Gönderen Konu: Filtre sesine bile tahammül yok 15 araç bağlandı!  (Okunma sayısı 8188 defa)

---caner---

Ynt: Filtre sesine bile tahammül yok 15 araç bağlandı!
« Yanıtla #25 : Ağustos 25, 2010, 01:23:13 ÖS »
yanlış biliyorsun kardeşim.yaptığın mod malzemelerini anca kaskona işletebilirsin

HonDaGırL

« Yanıtla #26 : Ağustos 25, 2010, 01:24:01 ÖS »
ruhsata işLeneni gördüm o neydi ozaaman :S yani belirli bazı şeyleremi izin var yoksa tümdenmi yapılmıo :S

---caner---

« Yanıtla #27 : Ağustos 25, 2010, 01:25:34 ÖS »
zaten işletilmek istenen film ve egsoz bunlarada izin yok yani öyle olsa millet ceza almayı göze alacağına gidip üç beş verir işletir rahatça gezerd yani

HonDaGırL

« Yanıtla #28 : Ağustos 25, 2010, 01:27:05 ÖS »
zaten işletilmek istenen film ve egsoz bunlarada izin yok yani öyle olsa millet ceza almayı göze alacağına gidip üç beş verir işletir rahatça gezerd yani
hıı anLaıdm doru diosun

Cecul

« Yanıtla #29 : Ağustos 25, 2010, 01:39:25 ÖS »
şimdi eylem yapsak onlarda igcene inada bindirebilirler bizim devletimizde kafa yok neden diceksiniz arkadaşım millet modu seviyor ne olursa olsun yapıyor sn kendin devlete ait dükkan aç mod magzemesi sat paranı kazan hiçmi kafan çalışmıyor
Böyle bir şey mümkün mü ya? Devlet dükkan açacak. Fazla konuşmayayım neyse, siyasi içerik olmasın.

pcvirus

« Yanıtla #30 : Ağustos 25, 2010, 01:48:52 ÖS »
benim bildigim ruhsata modifiyeli olarak işletilebiliyor
bi arkadaşım yapmıştı tempraya sanırım ben bugun sorarım akşam yazarım durumu

HonDaGırL

« Yanıtla #31 : Ağustos 25, 2010, 01:50:12 ÖS »
benim bildigim ruhsata modifiyeli olarak işletilebiliyor
bi arkadaşım yapmıştı tempraya sanırım ben bugun sorarım akşam yazarım durumu
bende öLe biLiodum ve şahitte oLmuştum ama öLe diiLmiş ;D

vtec power

« Yanıtla #32 : Ağustos 25, 2010, 01:52:48 ÖS »
Ruhsata işlenen araç rengiyle ilgili değişiklikler, folyo kaplama uygulamaları v.s. ;)

Egsozuyla ünlü mod lu araçların hiçbirini artık göremiyorum, kimse caddeye çıkmıyor, sindirdiler resmen!!!

ocean0636

« Yanıtla #33 : Ağustos 25, 2010, 02:23:31 ÖS »
Daha yeni bir kaç hafta önce bende men edildim film ve egzozdan,, filtreye bakmaya gerek duymadı.. onlar olmasa spoylere body kıte dusukluge baska bıseye laf edecektı emınım..
http://www.teamhondaturkey.com/forum/new_civic_07_fk/trafikten_men-t42693.0.html

Mr.VTEC

« Yanıtla #34 : Ağustos 25, 2010, 03:57:26 ÖS »
http://www.teamhondaturkey.com/forum/new_civic_07_fk/trafikten_men-t42693.0.html

al sana emek adam yememiş içmemiş arabayı yapmış şimdi bunları söktürecek bide paramı verecek şuan şu trdeki egzos vs cam filmi gibi cezalar saçmalık devletin düştüğü duruma bak para kırpacam diye neler yapıyor

wonderboy

« Yanıtla #35 : Ağustos 25, 2010, 04:06:11 ÖS »
is cigrindan cikmaya basladi iyice..polisler bile kafasina gore hareket edebiliyor..neden insanlar yasalari yada cezalari tam olarak bilmedigi icin bunlarda onlardan faydalaniyor..yani sen ne kadar bildigini ispat etsende onlar illaki bir acigini yakaliyor..biraz istege bagli diye dusunuyorum..
Gercekten cok ayip bir durum..hem avrupaya ayak uydurma cabamiz var ama gelin gorun ki daha cok ugrasicaz sanirim bu ufak beyinlilerle..

kacaman

« Yanıtla #36 : Ağustos 25, 2010, 04:11:43 ÖS »
arkadaşım eğer avrupa birliğine girmeyi karıştıracak olursan, kanun maddelerinin tamamını uygulamak zorunda kalırlar, işte o zaman görürsün bu durum mu daha iyi yoksa her durumda ceza yerken mi daha iyi.

34GB4525

« Yanıtla #37 : Ağustos 25, 2010, 05:03:24 ÖS »
Filtreden ben bağlanan görmedim varmı ?

