Gönderen Konu: BU ARABAYI TANIYAN VAR MI?  (Okunma sayısı 2093 defa)

SLVR

• Ziyaretçi
BU ARABAYI TANIYAN VAR MI?
« : Eylül 16, 2006, 08:33:53 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar.Bu konuyu biraz merak birazda üzüldüğüm için açıyorum.Dün 15.09.2006 saat 16:00 sıralarında Avcılar istikametinden Florya tarafına giderken bir anda arkamda 34 UD 4406 Kırmızı bi Typer belirdi.İyi gidiyordu.Bende bi görüşme için dönüyordum.Bendede şirket arabası Albea Multijet vardı.Çekmece tarafında hafiften yürümeye başladık.Çok güzel yol vardı aralara girip çıkıyoruz gaz veriyoruz herneyse uzatmayayım.Sonra bi Florya tarafında bi ara sıkıştık.Önümüzde bi midibüs belirdi ben soldan giderek kaçtım.O esnada bi ses duydum sanki baktım.Araba görünmedi.Aynadan baktığımda araba en sağda duruyordu.Bayağı bi mesafemiz açılmıştı duramadım.Ya yolun dışından sollamaya kalktı,çünkü midibüs sağ şeritteydi bi yükseltiye geldi altını vurdu kaldı yada bi yere çarptı.Baştada söylediğim gibi biraz merak bizim arakadaşlardan mı yada üzüldüm çünkü böyle bişeyin olmasında.Lütfen beni bilgilendirin.Teşekkürler.

gizemm

• Ziyaretçi
Ynt: BU ARABAYI TANIYAN VAR MI?
« Yanıtla #1 : Eylül 16, 2006, 09:18:34 ÖÖ »
ben o aracı tanımıyorum ama umarım büyük bi sorun yoktur

ALG

• THT
« Yanıtla #2 : Eylül 16, 2006, 01:18:41 ÖS »
aramızdan birinin değil, plaka yabancı..

memopad

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 18, 2006, 09:59:28 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar.Bu konuyu biraz merak birazda üzüldüğüm için açıyorum.Dün 15.09.2006 saat 16:00 sıralarında Avcılar istikametinden Florya tarafına giderken bir anda arkamda 34 UD 4406 Kırmızı bi Typer belirdi.İyi gidiyordu.Bende bi görüşme için dönüyordum.Bendede şirket arabası Albea Multijet vardı.Çekmece tarafında hafiften yürümeye başladık.Çok güzel yol vardı aralara girip çıkıyoruz gaz veriyoruz herneyse uzatmayayım.Sonra bi Florya tarafında bi ara sıkıştık.Önümüzde bi midibüs belirdi ben soldan giderek kaçtım.O esnada bi ses duydum sanki baktım.Araba görünmedi.Aynadan baktığımda araba en sağda duruyordu.Bayağı bi mesafemiz açılmıştı duramadım.Ya yolun dışından sollamaya kalktı,çünkü midibüs sağ şeritteydi bi yükseltiye geldi altını vurdu kaldı yada bi yere çarptı.Baştada söylediğim gibi biraz merak bizim arakadaşlardan mı yada üzüldüm çünkü böyle bişeyin olmasında.Lütfen beni bilgilendirin.Teşekkürler.
Bu sabah Sultanahmet'te Basın İlan Kurumu'nun hemen yanındaki otoparkta 34 UD .... plakalı kırmızı bir CIVIC gördüm. Plakanın sonunu tam hatırlamıyorum olmazsa öğlen bir ara bakabilirim. Aracı önden gördüm, gördüğüm kadariyle bir hasar filan yoktu. Ayrıca bu aracı sık sık aynı yerinde görüyorum. Tahminim sahibi buralarda bir yerlerde çalışıyor.

memopad

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 18, 2006, 01:24:58 ÖS »
Evet biraz önce dışardaydım. Araç sabahki yerindeydi. Plaka 34 UD 4406.
Arkada, plakanın üstünde 3-4 santim genişliğinde bir göçük(ezik) ve ön tamponda sağda ve solda çizikler var. Başka da bir sorun görünmüyordu dışardan.. ;D

erischman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Eylül 18, 2006, 02:51:40 ÖS »
Daha ne olsun bittiği andır işte...  :lol:

gizemm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Eylül 18, 2006, 05:47:30 ÖS »
allaaaa kaçıcak yer arasın o şahsiyeett  :d

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 19, 2006, 12:58:33 ÖÖ »
Üzüldüm şimdi... Allahtan büyük birşey yokmuş...