Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3 4 Yazdır
Gönderen Konu: cam film i !!!!!!!!  (Okunma Sayısı 6655 defa)
2.4 accord

Yer: kocaeli-izmit
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #20 : Eylül 18, 2008, 10:40:29 ÖÖ »

göruşleriniz için teşekkurler arkadaşlar ama bu sökme işi fena koydu bana kayıpolan

...ESKİLER TANIR BİZİ
ben_asi_gece

Yer: İstanbul
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #21 : Şubat 16, 2009, 04:08:43 ÖÖ »

Benimde aynı uygulama egzoz için varr ya lanet olsunn ya uyarı kagıdıı versınler sokmessekk ceza yazsın nasıll bır kanun tasarımız var yaa :S

Önemli olan nasıll gorundugun deıl nasıl hıssettıgındır
HAYAT H-ONDA

Yer: TRAZON / TÜRKİYE
Şu Anda Sitede Değil

Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım

« Yanıtla #22 : Şubat 18, 2009, 08:30:53 ÖS »

Artık cam filmi uygulanmış arabalar TÜV muayenesinden bile düşük kusurlu olarak geçiyor ancak Trafik polisleri hala daha keyfi uygulamalar yapabiliyor Sebebi resmiyette cam filminin serbest olduğu yazmadıkca istediklerini yapabiliyorlar. Ancak Cam filmi uygulamasını yapan büyük kuruluşlar "OTOKİNG" gibi bölge trafik şube amirleriyle görütüklerinde bu uygulamanın daha esnek olabilmesi söz konusu yani kontrollerde göz ardı edilebiliyor. Trabzon da cam filmi uygulaması yapan bir kaç önemli kuruluş Trafikle görüşüyor ve de şu anda burda cam filmlerine fazla söz etmiyorlar.

http://
SERKAN
TRABZON/TÜRKİYE
HAYAT H-ONDA

Yer: TRAZON / TÜRKİYE
Şu Anda Sitede Değil

Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım

« Yanıtla #23 : Şubat 18, 2009, 08:32:59 ÖS »

Avrupa da bu uygulama ruhsata işlenerek serbestmiş. Cama uygulanan cam filminin ne renk olduğu ruhsata işleniyor ve serbest şekilde kullanılabiliyor. Aynı durumun Türkiye'de de olabilmesi için araç ruhsatındaki diğer kısmına işlenilebilmesi yönünde çalışmalar olduğunu duymuştum

http://
SERKAN
TRABZON/TÜRKİYE
34N1005

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #24 : Şubat 18, 2009, 08:42:03 ÖS »

geçmiş olsun arkadaşım valla bende Smiley polisi görünce yolu değiştiriyorum Smiley
yasansu

Yer: Denizli
Şu Anda Sitede Değil

2000 Civic 1.6 iES A/T

« Yanıtla #25 : Haziran 27, 2009, 11:39:59 ÖS »

Almanya'ya gittiğimde kayının arabasıgolf station modelinin arka kapı camları ve bagajın tümü en koyu film ile kaplanmıştı.
polizei bir şey demiyor mu soruma .Ön camlar harici kesinlikle karışmıyor demişti.
ufuk

« Yanıtla #26 : Temmuz 03, 2009, 10:14:07 ÖÖ »

arkadaşlar gecen pazar benim arabaya sabah 8 de kartal sahilde yapışmışlar . kardeşime vermiştim  arabayı .  fazla dilde dökememiş polislere . Ben gittim ama ben gidene kadar trafikten  men etmişler ve  1 haftalık izin yazısını + trafik cezasını çoktan kesmişlerdi . Muayene istasyonuna gidip filmleri söktüğüne dair yazı getirceksin dediler . Filmleri söktüm ve direkt kartal trafik şubesine gittim. Muayene belgesi olmadan kaldırdılar men yazısını . Şimdi bir süre filmsiz kalıcaz . İlerleyen zamanlarda belki yaparım .  Allah kimseye bu tür şeyler yaşatmasın ...  ( 30/1-b den bağladılar benim arabayı  bu maddeden bağlayınca muayne istasyonuna gitmeye gerek yokmuş . Bu bilgiyi veren tarantino kardeşime teşekkür ederim )
meister

Yer: Yalova
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #27 : Temmuz 03, 2009, 03:33:34 ÖS »

arkadaşlar filmin yasak olmasının sebebi ; bir kaza anında dışa doğru patlayan camın patlamasını engelleyip içe doğru parçaları gitmesine neden oluyor bu da ölüme sebebiyet verebiliyor
ama camlarınızı boyatırsanız böyle bi sorun olmuyor polislerde bi engel koymuyor

saygılar

ZBB Garage Yakında...

My new project is EK

Abe onda ayat onda be ya..

