaşınca yeni aygıt arar. Kadın wireless gibidir, hepsini görür en güçlüsüne bağlanır...

doan

Ynt: cem yılmaz'dan sözler
« Yanıtla #1 : Haziran 16, 2011, 01:42:47 ÖS »
çok iyi :) favorim ters orantı :)

ctr07

« Yanıtla #2 : Haziran 16, 2011, 02:04:39 ÖS »
güzel paylaşım tşk.

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #3 : Haziran 16, 2011, 02:07:29 ÖS »
Ne zaman ki birisinin dedesinin adı Berkecan olur, işte o zaman çağ atladık derim."

benim favorimde bu  >%6rol >%6rol

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Haziran 16, 2011, 02:51:33 ÖS »
gayet güzel :)

canguder

« Yanıtla #5 : Haziran 16, 2011, 03:14:07 ÖS »
güzel paylaşım teşekkürler.

GEKIDO

« Yanıtla #6 : Haziran 17, 2011, 11:54:27 ÖÖ »
"Misafirlikte tuvalette işin bittikten sonra sifonla gitmeyen bokun yaşattığı gerilim, testere serisini geride bırakır."

sesli güldüm :D

piscocuk

« Yanıtla #7 : Haziran 17, 2011, 01:36:45 ÖS »
süpermiş çok güldüm :D

HONDAHAN

« Yanıtla #8 : Haziran 17, 2011, 02:28:16 ÖS »
Süper paylaşım için teşekkürler survivor taner'le 80 lik dede iyiydi. :D

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #9 : Haziran 21, 2011, 08:56:06 ÖÖ »
Paylaşım için teşekkürler. Yanlız bu sözleri yeni gösterisinde mi söylüyor onu merak ettim.

"80 yaşındaki amca Rusya'ya vize kalktı diye seviniyor. Sanki vize kalkınca her şey kalkacak"  bu da benim favorim :)

Muhsin07

« Yanıtla #10 : Aralık 19, 2011, 02:10:07 ÖÖ »
bence bu konu güzel hortlayabilir :)

bu mükemmel bence  >%6rol  >%6rol  >%6rol  :dil