Gönderen Konu: Biraz vakit ayırın ltf..Tüm üyelerimizin dikkatine  (Okunma sayısı 42587 defa)

semih3461

• Ziyaretçi
Ynt: Biraz vakit ayırın ltf..Tüm üyelerimizin dikkatine
« Yanıtla #75 : Ocak 19, 2009, 12:29:59 ÖS »
çok güzel bir konu gerekli mesaj ulaşmıştır.

Hikmet Hoca

« Yanıtla #76 : Ocak 19, 2009, 03:18:29 ÖS »
Site yöneticilerin, sitenin düzeyini ve saygınlığını artırmaya yönelik her türlü  önerisini, yönlendirmesini, denetimini destekliyorum.

Kendi adıma ben, mesleğimle ve özel ilgi alanlarımla ilgili yeterli donanıma sahip olmama karşın sitemiz "otomobil" ve "Honda" konusundaki eksikliklerimi tamamlamama, yeni bir şeyler öğrenmeme ciddi katkılar sağlıyor.

Ben internetteki her siteye üye değilim, "İnsanlar gördüğü her siteye niye üye oluyor acaba?" diye onları ayıplıyor da değilim. Ne var ki bu site, bana göre, şimdikinden daha fazla bir saygınlığı hak ediyor. Bu site Hondacıların sesi olursa daha güzel olur diye düşünüyorum. Sevgili adminimizin deyişiyle "geyik yapanlar" için pek çok site olduğunu da biliyoruz. Geyik yapmak isteyen arkadaşların bu sitede sıkılmasına da gönlümüz razı olmaz. Bu durumdaki arkadaşlar ciddi konuları sitemizde, geyiklerini başka sitelerde gündeme getirirlerse çok iyi olur, diye düşünüyorum.

Ben de acizane birkaç öneri dile getirmek istiyorum:

Lütfen, biz üyeler, sitenin saygınlığını ve ağırlığını korumaya azami özen gösterelim. İletilerimizde güzel Türkçemizi mümkün olduğunca doğru kullanmaya, argo ve yabancı dillerden alınmış sözlerden kaçınmaya, yazım kurallarını uygulamaya ve noktala işaretlerini kullanmaya mümkün olduğunca gayret edelim.
Yeni açılan başlıkların anlaşılır ve anlamlı olmasına dikkat edelim. "Acil yardım", Problemim var", "Çözümü ne" gibi iletimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir bilgi ve ipucu vermeyen genel başlıklar açmayalım. Bilmediğimiz ya da kesin emin olmadığımız konularda ileti yazmayalım; yazarsak da "emin değilim", "sağlamasını yapmak gerekir", "uzmanına danışmak lazım" gibi uyarı notlarını ekleyelim. O alanda söz söyleyen bir arkadaşımız, uzmanlık alanını, deneyimini, unvanını... belirtirse daha hoş olur.

Çok şey söyledikse, affola...

Siteye katkı sağlayan bütün arkadaşlara teşekkür ediyor, herkesi selamlıyorum...

karadavut

« Yanıtla #77 : Şubat 06, 2009, 11:28:20 ÖS »
arkadaşlar tüp taktıran varmı ,kılıf varmı bu konuda bilgilendirirmisiniz

ceyhunyazar

« Yanıtla #78 : Şubat 07, 2009, 08:38:33 ÖÖ »
Forum kirliliğine hayır kampanyanıza ben de  destek veriyorum.
Hem Hikmet Hoca ya son msjından dolayı (güzel toparladı) ve ilk mesaj sahibi ALG kardeşime de saygılar.

esiretti

« Yanıtla #79 : Şubat 07, 2009, 10:54:27 ÖÖ »

arkadaşlar tüp taktıran varmı ,kılıf varmı bu konuda bilgilendirirmisiniz

Karadavut arkadaşım, uzaydan gelmişsin gibi hiç bişeyi okumadan bunu niye yazdın.

