Gönderen Konu: Bişiy Sorcam???  (Okunma sayısı 7938 defa)

By_BuGr4

Bişiy Sorcam???
« : Eylül 24, 2007, 04:52:59 ÖS »
abiler 2 sene sonra (bu seneyi saymassak 1 kaldı.)  ÖSS ye giriyorum babamın dediğine göre ÖSS yi kazanırsam araba alcak ama ben TYPE R ile TYPE S arasında bi seçim yapcam int sitesinde baktım arada 70 beygir fark var bu önemli fakat TYPE R de sevmediğim şey ızgarasının oluşu TYPE S in ön yüzü daha güzel TYPE R si olan abiler neden TYPE R seçtiniz ve TYPE Si seçenler neden seçtiler ?

İLGİLİ MAKAMLARA DUYURULUR

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
Ynt: Bişiy Sorcam???
« Yanıtla #1 : Eylül 24, 2007, 05:02:02 ÖS »
bir izgara için TypeR dan vazgecilip TypeS alınır mı :)
bir kere TypeS 140 hp TypeR 201 hp ve TypeR ın her yerde bir adı sanı var. zaten bildiğim kadarı ile burdaki üyelerin hepsinin altında typeR var.
TypeS hiç yok.
Ama şunu söyleyeyim çalışkanım ben öss yi kesin kazanırım diyorsan hemen şimdiden TypeR siparişini ver derim kardeşim.
Bak bende TypeR siparişi verdim ve tam 3 aydır bekliyorum :) o yüzden gec kalma :D

By_BuGr4

« Yanıtla #2 : Eylül 24, 2007, 05:09:51 ÖS »
abi şimdi siparişi verdik diyek ertesi gün kapıya dayanırsa honda ne dicem ben pedere

-Baba bn kesin kazarım ÖSS yi vallaaaa!!!
-KÜTTTTTTTTT

Spiritless

« Yanıtla #3 : Eylül 24, 2007, 06:14:04 ÖS »
ızgaraya takma bence kafayı o bir TypeR. kafan yakıt tüketimine falan takılmıyosa TypeR al bence ilerde pişman olma

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 24, 2007, 07:10:05 ÖS »
Doğmamış çocuğun adını koymuşsunuz, sünnetine gelmiş sıra..  helal olsun wallahi size  >%6rol

Uymayın yaww bu adama yaa  >%Sakin

Buğra kardeşim sen hele sınavını kazan.. Ozamana kadarda forumu iyice karıştır.. Type-R ın ne olduğunu anladığın anda kafandaki soru işaretleri silinecek ve babanda sana Type-R almayacak!! Paşa paşa Type-S ine bineceksin içindeki Type-R aşkıyla..

Seko

« Yanıtla #5 : Eylül 24, 2007, 07:17:17 ÖS »
Bak sen en iyisi ne yap biliyormusun kardes sınava iyi calıs , Bogazici yada odtu ye gir sonra bir 4 ila 6 sene de sıkı tut isin ucunu sonra baslarsın soyle 3-4 bin ytl para ile guzel bir ise canın ne isterse onu alırsın , ha dikkat et arada evlenirsen sayet alamayabilirsinde tam olarak istedigin birsey  :gulegule
son kısma dikkat et sonra paran olsada alamıyorsun elin kolun baglanıyor  :gitar

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Eylül 24, 2007, 07:25:22 ÖS »

Bak sen en iyisi ne yap biliyormusun kardes sınava iyi calıs , Bogazici yada odtu ye gir sonra bir 4 ila 6 sene de sıkı tut isin ucunu sonra baslarsın soyle 3-4 bin ytl para ile guzel bir ise canın ne isterse onu alırsın , ha dikkat et arada evlenirsen sayet alamayabilirsinde tam olarak istedigin birsey  :gulegule
son kısma dikkat et sonra paran olsada alamıyorsun elin kolun baglanıyor  :gitar

Ben bir haykırışmı hissediyorum ne  >%6rol

Seko

« Yanıtla #7 : Eylül 24, 2007, 07:40:32 ÖS »
Yok icimi doktum o kadar  >%6rol

34cvc34

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Eylül 24, 2007, 07:43:50 ÖS »

Katılıyorum +1907 >=ok

SONE-R

« Yanıtla #9 : Eylül 24, 2007, 07:58:47 ÖS »
vay be zamane gençleri ne kadar şanslı anasını satiim... :ağlaa ben odtü'yü iyi bir puanla kazandım ama rahmetli babam ancak Commodore 64 almıştı. Reno 12 sini ayda yılda bir kullanınca ne mutlu olurdum.  <783^2

