Gönderen Konu: Böyle ceza yenilmez,,,,,  (Okunma sayısı 20470 defa)

fırfır

Böyle ceza yenilmez,,,,,
« : Aralık 29, 2009, 03:45:03 ÖS »
taksim tarlabaşı ışıklarda ilk sıradayım polis dediğimiz adam geldi baktı etrafında döndü etti,arandı açıkçası sağ tarafa evraklarınızla beraber alıyım şeklinde uyarıyla geçtik sağa inanmıcaksınız ama yediğim cezaları sayıyorum; cam filmi (2numara),app plaka,egzoz,ve en saçmasıda bu kanunu gösterdi  :con aracın orjinal ses sisteminden ekstra olarak aksesuar bulundurmak yasakmış,75 desibel üstü yasakmış bagajında orjınal plakaları gösterirken bass'ı gördü birde ses sisteminden ceza kesti birde ehliyetimden 15 ceza puanı düştü bide pişkinlikle ehliyetin temizmiş şeklinde terbiyesizlikler yok plakayı sökücekmişim orda yok filmi sökücekmişim,hiçbirini sökmeden makbuzu aldım devam ettim sıyırmış bir vazıyette,,,kestiği koçanda cezaları gösteriyor hepsı egzoz,cam filmi,app plaka,ses sistemi,7 gün süre veriyor sökülmezse bunlar arabayı bağlıcaklarmış,,,bi şekilde bu terbiyesizliklerini gidericek bişiler yapmak lazım efendi ol cezamı kes gidiyim sen kimsin terbiyesiz hareketler yok ehlıyet temızmış yok bilmemne,,,,babam olmasa yanımda uzatsam çok güzel şeyler düşünüyordum onun için neyse sinirler hala bozuk tabii ,,,size cezasız günler ben nasibimi aldım,,,,,,

Time-R

• Ziyaretçi
Ynt: Böyle ceza yenilmez,,,,,
« Yanıtla #1 : Aralık 29, 2009, 03:52:08 ÖS »
Cok kotu olmus bee, ya cogu insafsiz onlarin, kiskanclar ayni zamanda, bende bu aralar baya ceza yedim cok gecmis olsun firfir, allah beterinden saklasin

1 hafta icerisinde sok falan.. o muhabbetler yalan sokme bosuna..

sanli90

« Yanıtla #2 : Aralık 29, 2009, 03:55:10 ÖS »
Geçmiş olsun valla düşünüyordum camlara film çektirmeyi cam filminden sogudum.
Arkadaşımda Boğaziçi Köprüsünden geçerken durdurmuşlar 118 tl ceza cam filmden onada 1 hafta süre vermişler söktür diye...
« Son Düzenleme: Aralık 29, 2009, 03:56:17 ÖS Gönderen: sanli90 »

fırfır

« Yanıtla #3 : Aralık 29, 2009, 03:59:31 ÖS »
Cok kotu olmus bee, ya cogu insafsiz onlarin, kiskanclar ayni zamanda, bende bu aralar baya ceza yedim cok gecmis olsun firfir, allah beterinden saklasin

1 hafta icerisinde sok falan.. o muhabbetler yalan sokme bosuna..

geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler,,,sökmeye niyetim yok açıkçası,,uğraştı resmen başka bi sebep yok,,,motor kullanırkende kız arkadaşımın kaskı yok diye ceza yazıyodu neymiş kız arkadaşım özür dilerse ceza yazmazmış,sonrasını ne siz sorun ne ben söliyim beyazıtta simit sattırdım o adama,ben sıkıldım bu hareketlerden,,ama dediğiniz gibi hazmedemiyorlar bunlar,,,

fırfır

« Yanıtla #4 : Aralık 29, 2009, 04:01:28 ÖS »
Geçmiş olsun valla düşünüyordum camlara film çektirmeyi cam filminden sogudum.
Arkadaşımda Boğaziçi Köprüsünden geçerken durdurmuşlar 118 tl ceza cam filmden onada 1 hafta süre vermişler söktür diye...
nolcak bilmem ama ben söktürmicem ,,,,

MhmT

« Yanıtla #5 : Aralık 29, 2009, 04:06:18 ÖS »
öncelikle geçmiş olsun

piyango size de vurmuş

o kadar araba arasından siz denk gelmişsiniz

ve de ceza yemeden kurtulamamışsınız hatta 1 değil 1 den fazla ceza yemişsiniz

keşke rüşvet felan birşeyler ayarlıyabilseydiniz

sağlık olsun olmuş artık sökmeyin bence arabadakileri sadece cezayı ödeseniz yeter

fırfır

« Yanıtla #6 : Aralık 29, 2009, 04:09:11 ÖS »
teşekkürler,
hepsine yazıyor kestiği koçanı gösteriyor koçanda hepsi cam filmi egzoz,ses sistemi,plaka adamın ilgi konusu bu
öncelikle geçmiş olsun

piyango size de vurmuş

o kadar araba arasından siz denk gelmişsiniz

ve de ceza yemeden kurtulamamışsınız hatta 1 değil 1 den fazla ceza yemişsiniz

keşke rüşvet felan birşeyler ayarlıyabilseydiniz

sağlık olsun olmuş artık sökmeyin bence arabadakileri sadece cezayı ödeseniz yeter

önder

« Yanıtla #7 : Aralık 29, 2009, 04:15:28 ÖS »
Geçmiş olsun....

