Gönderen Konu: Bahçelievler LİFE TUNİNG fırsatcılığı!!!  (Okunma sayısı 2200 defa)

ufuk_acar

Bahçelievler LİFE TUNİNG fırsatcılığı!!!
« : Ocak 27, 2013, 01:11:26 ÖS »
h7 xenon ampülüm kesince cuma günü life tuning den sipariş gecicektim. (150tl)telefon ile arayıp mtec h7 6000k ne kadar hemen kargo yaparmısınız bende hesaba hemen gecerım parayı dedıgım.

- abi pazar acıgız sabahdan gel hem montaj yapalım hemde yanlış olmasın senın aracın 9006 dıye bılıyorum ben.

ilgili görünce memnun oldum tamam pazar gorusuruz dıyıp , bugun gittim.

adam bana kutuyu bır yerden balansları başka bı yerden çıkardı. ampuller ayrı herde uzerınde h7 h4 vs yazıyor sonra da
- abı sılver ampul yok gold ampul var 280tl . demez mı. (ulan uzerınde gold sılver ayrımı bıle yazmıyor )

bu ne ya dedım çöpten mı topluyoruz setı ? pazar gunu heryer kapalı ben sana guvendım pazarı bekledim almadım nası bı fırsatçısın sen aradık da okdr dedım.
adam demez mi

- abı sen cuma aradın bugun pazar.. tıcaret bu satmışım bıtmıs. gold verım 280 olur sana.

böyle cingene satıcılara yazıklar olsun.

srkns

• Serkan's
Ynt: Bahçelievler LİFE TUNİNG fırsatcılığı!!!
« Yanıtla #1 : Ocak 27, 2013, 03:29:31 ÖS »
konuyu techden de okudum, hoş olmayan bir durum maalesef..
benzer durumları bende aksaraydaki bir kaç tuningci tarafından yaşadım, internette verdikleri fiyat, özellik, ilan açıklamasıyla örtüşmeyen, orj diyerek replika ürün satmaya çalışmaları, tabiri caizse yamyamlıkları artık apaçık ortada.. bir yerde böyle konular açmakta faydalı gerçekten, ortada bir mağduriyet varsa biz yandık başkası yanmasın mantığıyla böyle esnaf geçinen şahısları ifşa etmek gerekiyor

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #2 : Ocak 27, 2013, 04:24:57 ÖS »
Geçmiş olsun,dediğiniz yeri malesef bende beğenmedim.Esanaflıkları sıfır m çıta aldım ilk gidişimdi daha da gitmem zaten.Zorla aldık sanki biz yapıştırmıyoruz,bi ilgisizlik.ilk ve son gidişimdi.

hondaercan

« Yanıtla #3 : Ocak 27, 2013, 08:44:51 ÖS »
Ufuk murat abi life tuning  mi yaptı ? Cok sasırdım su an cidden büyük ayıp esnaflıkta böyle bi racon yok bende zenon yaptırıcam bakalım bana ne cıkcak ?

GkhanMETE

« Yanıtla #4 : Ocak 28, 2013, 10:23:46 ÖÖ »
arkadaşlar b.evler o jantcıların ve tuningcilerin oldugu caddeye dikkat edin coğu dolandırıcı benim bir sürü mağdur arkadaşım var ve hiç biri malının arkasında durmuyor !

birdorties

• İsmail D.
« Yanıtla #5 : Ocak 28, 2013, 11:25:59 ÖÖ »
bahcelievlerden bende mugen pover paspas seti siparis etmistim internet uzerinden. resimlerde arka paspaslarin uzerinde ortada honda amblemi vardi ama bana gelen paspasta amblem yoktu. arayip durumu izah ettigimde resimlerin temsili oldunu paspaslarda amblemin olmadini soylediler. tam bir aldatmaca gercekten yaziklar olsun boyle esnaflara