Gönderen Konu: BUGUN HONDA 'MIZ İÇİN NE YAPTIK ????  (Okunma sayısı 186543 defa)

PearL GreY MoNsteR

BUGUN HONDA 'MIZ İÇİN NE YAPTIK ????
« : Ocak 29, 2011, 09:24:40 ÖS »
Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır böyle bir konu yoktu bende bazı sitelerde bu tarzda topic'ler gördüğüm için konuyu açma gereği duydum .
Böylelikle yaptıqımız değişiklik yada işlerden ihtiyacı olan arkadaşlarımız fikir sahibi olurlar yani kısacası  kendi paylaşımlarımızla hem kendi fikirlerimizi düşüncelerimizi aktarmak hemde bilgiler vererek diğer arkadaşlarımızın ? işaretlerine Xenon far gibi parLakLık kazandırmak .
Vatana HondacıLara ve TEAM HONDA TURKEY  ' E hayırLı oLması diLeği iLe  ........................................................................................

PearL GreY MoNsteR

Ynt: BUGUN HONDA 'MIZ İÇİN NE YAPTIK ????
« Yanıtla #1 : Ocak 29, 2011, 09:25:36 ÖS »
iLk deqişikLik benden oLSun :)
pLakaLardaki stickerLeri ve baqaj kapaqındaki Si yazısının canına okudum :) :)

Oquzz

« Yanıtla #2 : Ocak 29, 2011, 09:39:47 ÖS »
Bugün honda'ma(mıza) kolçak (koldayama) yaptırdım :) :)

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #3 : Ocak 29, 2011, 09:43:29 ÖS »

hayıRlı oLsun o zaman .
Benim araçta vardı fakat çok kısaydı bende mdfciden uzn bir parça aLdım ince sünqer gri kaplama yaptırdım .
sonrada orjLin aLtından parçayı çıkardım yaptırdıqıma taktım ve artık yoLda babam ve ben koLLarımızı dayıyoRuz :D

VİTEK

« Yanıtla #4 : Ocak 29, 2011, 10:05:35 ÖS »
Jdm sticer , mugen sticer vs. gt500 pedal seti yaptırdım :D

adnyldz

« Yanıtla #5 : Ocak 29, 2011, 10:15:23 ÖS »
Logosuz panjur siparısı verdim :) bagaj ustu spoiyler de geliyo :)

NeFeR

« Yanıtla #6 : Ocak 29, 2011, 10:16:12 ÖS »
Üzerindeki karları temizledim:)Maddi sıkıntıdan başka bişey yapamıyoruz şuan:)

hard_die

« Yanıtla #7 : Ocak 29, 2011, 10:26:18 ÖS »
Bugün hondama değilde kendi bütçeme iyi bişey yaptım aracımı kullanmayarak dünyanın en pahalı benzinini yakmadım. :) Hakikaten yazık bbize ya aldığımız 100 liralık benzinin 65 lirası vergi.

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #8 : Ocak 29, 2011, 10:43:02 ÖS »

stickerLar bir kenerada qt500 pedaL setinin bir fotosunu atabiLirmisiniz acaba merak ettim . ? hayırLı oLsun .

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #9 : Ocak 29, 2011, 10:43:39 ÖS »
Logosuz panjur siparısı verdim :) bagaj ustu spoiyler de geliyo :)

hadi hayıRlısı inş :)

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #10 : Ocak 29, 2011, 10:44:31 ÖS »
Üzerindeki karları temizledim:)Maddi sıkıntıdan başka bişey yapamıyoruz şuan:)

bendede durumLar böyLe idi hatta maddi sıkıntıdan efkaRLandım yapıştıRdıqım stickerLarı söktüm :) :)

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #11 : Ocak 29, 2011, 10:45:30 ÖS »
Bugün hondama değilde kendi bütçeme iyi bişey yaptım aracımı kullanmayarak dünyanın en pahalı benzinini yakmadım. :) Hakikaten yazık bbize ya aldığımız 100 liralık benzinin 65 lirası vergi.

hocam benzinin 35 LiraLık kendi hakkını yaksaydınız :D
yurt dışından şipariş vereLim :)

faw13

« Yanıtla #12 : Ocak 29, 2011, 10:50:16 ÖS »
ben de bgn ewde sıkıldım, biraz da arabamda sıkılayım dedim, indim otoparka teybi kurcalarken yeni özelliklerini keşfettim, artık civic im benim için cd deki parçaları karışık çalabilio, saçma salak tp, af yayınları almaya çalışmıyor vs vs, bir de bugün dışarı çıkmayınca artan paramı da dvd-navigasyon fonuna ekledim, bikaç ay sonra birlikte mutlu mesut olucaz beyaz meleğimle :D bu arada piyasada hazır I-VTEC SOHC sticker ı bulabilir miyim yoksa yaptırmam mı lazım?

hard_die

« Yanıtla #13 : Ocak 29, 2011, 10:51:56 ÖS »

Hakikaten gümrükten geçse gümrük vergisiyle birlikte benzin daha ucuza gelir.

hard_die

« Yanıtla #14 : Ocak 29, 2011, 10:53:49 ÖS »
ben de bgn ewde sıkıldım, biraz da arabamda sıkılayım dedim, indim otoparka teybi kurcalarken yeni özelliklerini keşfettim, artık civic im benim için cd deki parçaları karışık çalabilio, saçma salak tp, af yayınları almaya çalışmıyor vs vs, bir de bugün dışarı çıkmayınca artan paramı da dvd-navigasyon fonuna ekledim, bikaç ay sonra birlikte mutlu mesut olucaz beyaz meleğimle :D bu arada piyasada hazır I-VTEC SOHC sticker ı bulabilir miyim yoksa yaptırmam mı lazım?

İnşallah dvd-navigasyonunuzu en kısa sürede alırsınız buyrun sticker
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-sohc-vtec-dohc-vtec-ve-sohc-i-vtec-sticker-30186372/detay

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #15 : Ocak 29, 2011, 10:55:00 ÖS »

hocam size en basit ve en ucuz yoLunu söyLiyeyim
şimdi nete İ-VTEC SOCH yazıyorsunuz görsellere tıklıyorsunuz hangisini beyendiyseniz gidiyorsunuz reklamcıya ben bunu istiyorum diyorsunzu size çıkartıyor 2 bilemedin 3 tl almaz .
yada istediğiniz bir yazı karakteri varsa tekrardan yazabiLirsiniz.
bu arada navigasyon şimdiden hayıRLı oLsun :)

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #16 : Ocak 29, 2011, 10:56:28 ÖS »

Hakikaten gümrükten geçse gümrük vergisiyle birlikte benzin daha ucuza gelir.

Benim şahsi fikrim şu anLık devletiin başında şu kişiLer varken Türkiye'den adam oLmaz diyorum . . .
vatanını miLLetini hiç sayan adamLardan cacık oLmaz
şekiL A da qörüLüyor . . .

hard_die

« Yanıtla #17 : Ocak 29, 2011, 10:56:39 ÖS »
Gerçi PearL GreY MoNsteR arkadaşımız doğru söylemiş internetten ne kadar ucuza da bulsan kargo fiyatı da koy üstüne 5 tl. Biraz pahalıya geliyor.

faw13

« Yanıtla #18 : Ocak 29, 2011, 10:57:14 ÖS »
bu arada şimdiden burda söylüyorum, bana navigasyonun montajını serviste ucuza ayarlayacak şahsa route66 mini navigasyon cihazı benden hedaye (istediği navigasyon yazılımı ve güncel haritayla birlikte) :D:D

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #19 : Ocak 29, 2011, 10:57:54 ÖS »
bende arabamı kullanıp canım oğlum kim tutar seni diyip egosu yükselttim :D :D :D

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #20 : Ocak 29, 2011, 10:59:13 ÖS »
bende arabamı kullanıp canım oğlum kim tutar seni diyip egosu yükselttim :D :D :D

Bu sayede aracınızın eqosu tatmin oLdu :) :) :)

Oquzz

« Yanıtla #21 : Ocak 30, 2011, 11:57:36 ÖÖ »

hayıRlı oLsun o zaman .
Benim araçta vardı fakat çok kısaydı bende mdfciden uzn bir parça aLdım ince sünqer gri kaplama yaptırdım .
sonrada orjLin aLtından parçayı çıkardım yaptırdıqıma taktım ve artık yoLda babam ve ben koLLarımızı dayıyoRuz :D
Tşk ederim :) Oh valla ne güzel olmuş.  Bende internetten sipariş vermiştim ama ayakları çok dandikti. 1.5'luk sac kestirdim boyadım taktırdım süper oldu ama az yüksekte el freni dolayısıyla ama memnunum :)

Valla şu pedalı bende çok merak ettim nasıl bişe acaba. Bende almak istiyorum da :)

mehmet1971

« Yanıtla #22 : Ocak 30, 2011, 01:16:45 ÖS »
Ne yapmadım ki ? En son kapı içleri, bagaj içi ve kapağında ses izalasyonu ve ses sisteminde iyileştirme.

mehmet1971

« Yanıtla #23 : Ocak 30, 2011, 01:28:58 ÖS »
+  bagaj  logosu ve otomatik cam kaldırma modülü (serviste yapıldı)

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #24 : Ocak 30, 2011, 04:53:23 ÖS »
Ne yapmadım ki ? En son kapı içleri, bagaj içi ve kapağında ses izalasyonu ve ses sisteminde iyileştirme.

izoLasyon ne kadar fark etti hocam . ?

+  bagaj  logosu ve otomatik cam kaldırma modülü (serviste yapıldı)

cam kaldırma bendede varda taktırmak nasip olmadı daha :)