Gönderen Konu: DİKKAT ETMEK LAZIM  (Okunma sayısı 980 defa)

dewir

DİKKAT ETMEK LAZIM
« : Aralık 08, 2009, 02:33:14 ÖÖ »
arkadaşlar sitemizde siyasi konuların açılması yasak biliyorum ancak ben bu konunun siyasi değilde daha çok ülkemizi hepimizi ilgilendiren bir konu olduğunu düşünüyorum.sıkıntılı olaylar yaşadığımız bu günlerde biraz sağduyulu olmamız gerektiğini düşünerek naçizane düşüncelerimide sizinle paylaşmak istedim konun önemli olduğunu düşünerekte büyük harfler ve renkli yazı kullanıcam yönetici arkadaşlarımdanda şimdiden özür dilerim.

UMARIM HALKIMIZ GAZA GELMEZ..ÇÜNKÜ GELİNMESİ İSTENEN SONUÇ BARİZ BİR KÜRT VE TÜRK HALKLARININ APAÇIK BİRBİRİNİ KATLETMESİDİR..BU ÇATIŞMA TÜRKİYEYİ BÖLMEK İSTEYENLERİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRER..YAŞADIĞIMIZ SON OLAYLAR BU BOMBAYI PATLATMAK İÇİN ATEŞLENEN FİTİLLERDİR..VE YİNE UMARIMKİ MİLLETÇE BU DURUMDAN AKLISELİM DAVRANARAK ÇIKARIZ..İDOOLOJİK SİYASET LE BESLENEN PARTİLERİN OYUNUNA GELMEYELİM.

ve sizlerdende ricam burda tartışma ortamı ve siyasi düşüncelerinizle ilgili yorum yapmaz.konunun kapanmasına sebep olmazsanız sevinirim çünkü son aylarda bazı arkadaşlarımız ırkçılık seviyesine varan yazılar yazmaya başladı ve emin olunki bu insanlara itici geliyor artık

ANLAYIŞINIZ İÇİN ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM......