Gönderen Konu: Honda aldım pişmanım!  (Okunma sayısı 3413 defa)

agunay

• Kişisel Sitem
Honda aldım pişmanım!
« : Temmuz 15, 2009, 04:23:01 ÖS »
Geçen gün yıkamacıda arabamı(2000 is1.4 Civic) yıkatmak için bekliyorum. 2008 model Toyota arabadan inen sürücü geldi arabamın etrafını şöyle bir döndükten sonra başladı:
"Kaç model bu araba"
"2000"
"Güzel arabaymış ne kadardır sizde"
"1 yıl oluyor"
"Memnunmusunuz arabadan"
"Hemde nasıl :) "
"Yakıt durumu nasıl bu arabanın"
"Değişiyor 1 depoyla 550 gittiğimde oluyor 450 gittiğimde"
"Hoş araba hayırlı olsun"
"Sağolun"
..........

Ya da her benzinliğe girişte görevli eleman arabanın modelini, fiyatını, memnuniyet durumumu, satmak isteyip istemediğimi soruyor.
Bıktım yahu. Artık diyorum ki bu soruları ve cevaplarını büyükçe bir kağıda yazıp arabanın yan camına asayım...

İşte böyle dostlar Honda aldım ve nereye gitsem bir sürü soruyla muhatap oluyorum. Pişman mıyım elbette ki hayır. Hatta bu sorulara muhatap olunca hoşumada gitmiyor değil.

Sizdede durum bundan farklı olmasa gerektir.

mar1lyn

Ynt: Honda aldım pişmanım!
« Yanıtla #1 : Temmuz 15, 2009, 04:59:07 ÖS »
bende del sol war bazı semtlerde yolu kapatıyolar balkondan laf atıolar anadoluda markasını bile bilmiolar dolayısı ile tuhaf sorularla yuzleşirom
abi 20000 devirmi çeviriyo ??
abi 350 yapıomu ?
abi ferrarimi ?_
abi ustu açık uşumuomusun ?
abi
abi
abi
bende nazarları deymesn diye eski ve ucuz biaraba diyip kaçıorm ortamdan :)

hatta bazı uzaylılar geliyo bende 3 sene once wardı egzozunu filtresini deiştirdim 200 beygir!!!! oldu manyak arabaydı ........................... vs gibi tüylerürpertici konuşmalarada maruz kalıyorum :)

drag monster

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Temmuz 15, 2009, 05:22:15 ÖS »
güzel bir paylaşım sagolun.... :D

armi

« Yanıtla #3 : Temmuz 15, 2009, 05:44:04 ÖS »
bende del sol war bazı semtlerde yolu kapatıyolar balkondan laf atıolar anadoluda markasını bile bilmiolar dolayısı ile tuhaf sorularla yuzleşirom
abi 20000 devirmi çeviriyo ??
abi 350 yapıomu ?
abi ferrarimi ?_
abi ustu açık uşumuomusun ?
abi
abi
abi
bende nazarları deymesn diye eski ve ucuz biaraba diyip kaçıorm ortamdan :)

hatta bazı uzaylılar geliyo bende 3 sene once wardı egzozunu filtresini deiştirdim 200 beygir!!!! oldu manyak arabaydı ........................... vs gibi tüylerürpertici konuşmalarada maruz kalıyorum :)

:)

mali

« Yanıtla #4 : Temmuz 16, 2009, 05:06:20 ÖS »
Güzel paylaşım :)

fzthgosm

« Yanıtla #5 : Temmuz 17, 2009, 11:03:55 ÖÖ »
iş olsuna soruyor olmasınlar

Melih-Ö

« Yanıtla #6 : Temmuz 17, 2009, 01:51:14 ÖS »
honda bu sorucaklar tabikide :) bende çok denk geliyorum yıkama olsun başka bi yerde olsun :)

HonDaGırL

« Yanıtla #7 : Temmuz 17, 2009, 01:59:50 ÖS »
msj başLıqını okuyunca şaşırmıştım ama içeriqini okuyunca güLdüm bunu bizLe payLaştıqın için tşkLer.. eee nedemişLer  her güzeLLiqin bi küLfeti vardır ;D

MaximuS

« Yanıtla #8 : Temmuz 17, 2009, 02:27:30 ÖS »
ben de aynı hondagirl gibiydim başta... hatta parmaklarım bilenmişti bile sat o zaman diye yazmaya... ama durum farklıymış...
tabii ki soracaklar...! 
farklıyız,
 hondalıyız,
  hondacıyız...

dewir

« Yanıtla #9 : Temmuz 17, 2009, 05:04:36 ÖS »
BENİM BAŞIMA SERVİSTE BÖYLE BİR OLAY GELDİ

adamın biri çekti arabayı benimkinin yanına şöle bi tur attı etrafında ikimizin aracıda yeni kasa elagance adamın soruları aynen bu şekilde

bunun markası ne ?

hondaa

hangi serisi ?

cıvıcc

kaç model ?

2009 senin aracın aynısı yanii

nasıl olur yaa sen kesin bunu yurt dışından getirdin

yok kardeşim burdan aldım bayii den

adamı inandıramıyom allahtan satış müdürü yanıma geldide adama anlattı ondan sonra inandı adam :D :D :D

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ağustos 01, 2009, 03:47:39 ÖS »
valla saymakla anlatmakla bitmez yıkamacıda ferrari ile yanyana yıkanıyo,kimsenin ferrari ile ilgilendiği yok herkes benim arabanın etrafında dönüyo,bi tane daa anlatayım benim araba duruyo arkadaşımın arkadaşı gelmiş adam ın 7.40 bmwnin içinden benim arkadaşa sölediği aynen şu,
-bu ne yaow....!
bide şöle bi modeller var,diyorlarki hemde kolunuda arabaya doğru kaldırıp vücut dilinide o gereksiz ağzıyla kullanıp,
-Bak bak ne krizi abi görmüyomusun arabayı millette para var...!
ayrıca park ederkende kolaylık oluyo
ben-dayı askerlik şubesine gitçem arabayı senin evin önünde bırakabilirmiyim
dayı-bırak,bırak yahu ilk defa buraya böyle güzel bi araba gelmiş,koy bi saat dursun..
çenem düştü bişey daa yazayım,
normal seyrederken beni görüpte hemen arkaya yapışıyolar otobanda bile km.yi 50ye düşürüyorum amcamlar seyretsinler dalgasına yinede sollamıyolar artık neredeyse duraca k gibi yapıyom,rahatsız olduğumu bakarakta ifade ediyomda ondan sonra lutfedip geçiyolar,

kacaman

« Yanıtla #11 : Ağustos 01, 2009, 04:22:07 ÖS »
gerçi siyahı sattım ama, yolda genç yaşlı kadın erkek yani herkes dönüp bakıyodu, dikiz aynasından aracın seyredildiğini görmek acayip keyifli bişey, bi de millet 65-70bin tl vardır fiyatı değilmi diye soruyolar, çok keyifli canıım

musty07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ağustos 03, 2009, 05:54:00 ÖS »
honda,gözler onda! :)