Gönderen Konu: Buyurun Cenaze Namazina,,  (Okunma sayısı 3359 defa)

KADiFE

Buyurun Cenaze Namazina,,
« : Mart 01, 2010, 01:45:39 ÖS »
Arkadaslar malesef dun,4. radarimada yakalnadim 1 yilda,
70 lik yolda 92 ile polis yakaladi,ben farkina vardim polisi, sag cekip gelmesini bekledim,,adam direk ehliyet ruhsat dedi ,gitti araba ya sonra geri gelip yanimdaki arkadasima sorudu sizin ehliyetiniz varmi su noktadan sonra beyfendi araba surmeye elverisli deyil ehliyeti bi surelik el kolundu dedi ,yanimdaki kisinin ehliyeti yoktu,yalvar yakar polisle arayi bulduk,normalde gitmeme izin vermezdi ama serifti yetkisi baya var,sonra bi guzellik yapti mahkeme tarihini 19 mayisa verdi,ozaman kadar kendini hazirla arabasiz bi hayata dedi,mahkeme 3 ay el koyacak ama duruma gore bu sure uzar veye ekstra topluma hizmet cezasi veya yeniden ehliyet kursuna gitme cezalarida ekleye bilir,,is geregi cok fazla araba kullanan biriyim,haftada 2 bin km yol aliyorum ortalma,ve bu ehliyet olmayisinda hayatim nasi bi hale gelecek merak ediyorum,,
aman sizler dikkat edin ,bu polisler nerde ne zaman duracak belli deyil,,
kazasiz belasiz cezasiz surusler,,

06uZz

Ynt: Buyurun Cenaze Namazina,,
« Yanıtla #1 : Mart 01, 2010, 01:56:33 ÖS »
geçmiş olsun .. . :(

escapade

« Yanıtla #2 : Mart 01, 2010, 01:58:05 ÖS »
geçmiş olsun.Umarım sizi rahatlatacak bir sonuçla biter

vtec power

« Yanıtla #3 : Mart 01, 2010, 02:21:14 ÖS »
Geçmiş olsun çok üzüldüm.
Hangi ülkede yaşıyorsunuz?

piscocuk

« Yanıtla #4 : Mart 01, 2010, 02:29:43 ÖS »
türkiyede çorba parasına halloluyor bu işler.ama maalesef oralarda gözünün yaşına bakmıyorlar.
ama adamların yaklaşımları süper.bir gece londrada sisler açık camlar açık çıstak çıstak gidiyorum.küt polis durdurdu.beyefendi rica etsem benim için müziğin sesini kısıp sis farlarınzı söndürürmüsnüz dedi.kendimden utandım.peki dedim söndürdüm yoluma devam ettim.adamlar böyle işte.

çok çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın.avusturyada yaşayan bir abim çok çekmişti bu cezalardan.umarım sen kurtulursun

mali

« Yanıtla #5 : Mart 01, 2010, 03:42:23 ÖS »
çok geçmiş olsun
senin çok km yapman senin işini daha zorlaştırıyor

alp55

« Yanıtla #6 : Mart 01, 2010, 04:05:26 ÖS »
geçmiş olsun
geçen hafta da ben yedim cezayı, bursa girişinde 102 ile girdim radara 270 TL bayıldım tabi max hız 70

poseidon999

« Yanıtla #7 : Mart 01, 2010, 04:08:28 ÖS »
Valla bu zamanda zamlardan dolayı 90'ı geçemiyorum.

ama sana geçmiş olsun dostum. 100 ile 110 la çevirmeye girmek çok koyar insana.

Ayrıca o yolda 70 sınır ise ve 92 ile çevirmeye girdiysen ticari kullanıyorsun demektir.

adrenaliinn

« Yanıtla #8 : Mart 01, 2010, 04:22:18 ÖS »
çok geçmiş olsun..orda da kurallar çok katıymış yaw :(

ysf55

« Yanıtla #9 : Mart 01, 2010, 04:36:34 ÖS »
geçmiş olsun

FZG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Mart 01, 2010, 06:54:04 ÖS »
Serif teget gecmis sizi, gecmis olsun..