Muayene tespiti için işlem yapmadıysa sökmenize gerek yok  aksesuarları...
Tespit için ayrı bir evrak düzenliyorlar aracın tespitte sökülmesi gereken parçalarının listesi..

fırfır

« Yanıtla #8 : Aralık 29, 2009, 04:19:09 ÖS »
Geçmiş olsun....

Muayene tespiti için işlem yapmadıysa sökmenize gerek yok  aksesuarları...
Tespit için ayrı bir evrak düzenliyorlar aracın tespitte sökülmesi gereken parçalarının listesi..

herhangi bir evrak düzenlemedi bilgilerin için çok sağol,,,duyduğum iyi oldu bunu sadece ceza makbuzunun üstüne 7 gün süre verildi diye bir yazı yazdı,,,bununla bişi olmaz sanırsam ???

nos61

« Yanıtla #9 : Aralık 29, 2009, 04:19:44 ÖS »
geçmiş olsun hepsi kıskanıo valla.. ben durduracakları zmn acıorm camı direk hayırdır usta diorm nekadar alttan alırsam okdar üstüne geliolar bide bnm plaka 61 olduu için daha cok zırıltı cıkarıolar :S

fırfır

« Yanıtla #10 : Aralık 29, 2009, 04:23:27 ÖS »
geçmiş olsun hepsi kıskanıo valla.. ben durduracakları zmn acıorm camı direk hayırdır usta diorm nekadar alttan alırsam okdar üstüne geliolar bide bnm plaka 61 olduu için daha cok zırıltı cıkarıolar :S
en fazla ceza yazabilir,en kötüsü arabayı bağlar kendini padişah zannediyor ben buna sinir oluyorum,,,

AL-BAYRAK

« Yanıtla #11 : Aralık 29, 2009, 04:24:52 ÖS »
 geçmiş olsun herkes kimin ne olduğunu biliyor

fırfır

« Yanıtla #12 : Aralık 29, 2009, 04:27:15 ÖS »
geçmiş olsun herkes kimin ne olduğunu biliyor

teşekkürler,,,kimin ne olduğunu biliyor herkes o kendisini bilmiyor,,,,gözünün üstünde kaş var diye ceza kesicek yakında,,,,

byberkay000

« Yanıtla #13 : Aralık 29, 2009, 04:31:34 ÖS »
müzik sisteminden ceza yemeniz çok saçma. bagajdaki wooferı görüp ceza yazamaması gerekir. çünkü mesela bmw 1 serisinin bazı araçlarında koltuk altında woofer var. bide orjinal müzik sistemi olup olmadığını nasıl anlayacaklar. bütün sistemi saklarsınız anlamazlar. çok saçma. ama eksoz ve app den ceza yemeniz normal. cam filminden yemenizde saçma. çünkü cam filmli araçlar muayeneden geçiyor. polisler izin vermiyor. bunun bi ortasının bulunması lazım.

nos61

« Yanıtla #14 : Aralık 29, 2009, 04:33:13 ÖS »
haklısın kardes seni cok ii anlıorm hatta yediin cezaı duyunca bende sinir oldum kendm yemiş gibi valla :S

fırfır

« Yanıtla #15 : Aralık 29, 2009, 04:43:22 ÖS »
müzik sisteminden ceza yemeniz çok saçma. bagajdaki wooferı görüp ceza yazamaması gerekir. çünkü mesela bmw 1 serisinin bazı araçlarında koltuk altında woofer var. bide orjinal müzik sistemi olup olmadığını nasıl anlayacaklar. bütün sistemi saklarsınız anlamazlar. çok saçma. ama eksoz ve app den ceza yemeniz normal. cam filminden yemenizde saçma. çünkü cam filmli araçlar muayeneden geçiyor. polisler izin vermiyor. bunun bi ortasının bulunması lazım.

dengesizlik ve karışıklığın faturasını insanlara ödetiyorlar böyle ve şuna inanıyorum hiçbirimiz tamamıyle bu ceza kanununu bilmiyoruz adam müzik sisteminden ceza kesiyorum diye ki zaten teyp kapalıydı o esnada ve kesınlıkle apache lik yapmam müzik açıp cam açıp dinlemek gibi,,gürültülü dinliyordu diyede ceza yazabilir yasak olan olmayan şeyleri tam anlamıyla bilmiyoruz bence,,,söylediğiniz gibi filmli bir çok araç muayeneden geçiyor polis geliyor sök diyor,aracın içindeki şahıs silah doğrulttuğunda görünmesi gibi şeklinde şeffaflık yurt dışında serbest ama bizde herşey yasak,,aracımdaki woofer ı sök diyo bana yaa ben DJ im bide net,güzel,temiz müzik dinliyorum param var yapıyorum sanane be adam gürültülü dinlerim kes cezamı offf sinirler hala bozuk yaaa,,,,,,,

recky

« Yanıtla #16 : Aralık 29, 2009, 04:45:27 ÖS »
gecmısolsunnn
babasına ceza kesen mı dersın otopoko ceza kesenmı dersınnn
nedıyım bır sey dıyemıyorum
yorumsuz

fırfır

« Yanıtla #17 : Aralık 29, 2009, 04:47:45 ÖS »
gecmısolsunnn
babasına ceza kesen mı dersın otopoko ceza kesenmı dersınnn
nedıyım bır sey dıyemıyorum
yorumsuz

teşekkürler sağol arkadaşım,,
biz yorumsuz kalıyoruz meydan boş,,,derseniz napcaz peki bişi söle oda yok,,,

adyobatik

« Yanıtla #18 : Aralık 29, 2009, 05:11:46 ÖS »
dalacaksın hocam,ciddi ciddi dalacaksın,rezalet çıkaracaksın,sadece gözaltına alır serbest bırakırlar,adliyeye sevk etse yine serbetsin,sadece o an aylnız olacaksın işte,yanında sevgilin eşin falan olmayacak,ciddi ciddi kafayı indirip sağlam haşat edecen,bırak o senden şikayetçi olsun,en fazla ama en fazla görev başındaki memura mukavemetten gözaltına alırlar,savcıda aynen serbest bırakır,emin ol ediğin ceza kadar mahkemeden ceza çıkmıyor,amaaaa bi konuya dikkat,gözaltına alınınca hemen haber uçuracan aileye yada tanıdıklara yoksa içerde haşat ederler

otokolik

« Yanıtla #19 : Aralık 29, 2009, 05:33:40 ÖS »
geçmş olsun.

nos61

« Yanıtla #20 : Aralık 29, 2009, 06:03:57 ÖS »
dalacaksın hocam,ciddi ciddi dalacaksın,rezalet çıkaracaksın,sadece gözaltına alır serbest bırakırlar,adliyeye sevk etse yine serbetsin,sadece o an aylnız olacaksın işte,yanında sevgilin eşin falan olmayacak,ciddi ciddi kafayı indirip sağlam haşat edecen,bırak o senden şikayetçi olsun,en fazla ama en fazla görev başındaki memura mukavemetten gözaltına alırlar,savcıda aynen serbest bırakır,emin ol ediğin ceza kadar mahkemeden ceza çıkmıyor,amaaaa bi konuya dikkat,gözaltına alınınca hemen haber uçuracan aileye yada tanıdıklara yoksa içerde haşat ederler

usta ii güsel dövelim edelimde sorun böle daha cok büyür emin olun daha gecen gün bizim memlekette trbznda dövmüş adam polisi..bnmde öldüresim gelio ama o polis seni bi fişlerse vay haline bütün polislere bi anonsa bakar valla plakan etiket olursa işin yaş olur.. bence uslubunu bozmıcaksın ya cok yerin altına sarkan bi tanıdıın olcak yada varmıs gibi davrancan baska kurtulus yok...

mali

« Yanıtla #21 : Aralık 29, 2009, 06:16:57 ÖS »
geçmiş olsun
evden belki hanımıyla kavgalı çıkmıştır

Fusion35

« Yanıtla #22 : Aralık 29, 2009, 06:53:27 ÖS »
Geçmiş olsun.

Adamın kesin Pug'u vardır. Patlak motorludur. Habire bunu tokatlıyorlardır. Ondan and içmitir belki; Bütün modifiyeli arabaları temizlicem ve en hızlı ben olacam diye :D

APP plakadan yazabilir bişey diyemem. Ama egzoz bahırmıyorsa emisyona gönderip, Gelen sonuca göre ceza yazabilir.
Cam filmine gelince; Cam filmi çekilir diye yazan yerlerde çektirdiğinizde Mutlaka fiş fatura vb. birşeyler alın. Eğer birgün ceza yerseniz, Adamın kapısına dayanın. Tüv'e hem girerken hem çıkarken resimlerini çekmek lazım. Filmli şekilde geçip, sonra polise tüvden böyle geçtim demenize rağmen ceza yediğinizde ciddi anlamda mahkemelere kadar sürüklemeniz lazım olayı. Ben 2 aracımlada Cam filmi varken geçtim Tüv'den kimse gık demedi. E ozmaman polisinde bi b.k diyememesi lazım.

zedrix

« Yanıtla #23 : Aralık 29, 2009, 07:13:52 ÖS »
gecmıs olsun egsoz ıcın 32 den mı 34 ten mı ceza kestı hangı madde bırınde muayeneye sokmak zorunda kalıyorsun bırınde sok gel bakıcam gıbı dıyor 32 keserse muayeneye gıdıyorsun dıye hatırlıyorum yıl sonu catur cutur ceza kesıyorlar pıyango vurmus sana

riky73

« Yanıtla #24 : Aralık 29, 2009, 07:22:44 ÖS »
Geçmiş olsun. Merak ettim toplamda kaç TL'lik ceza yazdı?