Gönderen Konu: bütün hondalar neden kaybediyor:(  (Okunma sayısı 2159 defa)

FF206

bütün hondalar neden kaybediyor:(
« : Nisan 04, 2011, 07:01:02 ÖS »
Slm arkadaşlar. Dün katılım pistine gittim İzmir ülkü katılım pisti. Eg kasa Civiclerden biri bile kazanamadı dahası tek kapı 1.4is de doğana geçildi yetti mi hayır hayalim olan tayyarlar da geçildiler <783^2 pilotaj hatası desek değil katılan arabalar mı çok boştu anlamadım.s ama bütün moralim çöktü. nedir bu Si ların vts  ve gti lerden çektiği yaa yolda vts gördüm mü artık bi gıcık bakıyorum yaa:@

ceyhun16

Ynt: bütün hondalar neden kaybediyor:(
« Yanıtla #1 : Nisan 04, 2011, 07:21:15 ÖS »
sen hondaya güzel bi modifiye çak gtsler ve gtilar arka stoplarını görür ancak  >=ok

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #2 : Nisan 05, 2011, 02:07:33 ÖS »
Ya-rışan araçlar boş olabilir ve karşısında ki araçlar dolu olabilir belki

FF206

« Yanıtla #3 : Nisan 05, 2011, 03:07:18 ÖS »
ama moralim çok bozuldu. sonra herkes honda dandik demiyo mu sinir oluyorum. bi si ın gti yı geçebilmesi için ne gerekiyo olabilir ki ne yapmam lazım bende katılmak istiyorum en azından birini geçebileyim yaa.

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #4 : Nisan 05, 2011, 03:42:35 ÖS »
katılıman araçlar boştur.Ayrıca nasıl araca geçildiklerinede bağlı.Morel bozacak bir durum yok.Şahin'in Ferrari'yi geçtiğinide gördük.Herşey motorda ve sürücüde bitiyor.

FF206

« Yanıtla #5 : Nisan 05, 2011, 03:47:25 ÖS »
Si lardan birini biliyorum arkadaşıma alcaktık mat mavi hatta sormuştum bu aracı tanıyanlar var mı diye, headers komple düz boru magnum egzoz, hava filtresi kiti, hafif volan, komple boş kasa yani bayaa soyulmuş ama fayda etmedi.. aracım gelsin birde ben denicem. type-r lar pistindi millet kiralayıp çıkıyordu si lar bile geçerdi yaa adamlar vites atamıyor bile sonra hondanın adı kötüleniyor..

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #6 : Nisan 05, 2011, 03:53:23 ÖS »
Si lardan birini biliyorum arkadaşıma alcaktık mat mavi hatta sormuştum bu aracı tanıyanlar var mı diye, headers komple düz boru magnum egzoz, hava filtresi kiti, hafif volan, komple boş kasa yani bayaa soyulmuş ama fayda etmedi.. aracım gelsin birde ben denicem. type-r lar pistindi millet kiralayıp çıkıyordu si lar bile geçerdi yaa adamlar vites atamıyor bile sonra hondanın adı kötüleniyor..

Araçlarda iş yokmuş.Ayrıca Type-R'lar nasıl kiralanıyor ben onu anlamadım.Bilende bilmeyende kullanıyor.Sağlam değildir zaten o.Herkes Type-R kullanamaz.Öyle çocuk oyuncağı değil bence ver bir tur bineyim gibisinden. :)

FF206

« Yanıtla #7 : Nisan 05, 2011, 03:59:00 ÖS »
6 tane type-r vardı renk renk aynı modlanmış pistin araçları sanırım yani parasını verip draglara katılıyorlar anladığım kadarıyla çünkü bi ara 1.6 olduğunu bile düşündürdü herkese. ama elemanlardan biri fena kullanıyordu tam modlu gsi a burun farkıyla geçildi tabi type-r larda egzozdan başka modifiye olduğunu sanmıyorum.

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #8 : Nisan 05, 2011, 04:04:08 ÖS »
6 tane type-r vardı renk renk aynı modlanmış pistin araçları sanırım yani parasını verip draglara katılıyorlar anladığım kadarıyla çünkü bi ara 1.6 olduğunu bile düşündürdü herkese. ama elemanlardan biri fena kullanıyordu tam modlu gsi a burun farkıyla geçildi tabi type-r larda egzozdan başka modifiye olduğunu sanmıyorum.

EP2 ile EP3 çok karıştırılıyor.Belkide EP2'dirler.

FF206

« Yanıtla #9 : Nisan 05, 2011, 04:09:22 ÖS »
bilmiyorum ama isim olarak çöküntüdeyiz izmir katılım pistinde dolu hondaları bulup katılımmaya ikna etmek lazım:D