Gönderen Konu: bu kdr olmaz zaman zaman bızde yapıyoruz ama dıkkat etmelıyız arkadslar  (Okunma sayısı 2495 defa)

dewir

Ynt: bu kdr olmaz zaman zaman bızde yapıyoruz ama dıkkat etmelıyız arkadslar
« Yanıtla #1 : Ağustos 14, 2009, 11:34:27 ÖÖ »
evet bende haberlerde izledim dün akşam ençok zoruma gidende aracın mod lu oluşu sonuçta bizlerde mod yapıyoruz insanlar arabalarımızı gördüğü zaman bizlerede serseri gözüyle bakıyorlar bu tip kullanıcıları gördüklerinde

I0I_y_I_L_m_A_z_I0I

« Yanıtla #2 : Ağustos 14, 2009, 11:35:03 ÖÖ »
paylasıldıı :)

awa vts saglam yuruyo :) :) :) :)
« Son Düzenleme: Ağustos 14, 2009, 11:35:50 ÖÖ Gönderen: I0I_y_I_L_m_A_z_I0I »

Esinti

« Yanıtla #3 : Ağustos 14, 2009, 11:41:51 ÖÖ »
evet bende haberlerde izledim dün akşam ençok zoruma gidende aracın mod lu oluşu sonuçta bizlerde mod yapıyoruz insanlar arabalarımızı gördüğü zaman bizlerede serseri gözüyle bakıyorlar bu tip kullanıcıları gördüklerinde

aynen katılıyorum.. ve bunun gibiler yüzündende daha cok cekecez

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 14, 2009, 11:44:36 ÖÖ »
arkadaşlar aşağıdaki linkte  yaptıklarını marifet sanan şahısların yüzleri belli . Belki tanıyanlar çıkar aramızda . Belki marifetlerinin  bedelini  ödemelerine yardımcı oluruz  ...

http://www.teamhondaturkey.com/forum/videolar/civice_vurkac_yapan_serefsizler-t28690.0.html;new
« Son Düzenleme: Ağustos 14, 2009, 11:45:59 ÖÖ Gönderen: ufuk »

cahitarsal

« Yanıtla #5 : Ağustos 14, 2009, 05:51:37 ÖS »

dedıgınızde haklısınz benım bazı arkadsım sersırı damgası cok yedı zaman gazetsı reklmenıda

cahitarsal

« Yanıtla #6 : Ağustos 14, 2009, 05:52:07 ÖS »

malesef kurtulusumuz pek yok

aynen katılıyorum.. ve bunun gibiler yüzündende daha cok cekecez

cahitarsal

« Yanıtla #7 : Ağustos 14, 2009, 05:52:50 ÖS »
paylasıldıı :)

awa vts saglam yuruyo :) :) :) :)

admınlerımız gereksz gorurlerse sılsınler konu baslıgana pek dıkkat etmedım sorryy :)

cahitarsal

« Yanıtla #8 : Ağustos 14, 2009, 05:53:06 ÖS »
arkadaşlar aşağıdaki linkte  yaptıklarını marifet sanan şahısların yüzleri belli . Belki tanıyanlar çıkar aramızda . Belki marifetlerinin  bedelini  ödemelerine yardımcı oluruz  ...

http://www.teamhondaturkey.com/forum/videolar/civice_vurkac_yapan_serefsizler-t28690.0.html;new

ınsallah

musty07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ağustos 19, 2009, 11:33:20 ÖÖ »
arkadaşlar lütfen böyle kullanmayalım.bu bir marifet değil!!

mali

« Yanıtla #10 : Ağustos 20, 2009, 11:15:52 ÖÖ »
çok yanlış hareketler bunlar  <nohapy 
şimdi herkes nerde böyle yere modlu araba görse trafik canavarı muamelesi görecek
trafik polislerine bir bahane daha cıktı

mali

« Yanıtla #11 : Ağustos 20, 2009, 11:24:49 ÖÖ »
Sahil şeritlerinde o kdar motor çoğaldı ki anlatamam tabi apaçilerde çoğaldı haliyle
arabaların arasından kontrolsüz geçmeler trafikte ön kaldırmalr kırmızı ışıkta geçmeler son sürat anayola fırlamalar, duran arabaların arasından gecerken aynalara kapılara carpmalar vs vs altlarında ki motorlar motor bile değil çin malına ne kadar güveniyolarsa artık.. sadece kendilerine zarar gelse neyse...
işte antalyada bunlar yüzünden adam gibi motor kullananlara bile kimse yol vermiyor sıkıştıranlar oluyor
herkesi onlar gibi gördüklerrinden yarın bizede trafikte arabaya çarpıp kaçanların sonrada internete veren gereksiz insan muamelesi yapanlar çıkacaktır...