KADiFE

« Yanıtla #11 : Mart 01, 2010, 07:30:45 ÖS »
sagolun arkadaslar,
burda adamlar yememis icmemis yatmamis oturmus kural yazmislar,
abd washingtonda yasiyorum ama ceza yedigim yer yaklasik 1100 km uzakta baska sehirdi,
bu arada bahsettigim hiz birimi mil yani km diyil,90 milde 146 gibi bisey yapiyor burda 160 km 100 mil uzeri yakalanmak paraya cevrilmez hapis cezasi var..bir cok kisi boyle cok trafik cezasi yiyince beni trafik canavari ilan ediyor,kendilerine soruyorum yilda kac ceza yiyorsun ,1 ceza diyrolar ama onlar yilda suruyor 10 bin km ben suruyorum 100 bin km,isim benim kuryecilik,ozel bazi paketleri kargolardan daha hizli tasiyorum,bazende ,resmi olarak iki kisi arasi paket gonderimi belli olmasini istemeyen kisiler beni tercih ediyor,yakin sehirlere ucak korkusu olanlar musterilerimde var, bilmiyorum bu 3 ay nasi gececek,mahkemeden kacar yok 3 ay dedi serif,ozaman kadar isleri yoluna koyup,eve kapatcam kendimi galiba,kapida 4 araba var yasak elma gibi duruyorlar,cok agir bi durum,,
herkese guvenli surusler

hondariza

« Yanıtla #12 : Mart 01, 2010, 08:22:36 ÖS »
çok geçmiş olsun çok zor 3 ay arabasız

piscocuk

« Yanıtla #13 : Mart 02, 2010, 09:49:13 ÖÖ »
sagolun arkadaslar,
abd washingtonda yasiyorum ama ceza yedigim yer yaklasik 1100 km uzakta baska sehirdi,
bu arada bahsettigim hiz birimi mil yani km diyil,90 milde 146 gibi bisey yapiyor burda 160 km 100 mil uzeri yakalanmak paraya cevrilmez hapis cezasi var..bir cok kisi boyle cok trafik cezasi yiyince beni trafik canavari ilan ediyor,kendilerine soruyorum yilda kac ceza yiyorsun ,1 ceza diyrolar ama onlar yilda suruyor 10 bin km ben suruyorum 100 bin km,isim benim kuryecilik,ozel bazi paketleri kargolardan daha hizli tasiyorum,bazende ,resmi olarak iki kisi arasi paket gonderimi belli olmasini istemeyen kisiler beni tercih ediyor,yakin sehirlere ucak korkusu olanlar musterilerimde var, bilmiyorum bu 3 ay nasi gececek,mahkemeden kacar yok 3 ay dedi serif,ozaman kadar isleri yoluna koyup,eve kapatcam kendimi galiba,kapida 4 araba var yasak elma gibi duruyorlar,cok agir bi durum,,
herkese guvenli surusler

taşıyıcı 5 yakında sinemalarda :)

KADiFE

« Yanıtla #14 : Mart 02, 2010, 12:50:17 ÖS »
sagolun arkadaslar,
herkese guvenli surusler

taşıyıcı 5 yakında sinemalarda :)

off varya ne guldum sabah sabah,Allahda sizi guldursun ,son zamanlarda bukadar hic gulmemistim dogrusu,

digalo

« Yanıtla #15 : Mart 02, 2010, 04:34:06 ÖS »
geçmiş olsun. 3 ay kafanı dinle.
bozma moralini sağlık olsun...

yalçınn

« Yanıtla #16 : Mart 02, 2010, 05:22:00 ÖS »
çok geçmiş olsun Allah sabır versin....

aRas

• Furkan Aras Alağaç