Gönderen Konu: Biraz vakit ayırın ltf..Tüm üyelerimizin dikkatine  (Okunma sayısı 42583 defa)

ALG

• THT
Ynt: Biraz vakit ayırın ltf..Tüm üyelerimizin dikkatine
« Yanıtla #50 : Ekim 21, 2007, 02:49:39 ÖS »
rica ederiz..
hassasiyetiniz için tşk ederiz.

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Ekim 21, 2007, 08:19:20 ÖS »
altıner abi bi önerim olacak

abi geyik oluyor falan diyosunuz madem öle geyik yapan arkadaşları ya bu konuya yazın uyararak lütfen biraz daha dikkat edelim diye  yada geyik yapan arkadaşlara özelden mesaj yollayarak biraz daha duyarlı olmalaırını isteye bilirisin abi..geyik yapan bende olabilirim...çünkü geyik muhabbetti kişiden kişiye değişebilir..
tabi bu uyarı yapılırken kırmadan vede nedenleri anlatılarak yapılırsa olumlu oplur diye düşünüyorum..
benimki sadece bi öneri..dikkate alırsınız almazsınız o sizin bileceğiniz iş..

ALG

• THT
« Yanıtla #52 : Ekim 21, 2007, 08:49:50 ÖS »
herşey son derece net ve açık, konuyu daha fazla uzatmanın manası yok bence.

hantypR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : Ekim 21, 2007, 10:09:07 ÖS »
cok ii bir yaklasımda bulunmussun alg ortamı bole korumak senın gorevın cnm kımseyı kırmadan bu işi basarabildigine inanıyorum

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : Ekim 24, 2007, 04:21:44 ÖS »
Güncelll...

raspberry

• Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : Ekim 24, 2007, 05:30:34 ÖS »
eger ataturke yapılan terbıyesızlıkle ve verdıgımız şehıtlerle ılgılı konu acılıp ve  bu topıce guncell denıorsa ben hıcbır sey demıorum >%Sakin

aSil

« Yanıtla #56 : Ekim 24, 2007, 06:28:59 ÖS »
Bir konuda yönetim kaç kere uyarı yapmalı ki ? Gayet açık ve net bi şekilde herşey belli. Uyar uyar nereye kadar ? Honda forumunda herşey konuşulmaz. Honda dışındaki konular elbet konuşulur fakat belli sınırlar aşılmamak kaydıyla. Bugün gündemde şehitlerimiz ve memleketimizin sorunları var diye 7/24 bununla alakalı konular açmak yersiz olacaktır. Tabii ki bu konular tartışılır konuşulur anlamlı da olur. Fakat herşey yerinde ve zamanında yapılmalıdır diye düşünüyorum. Biliyorsunuz ki forumumuzda Sohbet veya forum cafe dışında bir çok forum ve forumların altında da bir çok başlık var onlarla alakalı mesajlar da atabiliriz. Bunlar bir üye olarak benim görüşlerim ve önerilerimdir. Yönetim zaten gereğini yapacaktır. Uyarıysa uyarı, ihraçsa ihraç. Saygı ve sevgilerimle.

niitroo

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Kasım 08, 2007, 07:13:27 ÖS »
katılıyorumm

Typerkan

« Yanıtla #58 : Kasım 09, 2007, 04:04:00 ÖS »
Güncell... :con

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : Kasım 09, 2007, 04:04:54 ÖS »
Artık forumumuz bu kirlilikten arındı gibi.. Maşşallaahhh nazar değmesin  >=ok

circazian

• Ziyaretçi
« Yanıtla #60 : Kasım 15, 2007, 03:37:30 ÖÖ »
en yeni üyelerden biri olarak bende katılıyorum ama sıkı bir temizlik gerek, eski anlamsız geyikleri ve sokak ağzıyla yazılmış anlaşılmaz "kanka" muhabbetlerinide silmelisiniz, forum çok dağılmış, insan kendini kaybediyor, aradığım bir konuyla ilgili başlığa giriyorum, millet burçlarını yazıyor, bir nevi özelleşmiş gibi sohbetler doldurmuş, önlem almak şart

ottoboy

« Yanıtla #61 : Kasım 15, 2007, 08:37:28 ÖÖ »
ben konunun başında söylenlere birebir katılmıyorum. tabiki burası hondayla ilgili bir site ve onunla ilgili ve modifiyeyle ilgili paylaşımlar olmalı. ama topik başlıkları var. burda sohbet kısmı var, konu dışı olacak paylaşımlar zaten buraya açılıyor. forumlarda konu başlıklarının amacı bu değilmidir. herkes kendinin hoşuna gideceği topiğe girer bakar, paylaşır. bence bi ana konu başlığı daha açılsın, konuyla alakasız konular, ilginç, komik yada farklı paylaşımlar burada yapılsın. görmek istemeyende bunlara bakmasın. insan her an arabayla ilgili şeyler bakmak istemeye biliyo. arada bi kafa dağıtmak eğlendirici şeylere bakmak istiyo. neden başka sitelere yönleneyim. aynı çatı altında her çeşit paylaşıma ulaşabileyim.

gerekli paylaşım gereksiz paylaşım kavramlarıda çok havada ifadeler. bu kavramlar kişiden kişiye değişir. birisi bi ampul boyamıştır paylaşmıştır emeği vardır onun için önemlidir, diğer bi kişiye "yaa bunudamı koydunuz" dedirtir gereksiz gelir. bence bu sorun ana konu başlıklarını detaylandırarak çözülür. herkes kendine hitap eden konuları izler.

