Gönderen Konu: bu arac alınırmı arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 8400 defa)

Dip_Gaz_Mali

bu arac alınırmı arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum
« : Şubat 04, 2010, 06:44:06 ÖS »
Slm arkadaşlar  aranızda yeniyim ve bu aralar baya honda takıntısı yaptım ve aranıza katıldım ve bi honda gözüme carptı ve almak istiyorumm ama size danışmadan almak istemedim sizce bu arac nasıldırr şimdiden tşklrrr görüşleriniz içinn..
http://www.sahibinden.com/turkiyede_essizzzz_emsali_olmayannn_mmm_paket_honda_elegance-84WQQaXQQ20505488WQQpXQQdisplayitem

55fb171

Ynt: bu arac alınırmı arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : Şubat 04, 2010, 07:46:22 ÖS »
sakın yanasma bendede otomatık var gıtmıo kardes.kafayı yersın.gıoruntu var dıe kanma.

FZG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 04, 2010, 07:53:32 ÖS »
Bu paraya 0 manuel bir civic alsan olmaz mi yavas yavas yapsan..

rewhard

« Yanıtla #3 : Şubat 04, 2010, 07:58:55 ÖS »
bu arabayı çok yakınen tanıyorum :) bi yakınımızın galerisi var ordaydı araba az gezmedim tabi o zamanlar bomboştu araba. sonra bi arkadaşa sattık arabayı 9.000 lira harcadı bu hale getirmek için..

Dip_Gaz_Mali

« Yanıtla #4 : Şubat 04, 2010, 08:17:37 ÖS »
gitmiyo derken manuelden sıkıldıgım içinn otomatige gecmek isityorumm  yani millet memnun ama bilmiyorum hoşuma gitti  yapmak ugraşmakta istemiyorum bide modeli hoşuma gitti   tanıyan arkadaş siz nasıl bi arabaa görüşünüzü biraz daha alayım sizin

55fb171

« Yanıtla #5 : Şubat 04, 2010, 08:19:11 ÖS »
al ozaman bu arabayı , yolda senı meganlar gecınce dedıgım aklına gelır ;)

rewhard

« Yanıtla #6 : Şubat 04, 2010, 08:21:56 ÖS »
benim kullandıgımda bi sorun yoktu arabada  zaten benden sonra bambaşka bi araba oldu  son gördüğümde 5 dk gözümü kırpmadan baktım diyebilirim çookk güzel olmuş...

byberkay000

« Yanıtla #7 : Şubat 04, 2010, 08:27:26 ÖS »
araç çok güzel ama otomatik vites olmasının dezavantajı ne anlamadım. bi tanıdığımda otomatik civic var benim hoşuma gitti. otomatik vites alınacaksa honda iyi seçim diye düşünüyorum

blackbull

« Yanıtla #8 : Şubat 04, 2010, 08:33:26 ÖS »
bu jant ne ya bu araba zor yürür

ysf55

« Yanıtla #9 : Şubat 04, 2010, 08:35:38 ÖS »
aynen 20" takmıs arabaya gitmeye gitmez gidersede yolda frenle durmaz bu araba :)

nadirgoktan

« Yanıtla #10 : Şubat 04, 2010, 08:40:17 ÖS »
ya bu nasıl bir renk yaa :(

al tanıdığımız bildiğimiz araba ve arabada yok yok. Tüm ankara ekibine arabayı sorabilirsin.

http://www.sahibinden.com/2009_beyaz_civic_elegance-98WQQaXQQ21135378WQQpXQQdisplayitem

FZG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Şubat 04, 2010, 08:50:30 ÖS »
ya bu nasıl bir renk yaa :(

al tanıdığımız bildiğimiz araba ve arabada yok yok. Tüm ankara ekibine arabayı sorabilirsin.

http://www.sahibinden.com/2009_beyaz_civic_elegance-98WQQaXQQ21135378WQQpXQQdisplayitem

Bence bu ondan cok cok guzel..

blackbull

« Yanıtla #12 : Şubat 04, 2010, 08:55:50 ÖS »
bencede ondan güzel beyazrengi yeter

rewhard

« Yanıtla #13 : Şubat 04, 2010, 09:04:37 ÖS »
zevk meselesi banada bordo güzel geldi...