Geçen beni çevirdi avatardaki araç cam filmi yok eksoz yok ama açık hava filtresi var

Neyse bas gaza dedi şimdi hızlı basınca filtreden ses eliyor ama yavaş basınca gelmiyor bende yavaş bastım zaten o eksoza bakıyordu o ara :D sonra bi şey yok dedi :D

wonderboy

« Yanıtla #38 : Ağustos 25, 2010, 05:55:21 ÖS »
ben soyle dusunuyorum en azindan belirli bir standardimiz olur..neyin nasil yapilacagini biliriz..ama soyle bi durum var muayeneden cam filmi olan arac geciyor da polis buna nasil dur diyor..

kacaman

« Yanıtla #39 : Ağustos 25, 2010, 05:57:56 ÖS »
polis demiyor
caze kanunu diyor arkadaşlar bunu
bende diyorum ki, bütün kanun maddelerini eksiksiz tatbik etseler önceleri nefes alamayız ama sonra ne nedir öğrenip ona göre uyum sağlarız ve standardımız olur.

-Serhat

« Yanıtla #40 : Ağustos 25, 2010, 06:29:25 ÖS »
Arkadaşlar bence bu iş çok saçma çünkü ;
Diyelimki aracımıza siyah film uygulattık hemen ceza kesiliyor , ama orjinalden siyah cam olursa yani filmsiz siyah cam olunca sorun yok ..
Impreza veya buna benzer araçlarda havafiltresidir , egzosudur , spoileridir bunlar var fabrika çıkış olunca sorun yok ama sonradan olursa ceza kesiliyor...
Ve en önemlisi trafik polisleri maaşlarını cezalardan ; ceza kestikleri araçlardan alıyor .. Bunu kimse inkar edemez , ve sizinle uğraşcak işleri yok abuk subuk şeylere ceza kesiliyor ..
Kimse kusura bakmasın veya alınmasın polisler işini iyi bilmiyorlar ve neyin neyle ilgili olduğunu anlamıyorlar .. Kendi bildiklerini işliyorlar ve biz bu yüzden ab'ye giremiyoruz ...
Zaten devlet para yemekten başka işler yapmıyor şehirler arası yolların halini hepimiz biliyoruz .. Otoyolların hali iyi ve devletin bu işten geliri yıllık sadece 750 milyon lira , ama bu paranın % 25'ini ülkemiz için harcasa daha iyi olur ..

Fazla veya eksik yazdım haksızsam söyleyin..

---caner---

« Yanıtla #41 : Ağustos 26, 2010, 12:52:06 ÖÖ »
bidefa filmden ceza yedim üstelik en ince film vardı sırf araba ısınmasın yanmasın die yaptırmıştım.polis bakındı bakındı eksiğimde yoktu en son camlar filmli galiba dedi yazıcam dedi, ince film ya dedim ben anlamam içini rahatça görmem lazım dedi, neden dedim ozaman evdeki perdeleride çıkaralım rahatça bakın bu benim özel mülküm sen ne karışırsın içine bi sorun varsa durdurur içinde arama yaparsın dedim sesini çıkaramadı

pcvirus

« Yanıtla #42 : Ağustos 26, 2010, 01:12:25 ÖÖ »
insan cins olunca işte boyle şeyler oluyor

Mr.VTEC

« Yanıtla #43 : Ağustos 26, 2010, 12:03:55 ÖS »
insanlar iyi fesat oldular artık yazık günah

ocean0636

« Yanıtla #44 : Ağustos 26, 2010, 05:19:15 ÖS »
Serhat Antalya'da subaru evolarin orj spoilerine de egzozunada ceza kesiliyor adam torpitodan broşürü gosteriryor polis ben anlamam orj deil diyor :)
Ferrarilerde fab. 'dan  onde plaka olmaz ve bildigimiz üzere hız amaçlı üretilmiş orj halı bile çok sesli olan spor otomobillerdir ferrariler.
Gecen gün SK plakalı kırmızı Ferrari F430 on tarafta plaka yok diye ve egzozu bağırıyor diye cekiciye bindirildi.
Daha ne denebilirki...
Orj olana da olmayana da karıştıkları için bu durumu söyle ozetleyebiliriz, Sportif güzel görünümlü her araç canım ülkemde cezayı hakediyor hele ki de Antalya'daysa :)

wonderboy

« Yanıtla #45 : Ağustos 26, 2010, 05:43:12 ÖS »
tam komedi ya..olamaz boyle bisey ya..

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #46 : Eylül 02, 2010, 02:56:47 ÖÖ »
Aracın orjinalini bozan herşey ne olursa olsun.Filtre,cam filmi...vs. Yasak. Ben Bağcılar Emniyet Müdürlüğü ile görüşmelerim vardı.Detaylıca herşeyi sordum.Arabanın orjinalini bozan herşey yasak dedi.İlkte uyarı veririz.Sonra trafikten men ediyorlarmış.Hatta konumuzda eksoz emisyonları ve çevreydi :)

Sinir bozucu bir durum ama yapacaqımız bişey yok malesef.