Seko

« Yanıtla #10 : Eylül 24, 2007, 08:49:55 ÖS »
Abi sizin zamanınızda universite sınavı varmıydı  >%6rol  :gitar

infaztim

« Yanıtla #11 : Eylül 24, 2007, 09:31:36 ÖS »
ah ah babam banada aynını demişti yıllar evvel KAZAN LEN ÜNİYİ CABRİO BMW alcam diye kazandık geldik karşısına baba hani cabriomuz tamam daireler satılsın alcam satıldı geçtik karşısına baba hani cabriomuz tamam dedi piyasalar açılsın alcam açıldı geçtin karşısına hani cabriomuz tamam dedi şu avrupa şampyonası bitsin alcaz bitti geçtik karşısına baba dedik hani cabriomuz baba dellendi saten elendik ulem şampionadan başlatma lem cabriona daaaaan sağ göze dun çeneye ve üniyi terk etti serkan ozaman alındı cabriomuz :d baba sözü pek geçerli diğil çünkü BABALAR SÖZ VERMEZ TEŞVİK EDER hahaha

infaztim

« Yanıtla #12 : Eylül 24, 2007, 09:33:03 ÖS »
Abi sizin zamanınızda universite sınavı varmıydı  

koptum hahahahahahahahahaha

SONE-R

« Yanıtla #13 : Eylül 24, 2007, 09:35:54 ÖS »

Abi sizin zamanınızda universite sınavı varmıydı  >%6rol  :gitar

bizim zamanımızda anadolu lisesi giriş sınavları 2 adetti. ÖSS ve ÖYS vardı. Voltran, uçan kaz nils, tom ve jerry, pluto, uzay 1999, galaktika vardı. duygular sevgiler çok saftı gerçekti, insanlar daha bi terbiyeliydi...

infaztim

« Yanıtla #14 : Eylül 24, 2007, 09:39:16 ÖS »
o dediklerin hala geçerli abi herkeste olmasada barındıran insanlar var

SONE-R

« Yanıtla #15 : Eylül 24, 2007, 09:41:33 ÖS »
var ama sayıları çok azaldı canım kardeşim..

infaztim

« Yanıtla #16 : Eylül 24, 2007, 09:43:03 ÖS »
sen iyi bilirsin abi.bazen abiler haksızlık yapar ama kardeşler karşısındakine saygısızlık yapmaz abiden öte karşısındakinin atası olduğunu bilir.tanıomusun sen öyle birini.

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Eylül 24, 2007, 09:43:57 ÖS »
sen bırak typerı  typesı sen okuluna bak..çalış kazan öss yerleş bi güzel üniversiteye oku kendi işinin sahibi ol kendi paranı kazan ondan sonra alırsın..tabi kazandığın paraya kıyabilirsen..bakalım o zaman 60 - 70 milyarı verebiliyomusun arabaya..neyse fazla sert çıktık galiba ama doğrular bunlar..
arabanın faydası olmaz çalış kendini geliştir ve en önemlisi çevre edin yoksa benim gibi 1 sene baoyunca iş ararsın.  :ağlaa
benden sana öğüt

Seko

« Yanıtla #18 : Eylül 24, 2007, 09:44:25 ÖS »
Abi niye bozluyosun saka yaptık , parantez icinde yazsamıydık yani  :ağlaa  kusura bakma  <nohapy

SONE-R

« Yanıtla #19 : Eylül 24, 2007, 09:47:05 ÖS »
yok sekocum bozulmadım yaw sadece eskiler aklıma geldi...

Seko

« Yanıtla #20 : Eylül 24, 2007, 10:06:20 ÖS »
Kusura bakma yaw senide aksam vakti uzduk , ben bugun arkadasa ugradım universite yıllarına ait fotoları bulmus , 20 kg daha zayıf ve saclarım varmıs  :vaww neyse konuya donersek calısmak lazım en azında ingilizce yi iyi sokmek yabancı otomobil sitelerini anlamak icin en azından  :kurba

infaztim

« Yanıtla #21 : Eylül 24, 2007, 10:07:25 ÖS »
pooooooooooohahaha allah ömür versin sana .herşey araba için haha

Seko

« Yanıtla #22 : Eylül 24, 2007, 10:10:21 ÖS »
tabiki is guc butun kafa patlıyor , stres de cabası aksam olunca THT bir iki youtube da video uyusturuyor zihnimi ,  baktım durum daha kotu bir bolum heroes yada BSG yeter  >=ok

By_BuGr4

« Yanıtla #23 : Eylül 25, 2007, 11:35:58 ÖÖ »
valla ne söliyim bilmiym ama şuna inanırmsız beni üni sınavına teşvik eden tek şey o araba şöle Allah izin verirse bi ist üni işletmeyi kazanırsm tek hayalim o tarihi  kapıdan type s yada r yi bağırttılra bağırttıra geçmek inş olur  bu arada iiki bu siteyi bulmşm çünki insan yaşayınca anlar dderler ya burdaki pek çok abim yaşamış ne mutlu banaki etrafımda öğüt verecekler var

By_BuGr4

« Yanıtla #24 : Eylül 25, 2007, 12:06:50 ÖS »

Uymayın yaww bu adama yaa  >%Sakin

bu cümleyi okuyunca kendimi birden vebalı gibi hissetdim ama dost acı söler fakat doru söler helal olsun be agent abi :artis
« Son Düzenleme: Eylül 25, 2007, 12:07:48 ÖS Gönderen: By_BuGr4 »