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : Kasım 15, 2007, 08:53:46 ÖÖ »

en yeni üyelerden biri olarak bende katılıyorum ama sıkı bir temizlik gerek, eski anlamsız geyikleri ve sokak ağzıyla yazılmış anlaşılmaz "kanka" muhabbetlerinide silmelisiniz, forum çok dağılmış, insan kendini kaybediyor, aradığım bir konuyla ilgili başlığa giriyorum, millet burçlarını yazıyor, bir nevi özelleşmiş gibi sohbetler doldurmuş, önlem almak şart

ottoboy nıcklı arkadaşıma katılıyorum..

-bu forumun honda sevenler forumu olduğunu bılıyoruz bu bırıncısı..  >=ok
-sohbet bolumune guncel olan konulara yer verıyoruz..(sohbet bolumunun alttındakı açıklamayı okursan Güncel Konular Platformu dıye bı not duşulduğunu goreceksın!!) buda ıkıncısı..
-sankı forumu fal koşesınden ıbaret yapmışız gıbı konuşuyorsun arkadaşım..burçların trafığe nasl yansıdığına değinmişim..(hem o gereksız gorduğun konu turkıye genelınde araştırma yapılıp sonuçlanmış bı konudur..)buda uçuncusu..
-zaten yakın bı zamanda forum genelınde temızlık yapıldı..duyurular bolumune gırıp uyelık ıptalı bakarsan goreceksındır..hatta o listede senınde adın geçmektedır..buda dorduncusu..

admınler gerekenı yapıcaktır zaten..
saygılar dılerım..   :artis

honda_team

« Yanıtla #63 : Ocak 18, 2008, 07:41:15 ÖS »
mesaj alınmıştır bilgi için teşekkürler

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #64 : Ocak 24, 2008, 06:05:05 ÖS »
gncl.. :artis

ali

• Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : Şubat 04, 2008, 03:47:03 ÖS »

Bu sitede 3 senedir tanıyıp sadece Honda sayesinde kurduğum çok değerli dostluklar var, bir o kadarda MSN arkadaşı edindimki yarın öbürgün Ankara, İzmir vs gitsek orada çalacak bir kapımız ve bir bardak çayını içip sohbetimizi yapacağımız dostlar edindik çok şükür..

Birgün bu siteden kim olursa olsun, Konya'ya yolunuz düşerse, her zaman herkese açık bir kapım vardır, çay çorbayla olmaz o iş :) kalacak yerimizde mevcuttur ;)

diğer okuduklarımda da gerekli mesajı almış bulunmaktayım.zaten yakında yaşım 30 oluyor hır gür çıkaracak halimiz yok bu yaştan sonra :) şaka bi tarafa gereksiz konu ve mesajlara bende karşıyım, eski bi admin olarak ;)

Valla ben bu siteden bilgi ve muhabbet olarak çok zevk aldım, inşaallah sonuna kadar bu böyle güzellikle devam eder...

saygılarımla...

ali

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #66 : Mart 12, 2008, 01:23:21 ÖS »
Duyarlı olan herkese yeni üye olarak teşekkür ederim kesinlikle aklımın bir kenarında duracaktır..

Bursa'dan çalabileceğiniz bir kapı daha ..

Müebbet Muhabbet ..

Hayırlı sürüşler ..

ALG

• THT
« Yanıtla #67 : Mart 12, 2008, 10:05:17 ÖS »
Saolun varolun arkadaşlar..

Selametle kalın..

drag monster

• Ziyaretçi
« Yanıtla #68 : Mart 17, 2008, 11:45:41 ÖÖ »
gerekli mesajı bizde aldık zaten dikkatliydik daha dikkatli seviyeli muhabbet için varız teşekkürler...

darkhawk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #69 : Nisan 06, 2008, 11:14:25 ÖÖ »
altıner abi yazdıklarına aynen katılyorum biliyorsun ki yaklaşık 1,5 seneye yakındır siteye girmiyordum ve tekrardan yeni bir üyelik alarak siteye girdim ve baktım ki gerçekten de çok farklı konular ve çok farklı yorumlar yazılmaya başlanmış. Bu uyarı niteliğindeki yazın hakikaten çok anlamlı olmuş. İnanıyorum ki bundan sonra bütün üyeler gereken özeni göstereceklerdir.
« Son Düzenleme: Nisan 06, 2008, 11:15:32 ÖÖ Gönderen: darkhawk »

utqu

« Yanıtla #70 : Haziran 07, 2008, 11:23:33 ÖS »
bu mesaj iyi olmus umarım konu hakkında herkez üzerine düşen hassasiyeti gösterecektir..

ALG

• THT
« Yanıtla #71 : Haziran 08, 2008, 06:03:40 ÖS »
Teşekkürler arkadaşlar.

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #72 : Haziran 08, 2008, 06:06:58 ÖS »
Kesinlikle dikkate alıyorum.

34 EG 189

• Ziyaretçi
« Yanıtla #73 : Temmuz 02, 2008, 07:51:44 ÖS »
bence çol önemli mesaj ben ilk üye oldugumda modifiye ve honda konusulurdu şimdi farklı şekillere kaymıs durumda

akbaş

« Yanıtla #74 : Ağustos 21, 2008, 11:21:31 ÖS »
bir forum sitesi oldugu için kesinlikle kısıtlama getirilemez herkes istedigini yazar çizer resimde kor BENCE