DENON

Yer: prusias/kirmastoria
Şu Anda Sitede Değil

TYPE-R

« Yanıtla #28 : Temmuz 03, 2009, 03:46:23 ÖS »

ben ıkı ay önce radara gırdım ve memur fılmlerde var aracı baglmamız gerekıor dedı bende gayet efendıce şeriatın kestıgı parmak acımaz abı dedım egsoz falanda var yanı hatta ıkıde bıra ıçmıstım inciraltında neyse adam efendı takıldıgımızı gorunce ya neyse bursadan gelmıssınız şimdi ugrastımayayım kardeşlerımı dedı ve radardan dolayı cezayı yazdı sonra bıraz muhabbet falan ettık ve ınan radar kayıtlara gecmese onu bıle yazmazdım dedı olayın oldugu yerde sahıl yolu halırıfatpaşa kavsagnı gecınce radar hızı 85 orası 70 km hız lımıtlıymıs bılemedık uzun lafın kısası memura ınsan gıbı davranırsan efendı olursan bısey olmuyo, muyene gecen haftaydı egsoz ,fılm ,yazı hıc sorun olmadı ve kusursuz olarak muayeneden gectık cok şükür

MASUMİYET ?
Masumiyet , Bosnalı bir çocuğun katliamda ölmeden önce annesine sorduğu soruda saklıydı:
"Çocukları küçük kurşunla öldürürler değil mi anne?
kemprik

Yer: Antalya
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #29 : Temmuz 03, 2009, 03:59:44 ÖS »

hoydaaa,ben de tıvıs tıvıs film çektiririm şööle koyu koyu gezerim araba buzz gibi olur,sıcak mıcak işlemez diodum,cayma noktasına geldim desem yeridir,acep camları mı boyatsam yahuu?kaça patlar!!!!
DENON

Yer: prusias/kirmastoria
Şu Anda Sitede Değil

TYPE-R

« Yanıtla #30 : Temmuz 03, 2009, 04:03:38 ÖS »

film yaptır bişey olmuyo polıs zaten cevırınce gözünün üstünde kasın var der yazar fılmle alakalı bişey diil yanı, zaten cevırmıs oldugu aracta fılmıde gorup söktür bunları dıyo ama hadı bu seferlık en az cezayı yazalım sana gonderelım kıyak olsun dıyo, zaten hiç sucun yokken yemıs oldugun cezayı sana kıyak yapmıs gıbı sempatık bı sekılde haydıyo durum bundan ibaret arkadasım sen cektır fılmı gıtsın

MASUMİYET ?
Masumiyet , Bosnalı bir çocuğun katliamda ölmeden önce annesine sorduğu soruda saklıydı:
"Çocukları küçük kurşunla öldürürler değil mi anne?
meister

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #31 : Temmuz 05, 2009, 07:22:44 ÖS »

film yaptır bişey olmuyo polıs zaten cevırınce gözünün üstünde kasın var der yazar fılmle alakalı bişey diil yanı, zaten cevırmıs oldugu aracta fılmıde gorup söktür bunları dıyo ama hadı bu seferlık en az cezayı yazalım sana gonderelım kıyak olsun dıyo, zaten hiç sucun yokken yemıs oldugun cezayı sana kıyak yapmıs gıbı sempatık bı sekılde haydıyo durum bundan ibaret arkadasım sen cektır fılmı gıtsın

polisin gözünde bişey olmaya bilir fakat candan daha değerli değil hemen hemen filmle aynı para boya gerçekten hayati bi önemi var...

ZBB Garage Yakında...

My new project is EK

ufuk

« Yanıtla #32 : Temmuz 06, 2009, 12:54:04 ÖS »

hala daha polis bişey demiyor diyen arkadaşlara trafikten men yazımı fakslıyabilirim yada mail atabilirim  .... arkadaşlar  her polis aynı değil  bende kaç kere çevirmeye girdim ve hiç birinde sorun yaşamamıştım.  aksaraydan eminönüne kadar polisle yanyana gittim durdurmadı . bağdat caddesinde , bostancı  pendik arası  sahilde  defalarca polislerin yanından geçtim hiç biri bişey demedi .  ama genelleme yaparak  polisler filme bir şey demiyor diyen arkadaşlar hala varsa  trafikten men yazısını mail atarım hatta novalgine de yazıyı gördü . bize cezayı yazan polis artistin tekiydi . Polis cezayı  yazdı , men yazısını yazmaya geçti  yanında oturan diğer  trafik polisi bırak men etme zaten cezayı yazdın o yeter dedi . ama o artist polis niye men etmiyim ,  yaptırmasınlar film falan yasak dedi . ve trafikten men yazısını da kesti .  Unutmayın her polis rüşvet yemiyor ...  Buna kulaktan duyma sözlerle polisleri tanıyanlar değil , gercekten bire bir muhatap olanlar bilir ...
meister

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #33 : Temmuz 06, 2009, 01:47:35 ÖS »

ufuk arkadaşım öncelikle Türk Polisiyle ilgili artis vb. yakıştırmalar yanlış hele rüşvet alma mevzusu bence daha da yanlış aralarında 1-2 tane olabilir fakat bunun Polis ismiyle bağdaştırılması yanlış bunu belirtmek istedim gelelim konumuza film dediğim gibi polis eğer izin vermiyorsa o zaman bunu yapan iş yerlerinede ceza kesmeli veya yasaklamalı abzürtlük burda bi cam boyacısı vardı iletişim bilgilerini bulayım özelden atarım

sağlıkla...