Ben bu konuda hem faruk arkadaşıma hemde Hikmet Hoca'ya katılıyorum.

Sonuç olarak sitemizde bir geyik bölümüde var, burda geyik yapmaktan ziyada modifiye konuşmak yanlış olurdu,
ama modifiye topiğinede bilinçsizce atılmış gereksiz mesajlarda olmamalı mutlaka.

Keyifli forumlar.

aydbjk

« Yanıtla #80 : Mart 12, 2009, 10:28:21 ÖÖ »
Kimsenin küsüp gücenmeden, burada yazılanları rica ve temennilerimiz olarak algılamaları dileğiyle söze başlamak istiyorum..

Bir süredir sitemizdeki içerik ve gidişatın bir araba forumundan ziyade magazin, geyik, Honda dışı, hatta ve hatta araba ve modifiyeler dışında konulara kayması beni, yönetimi ve site içindeki bir çok üyemizi rahatsız etmekte..İnsanları kırmadan bunu yapmanın bir yolu yok belki ama burada yazılan satırlar ve bu yazının peşi sıra fikirleriniz bu yönde destek olacak ve sitemizin biraz daha kendi çizgisi içinde kalmasını sağlayacaktır..

Gereksiz geyik muhabbetleri, foto uploadları site içinde görüntü kirliliğine sebep vermekte ve buraya geliş amacı Honda ve modifiye olan birçok üyemizi küstürmektedir ve sıkmakdadır..Bir çoğu benim yakın dostum olan insanlar site içerisinde dönen geyiklerden rahatsız olup sadece izleyici olarak kalmakda ve bir süre sonrada forumumuzu terk etmektedir..

Bu sitede 3 senedir tanıyıp sadece Honda sayesinde kurduğum çok değerli dostluklar var, bir o kadarda MSN arkadaşı edindimki yarın öbürgün Ankara, İzmir vs gitsek orada çalacak bir kapımız ve bir bardak çayını içip sohbetimizi yapacağımız dostlar edindik çok şükür..

Bu yüzdendirki bu güzel ortamın değerini bilip geyiğe boğmadan ve katılımcıları sıkacak konu, post vs atmamaya özen gösterelim..

Umarım herkes bu konudaki mesajımı anlamıştır..TEAMHONDATURKEY.COM un kendi çizgisinde devam etmesini arzuluyorum ve tüm üyelerin bu hassasiyeti göstereceğine eminim..

Sevgi ve Saygılar
Sizler bu sitenin yöneticilerisiniz bizlerde üyleri sizler uyaracaksınz bizlerde uyacağız sitenin daha verimli olması için bunlar şart kimse bunun için ne gücenmeli nede küsmeli

umit38

« Yanıtla #81 : Ağustos 21, 2009, 01:10:04 ÖS »
işler zor...

mali

« Yanıtla #82 : Ekim 10, 2009, 07:02:10 ÖÖ »
evet işler zor

kacaman

« Yanıtla #83 : Ekim 18, 2009, 09:08:04 ÖÖ »
mesaj alınmıştır, almayanlar için güncel

caucass

« Yanıtla #84 : Ekim 27, 2009, 02:23:14 ÖÖ »
site biraz durgunlaşmışmı , banamı öyle geldi

34 AT 4065

« Yanıtla #85 : Kasım 06, 2009, 07:53:33 ÖS »
haklısın

caucass

« Yanıtla #86 : Kasım 08, 2009, 03:23:37 ÖÖ »
Şu imza olayınada bir düzen getirilse iyi olur, asıl kirlilik ve görüntü karmaşası yaratan bence imzalarımız

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #87 : Kasım 08, 2009, 04:01:03 ÖÖ »
Şu imza olayınada bir düzen getirilse iyi olur, asıl kirlilik ve görüntü karmaşası yaratan bence imzalarımız
>=ok

wolff

« Yanıtla #88 : Aralık 19, 2009, 03:56:48 ÖS »
mesaj alınmıştır