Dip_Gaz_Mali

« Yanıtla #14 : Şubat 04, 2010, 09:16:46 ÖS »
valla bende piyasada beyaz siyah grii cok diyee  bunu secdim vede cok güzel bi renk bencee ama bi konuda tırstım otomatik yürümez diyolarr valla ama okadar otomatige bindimde hondaya ilk defa binicem yani bu arac şimdi yürümezmi ?

sercanim

• SeRCaN
« Yanıtla #15 : Şubat 04, 2010, 09:17:54 ÖS »
beyaz da güzelde bordoyuda yapmış adam şimdi.Yiğidi öldür hakkını yeme.Görüntü sağlam ama aracın 20'' lik jantlar spor yaylarla Türkiye yollarinda rahat yürümesi de zor.Bu arada aracını satan çok ta alıcı yok :D

Dip_Gaz_Mali

« Yanıtla #16 : Şubat 04, 2010, 09:23:02 ÖS »
yani 2007 lere falan öle fiyatlar yazmışlarki alsamda buna zevk için binicem milletle kapışmıcam görüntü olsun renk  olsun hoş abi şu honda otomatik kulanan arkadaşlar bi yazsın lütfen bu araba nasıl gidiyor yaa  ?

rewhard

« Yanıtla #17 : Şubat 04, 2010, 09:25:05 ÖS »
orjinal parçalarınıda verecekmiş jantıda verir sanırım yürümeye niyetin varsa takarsın onları ki ben böyle bi araba alsam zaten hiç zorlamazdım yawaş yawaş bu arabanın tadı öyle çıkar  :emo

Dip_Gaz_Mali

« Yanıtla #18 : Şubat 04, 2010, 09:30:23 ÖS »
aynen bak ne güzel konuştun degiştirmem ama yavaş yavaş yürü zevkini cıkarmak içinn bmw den dönüş yaptım 328 ci vardı sattım kuzenim aldı honda 2010 dream 48 bin tl ama kredi ilee bindim güzeldi gayett aslında bunu biraz yavaşlamak için alıyorum evlilik falan görüküyorr o yüzden birazz durulmak lazım rewhard  sen adanalısın bu arabayı bilirsin son hali sence  nasıl duruyor canlı canlı gördün sonuctaa :)

sercanim

• SeRCaN
« Yanıtla #19 : Şubat 04, 2010, 09:31:11 ÖS »
üstad kalkışta torku düşük olduğu için biraz geç hızlanıyor araba düşük viteslerde güç istiyor.Araç devrini aldım mı 1.6 motor çoğu arabanın yanından uzarsin.Son zamanlarda çıkan (örn:180 bg lik insignia) düşük devirlerde yüksek güç üreten araçlar hariç.

rewhard

« Yanıtla #20 : Şubat 04, 2010, 09:35:33 ÖS »
son gördüğümde aynen ilandaki gibiydi çookkk güzel kusursuz bi güzelliği var emin ol 10 kere etrafında dönersin.. egzoz hava filtre sesi filanda güzeldi..  :lovee

Dip_Gaz_Mali

« Yanıtla #21 : Şubat 04, 2010, 09:40:12 ÖS »
saolunn tşklrr  zaten  fazla hızla işim yok ama yolunu aldıktan sonra yürüse yeter genelde uzun yolda jkullanıcam zaten o yüzden pek fark etmez.rewhard valla ilana bakınca zaten biraz aaaa falan oldum cünkü bu kasayı hiç sevmezdim senin avatardaki modeli cok begeniyordum oda güzel ama bunu görünce bütün düşüncem degiştii allah izin verirse haftaya hafta içi bir gün görmeye gidicem ama pazarlık fazla etmiyorr ama genede gidip birazşansımı zorluyacagım eger anlaşırsak tabi bide servise götüreyim  bi baktırayım inşallah alıp gelicem hemde ziyaret amaclı adana turu atarım :)

hondaccı

« Yanıtla #22 : Şubat 04, 2010, 10:33:04 ÖS »
BORDO güzeldir kardesim benm tanıdığımda var bordo çok ta yakışmış bence en azındna bendeki gri gibi pek kir göstermez iyike beyaz almamışm o dahda kötü :(

34GB4525

« Yanıtla #23 : Şubat 05, 2010, 08:46:00 ÖÖ »
Araç bence mükemmel beyazdan kat kat iyi bence direkt al paran varsa...

Şimdi gelelim kuru fasulyenin faydalarına araçta 30 yanak lastik var ve bu lastik çok pahalıdır türkiyenin yolarını biliyoruz sürekli lastik yararsın jant yamultursun zaten araçta esnicek yer kalmamış basmış yere içerde konfor kesinlikle bekleme tangur tungur gidersin önü alçak ön eki sürekli boyatırsın altını vurursun vs vs bunları bil eğer böyle bi araç kullanmadıysan ama hee ne olur bütün gözler üstünde olur parmakla gösterilirsin bu aracın sahibi olark ve aracın tabi...

Bu kaldırıma nasıl çıkmış yahu :D

MhmT

« Yanıtla #24 : Şubat 05, 2010, 09:20:58 ÖÖ »
araba çok güzel valla

arkadaşların belirttiği sorunlara gelince

gülü seven dikenine katlanır başka çare yok :))

rahat araba istiyorsanda öyle güzeli yok.

bu güzel bir seçim olabilir senin adına

motora 1-2 ekleme yaparsan mod. dergisine bile çıkabilir aracın.