ZBB Garage Yakında...

My new project is EK

ufuk

« Yanıtla #34 : Temmuz 06, 2009, 02:10:15 ÖS »

ufuk arkadaşım öncelikle Türk Polisiyle ilgili artis vb. yakıştırmalar yanlış hele rüşvet alma mevzusu bence daha da yanlış aralarında 1-2 tane olabilir fakat bunun Polis ismiyle bağdaştırılması yanlış bunu belirtmek istedim gelelim konumuza film dediğim gibi polis eğer izin vermiyorsa o zaman bunu yapan iş yerlerinede ceza kesmeli veya yasaklamalı abzürtlük burda bi cam boyacısı vardı iletişim bilgilerini bulayım özelden atarım

sağlıkla...

arkadaşım aldıkları rüşvete ne diyim bağışmı diyim. türkiyeye yeni geldin sanırım sen . aralarında bir kaç tane var evet onlarda zaten  zaten para almayanlar . google  bi aratma yap bakalım  filmi olanlar  yada  egzos kullananların tavsiyesi ne . hemen cevap verim ruhsatın arasına 20 - tl yerleştirmek . Türk polisini kötülediğim falanda yok .  polis kavramıyla ilgili lafımda yok olamazda . polislere düşman falanda değilim  . Tamamıyla insanlıkla alakalı bir şey bu .  Artistlik insanlara şahsi bişey,  giydiği üniformaya değil .
meister

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #35 : Temmuz 06, 2009, 09:39:59 ÖS »

beni yanlış anladın ben oğduğumdan beri (18 senedir) Türkiye'deyim ve bende biliyorum ama böle yapmanın hoş olmadığını söledim sadece üstelik ark.benim yanımda vermeye kalktı verme dedim 125 Tl ceza yedi dedim ortak öderiz ama bölelerine para vermektense iyidir dedim şikayet ediceksin abi yargısı var bilmem nesi var hata bizdede var .. alan mı suçlu verenmi suçlu...

sağlıkla...

ZBB Garage Yakında...

My new project is EK

34N1005

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #36 : Temmuz 07, 2009, 10:15:58 ÖÖ »

o bir kaçtanede alıp karnını doyurmuş olanlar bence günahlarından arınmak için almıyorlardır Smiley
ufuk

« Yanıtla #37 : Temmuz 07, 2009, 10:18:18 ÖÖ »

tamamda güzel kardeşim bunu diyebilmek için maddi yönden çok iyi olman lazım . Bu sitede ben dahil bir çok kişinin bazı şeylerden kısarak arabasına modifiye  yaptığını biliyorum . Ve görünün gercekleri kimden saklıyosunki . Sana göre hoş olmasada türkiyenin gercekleri bu .  Mesela daha yakın zamanda aziz arkadaşımız ( n1005 ) arabasını bağlattı . Arabayı trafiğe çıkarması 500 -tl ye patladı . Azizin yerinde olsaydın polise ;  sana 20 tl vereceğime , cezamı kes 500 - tl devlete öderim dermiydin ....
meister

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #38 : Temmuz 07, 2009, 03:27:59 ÖS »

diyemezdim...fakat bağlayacak kadar ne olduki?? (bende zengin değilim arabam bile yok şuan ) haklısın gercek ama ne biliyim bana hoş gelmiyorr

ZBB Garage Yakında...

My new project is EK

ufuk

« Yanıtla #39 : Temmuz 07, 2009, 04:09:39 ÖS »

diyemezdim...fakat bağlayacak kadar ne olduki?? (bende zengin değilim arabam bile yok şuan ) haklısın gercek ama ne biliyim bana hoş gelmiyorr

hoş gelmiyor ama hayat şartları işte ... azizin arabasındada film + egsoz vardı . Onada söktürdüler filmleri . Kulaktan duyma sözlerle hareket etmeyin arkadaşlar . Evet her polis filme bir şey demiyor ama diyenlerde var cezayı kesip filmleri sökmen için bir haftalık izin belgesi veriyorlar  . Bunları göze alarak film yaptırmak gerekir ...
Sayfa: 1 [2] 3 4 Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: