Gönderen Konu: !!!! BU TELEFON NUMARALARINA DİKKATT!!!!  (Okunma sayısı 15661 defa)

KorhanKa

!!!! BU TELEFON NUMARALARINA DİKKATT!!!!
« : Ocak 28, 2010, 01:25:21 ÖS »
Arkadaşlar Merhaba uzun zamandan beri (ve az öncede ) +40 721 513 003 ve +359 89 3751993 nolu numaralardan aranıyodum. Sadece çağrı bırakıp kapatıyorla bugün kodlar nerenin diye bir araştırayım dedim, google da yazmamla birlikte bu kodla başlayan numaraların birer tuzak olduğunu ve herkesi aradıklarını öğrendim kodlar Romanya ve Bulgaristana ait bu numaraları ararsanız karşınıza çıkan kadınlar sizi konuşturup kendilerine kontör transferi sağlıyolarmış hatta bence aransanız bile açmayın derim ben.Numaralar değişiyor ama Kod lar aynı numaralarda birbirine çok benziyor. Bence çevrenizdekileride uyarın arkadaşlar.
Ha bu arada nerden biliyosun sen aradın mı diceksiniz yok ben aramadım şüphelenmiştim zaten arayan çapkın :) arkadaşlar başlarına gelenleri formlarda anlatmışlar ordan biliyorum. Numaraları googleda aratırsanız görürsünüz. :):):)

TC 400

Ynt: !!!! BU TELEFON NUMARALARINA DİKKATT!!!!
« Yanıtla #1 : Ocak 28, 2010, 01:28:08 ÖS »
guzel paylaşım ;)

önder

« Yanıtla #2 : Ocak 28, 2010, 02:10:40 ÖS »
Banada geçen geldi böyle bir numardan çağrı.. Bnede böyle birşeyden şüphelendim, karşılık verip aramadım..

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #3 : Ocak 28, 2010, 02:16:51 ÖS »
Ortalık sapık dolu.Ne yapcaklarını şaşırmışlar :D Allah akıl versin

alp55

« Yanıtla #4 : Ocak 28, 2010, 02:18:23 ÖS »
evet doğrudur
banada bu çağrılardan 1 senedir geliyor ve geri arama yapmadım bu zamana kadar
bende google da yazınca çıkmıştı bir çok mağdur var

kacaman

« Yanıtla #5 : Ocak 28, 2010, 02:21:23 ÖS »
guzel paylaşım

statik

« Yanıtla #6 : Ocak 28, 2010, 02:23:01 ÖS »
Arkadaşlar bu türkcellin HIRSIZLIĞI dır diye iddia ediyorum ben. Çünkü arkadaşımla arka arkaya sıralı numara aldık yeni hat. Hatlar açıldı ve 10 dk sonra önce bana, sonra arkadaşıma saniye farkla çağrılar geldi. Ben durumun dolandırıcılık olduğunu bildiğim halde aradım, ana avrat sövdüm. Sonra türkceli aradım, elemanları sıkıştırdım, dedim bunu siz yapıyosunuz namussuzlar diye çullandım. Sonra adam ağzından şunu kaçırdı: "AMA BEY EFENDİ SİZ NUMARALARINIZIN DIŞARIYA VERİLMESİ HAKKINDA Bİ GİZLİLİK KOYDURMAMIŞSINIZ" dedi ve ben çaktım olayı..............

Allah ından bul türkcell... Her SON 3 KONTÖRÜMÜ ÇALAN türkcell...

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #7 : Ocak 28, 2010, 02:24:42 ÖS »
Arkadaşlar bu türkcellin HIRSIZLIĞI dır diye iddia ediyorum ben. Çünkü arkadaşımla arka arkaya sıralı numara aldık yeni hat. Hatlar açıldı ve 10 dk sonra önce bana, sonra arkadaşıma saniye farkla çağrılar geldi. Ben durumun dolandırıcılık olduğunu bildiğim halde aradım, ana avrat sövdüm. Sonra türkceli aradım, elemanları sıkıştırdım, dedim bunu siz yapıyosunuz namussuzlar diye çullandım. Sonra adam ağzından şunu kaçırdı: "AMA BEY EFENDİ SİZ NUMARALARINIZIN DIŞARIYA VERİLMESİ HAKKINDA Bİ GİZLİLİK KOYDURMAMIŞSINIZ" dedi ve ben çaktım olayı..............

Aaaaaaaaaaaa,bu kadarı da pes yaa.Adamlar dolandırıcılıkta sınır tanımıyorlar :D

KorhanKa

« Yanıtla #8 : Ocak 28, 2010, 02:37:58 ÖS »
Aslında evet operatörler de masum değil bu konuda karşı taraf nasıl bir anlaşma yapıyorsa operatörle arandıkça kontör yukleniyor çok saçma bişii

cıvıcem

« Yanıtla #9 : Ocak 28, 2010, 04:16:22 ÖS »
bende arandım bu numaralardan ve geridönmedim tabi....  hayret vallaişlkdefa duydum bunu,iyiki aramamışım...

yalçınn

« Yanıtla #10 : Ocak 28, 2010, 04:21:07 ÖS »

ne ilginç şeyler varmış yaw edit:kural dışı kelime) bunlar.....

byberkay000

« Yanıtla #11 : Ocak 28, 2010, 04:31:11 ÖS »
ben tanımadığım bi numaranın çağrısına geri dönmüyorum. birçok arkadaşımın ağzı yandı bu konuda. aman arkadaşlar dikkatli olalım.

piscocuk

« Yanıtla #12 : Ocak 28, 2010, 04:40:42 ÖS »
noolcak canım biz değilmiyiz aveadan heryöne sınırsız hatta 55 TL ödeyip sonra bu hatları taksimdeki bakırköydeki büfelerden anksörlü olarak kulandıran dakikasına 2,5-3 tl alan???

heeeeey gidi heyy

34GB4525

« Yanıtla #13 : Ocak 28, 2010, 10:06:55 ÖS »
Google da arattım burası yani tht çıktı :D

KorhanKa

« Yanıtla #14 : Ocak 29, 2010, 12:48:31 ÖS »
Hobaaaaa bu da iyimiş ya ilk defa duydum bunu :):)

noolcak canım biz değilmiyiz aveadan heryöne sınırsız hatta 55 TL ödeyip sonra bu hatları taksimdeki bakırköydeki büfelerden anksörlü olarak kulandıran dakikasına 2,5-3 tl alan???

heeeeey gidi heyy

Ben buraya direk yazdım ya numaraları ondan çıkmıştır :)

piscocuk

« Yanıtla #15 : Ocak 29, 2010, 12:52:08 ÖS »
Hobaaaaa bu da iyimiş ya ilk defa duydum bunu :):)

heeeeey gidi heyy

Ben buraya direk yazdım ya numaraları ondan çıkmıştır :)

yurdum insanının kafası çalışıyor..ama hep böyle şeylere

alp55

« Yanıtla #16 : Ocak 29, 2010, 01:11:00 ÖS »
iki hat var bende 533 / 532 533lüye hiç çağrı gelmedi ama 532liye bir senedir aralıklı olarak geliyor
birde sağlık hizmetleri adı altında mesajlar alıyorum %30 indirimli chek-up kazanmışım meğer
indirimli fiyat kiminde 350 kiminde 450 hemide full

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
« Yanıtla #17 : Ocak 29, 2010, 02:17:59 ÖS »
Beni türkcelli bir numaradan emniyet polisi diye biri aramıişti :) çok komikti konuşulanlar malümm telefon köntör muhabbetii..
En son 2 hafta önce yine türkcell numarası ve mseaj geldi..Pepsi Seda Sayan kampanyasında telefon numaranız 3.oldu ve 25Bin Tl ödül kazandınız ve bilgi güncellemesi, için 0534.....'lü bir numara arıyorsunuz karşınıza bir Kro çıkıyor inanın ne dediğini bile anlamıyorsunuz..Siz ne sorarsanız sorun o habire bozuk plak gibi en yakın kontör bayine gidin bana 500kontör yollayın sizin yrn iş bankası hesabına 25bin Tl yatırcaz diyip duruyor..nan manyahh bunlar yaa komedi vallahi....Krocanlar..

hunace

« Yanıtla #18 : Şubat 02, 2010, 02:13:43 ÖS »
aveanın geçen ay faturasını ödememişim. daha doğrusu otomatik talimatımda bakiye yeterli kalmayınca ödenmemiş. bunu geç farkedip (son odeme gununden 5-10 gun sonra) hemen ödemeyi yaptım. bi sonraki faturamda fazladan şu eklenmiş:

"tek yöne araması kapanan hattın açılma ücreti: 2,27 TL"

tabi bu vergi falan hariç. şimdi 2 durum var.

1) hattım hiçbir yöne falan kapanmadı, gayet normal aramaya ve aranmaya devam ediyordum
2) velevki kapanmış olsun, bu ne saçma sapan bir ücrettir. gecikmeden dolayı gecikme zammı zaten kesiyor. sanki gelip benim su sayacımı mühürledi de gelme gitme parası alıyor, herşey elektronik zaten.

bunlar resmen çapulcu olmuşlar. avea yı aradınızmı derseniz hayır aramadım, çünkü müşteri hizmetleriyle görüşmek icin 1 saat bekleyemiyorum. artık insanları bu hale getirdiler. ne çarparsak kar diyolar. tekel diye buna denir. turkcel telsim aysel veysel avea hepsi bir bunların. elektronik şirketler 3er 5er hırsızlık yapıyor! avea kurumsalda calisan bir arkadasim var, müşterileri neden böyle tırtıklıyosunuz diyorum, "malesef aynen öyle" diyor. yani adamlar bu şekilde yolunu buluyorlar.
« Son Düzenleme: Şubat 02, 2010, 02:16:21 ÖS Gönderen: hunace »

adrenaliinn

« Yanıtla #19 : Şubat 02, 2010, 02:28:23 ÖS »
:D