Gönderen Konu: BİR ÖNERİM VAR  (Okunma sayısı 5318 defa)

piscocuk

BİR ÖNERİM VAR
« : Mayıs 12, 2011, 01:59:34 ÖS »
arkadaşlar site yönetimi bir kişi ayarlasa böyle foto çekmekten hoşlanan güzel mekanlar bilen bilgisayarla alakalı aktif olarak ve bu arkadaşa sitede yetki versek....

gelelim nedenine..forumda baya kalabalığız hemen hemen herkezinde arabaları var.herkz birşeyler yaptıkça aracının resimlerini ekliyor vs vs vs

bence sitenin ana sayfasında "AYIN ARACI" diye bir yer olsn atıyorum ocak ayı aracı tarantino (mehmet) in aracı olsun güzel mekanlarda resimleri çekilmiş olsun detaylı olarak sonrasındada aracın tüm modifiye listesi o resimlerin altında toplansın ocak ayı boyuncada o araç hep ana sayfada kalsın sonra şubat ayı için başka bir araç.....sene sonundada yılın aracı seçilir bence güzel ve eğlenceli olur.hatta yılın aracına ufak çaplı bir hediye paspas seti xenon filtre korna vs vs gibi birşey yapılabilir

nacizane önerim ve tavsiyemdir... çok güzel olduğuna inanıyorum.sitemizde çok güzel araçlar var

saygılar

YUNUS MERİÇ

Ynt: BİR ÖNERİM VAR
« Yanıtla #1 : Mayıs 12, 2011, 02:02:29 ÖS »
++1000

Jumper

« Yanıtla #2 : Mayıs 12, 2011, 02:38:35 ÖS »
bir site bunu yapıyodu galiba bu yüzden sonradan yapan şahsi görüşümde radikalizmini elden kaybeder,

Farklı bir norm yada alternatif site imkanlarıdahilinde düşünülebilir

Optimums

« Yanıtla #3 : Mayıs 12, 2011, 02:49:32 ÖS »
Güzel Fikir Bence

piscocuk

« Yanıtla #4 : Mayıs 12, 2011, 02:53:14 ÖS »
bir site bunu yapıyodu galiba bu yüzden sonradan yapan şahsi görüşümde radikalizmini elden kaybeder,

eğer bu mantıkla bakarsak olaya...

kimse spoon jant almasın
kimse FA korna takmasın
kimse cam flmi yapmasın
kimse bla bla bla

sonu gelmez..ayrıca burası bir honda sitesi çogunluk araçlar (neredeyse tamamı) honda..yani farklı sitelerdeki gibi karma değil oyüzden bir sorun olmaz.son söz yönetimin tabi ama yinede biz aramızda değerlendirmeleri +/- yönlerini tartışalım

TURQAZ

« Yanıtla #5 : Mayıs 12, 2011, 03:47:55 ÖS »
haftanın aracı bence daha mantıklı ve herkese daha çabuk sıra gelir

Mustafa3602

« Yanıtla #6 : Mayıs 12, 2011, 03:52:26 ÖS »
arkadaşlar site yönetimi bir kişi ayarlasa böyle foto çekmekten hoşlanan güzel mekanlar bilen bilgisayarla alakalı aktif olarak ve bu arkadaşa sitede yetki versek....

gelelim nedenine..forumda baya kalabalığız hemen hemen herkezinde arabaları var.herkz birşeyler yaptıkça aracının resimlerini ekliyor vs vs vs

bence sitenin ana sayfasında "AYIN ARACI" diye bir yer olsn atıyorum ocak ayı aracı tarantino (mehmet) in aracı olsun güzel mekanlarda resimleri çekilmiş olsun detaylı olarak sonrasındada aracın tüm modifiye listesi o resimlerin altında toplansın ocak ayı boyuncada o araç hep ana sayfada kalsın sonra şubat ayı için başka bir araç.....sene sonundada yılın aracı seçilir bence güzel ve eğlenceli olur.hatta yılın aracına ufak çaplı bir hediye paspas seti xenon filtre korna vs vs gibi birşey yapılabilir

nacizane önerim ve tavsiyemdir... çok güzel olduğuna inanıyorum.sitemizde çok güzel araçlar var

saygılar
ben gti varken tuningpeugeot.com üyeydim orda aynı dediniz biçimde yapılır....

piscocuk

« Yanıtla #7 : Mayıs 12, 2011, 03:53:00 ÖS »
haftanın aracı yapılırsa eğer 1 sene sonra araç bulunamaz..oyüzden ayın aracı bence daha mantıklı ilk 5 ay herkez benim aaracım olsun ister ama sonra araç sıkıntısı çıkar..

ayrıca kimse kusura bakmasın sadece cam filmli yada yaylı araçlar yerine daha fazla emek verilmiş araçlar seçilmeli

piscocuk

« Yanıtla #8 : Mayıs 12, 2011, 03:54:04 ÖS »

saygılar
ben gti varken tuningpeugeot.com üyeydim orda aynı dediniz biçimde yapılır....

güzel değilmiydi???

Mustafa3602

« Yanıtla #9 : Mayıs 12, 2011, 04:03:07 ÖS »
haftanın aracı yapılırsa eğer 1 sene sonra araç bulunamaz..oyüzden ayın aracı bence daha mantıklı ilk 5 ay herkez benim aaracım olsun ister ama sonra araç sıkıntısı çıkar..

ayrıca kimse kusura bakmasın sadece cam filmli yada yaylı araçlar yerine daha fazla emek verilmiş araçlar seçilmeli
katlıyorum aynen. güzelde olur....

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #10 : Mayıs 12, 2011, 06:34:49 ÖS »
+1 Bencede Şahane Olur... İnş. Yönetim Tarafından Kabul Edilir ...

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #11 : Mayıs 13, 2011, 09:43:40 ÖÖ »
site sahibine fikriilettim cvp bekliyorum :)

piscocuk

« Yanıtla #12 : Mayıs 13, 2011, 09:59:54 ÖÖ »
hadi hayırlısı olsun bakalım :)

powerful_honda

« Yanıtla #13 : Mayıs 13, 2011, 11:06:41 ÖÖ »
OOOOOOOOOO SUPER OLUR VLLA  TAMAMEN DUYGUSAL ;)

poseidon999

« Yanıtla #14 : Mayıs 13, 2011, 11:42:41 ÖÖ »
Site tek şehirle sınırlı değil
Bu durumda ya fotoğraf çekecek arkadaşın bilet ücretlerini karşılayıp
her ay bir şehre göndereceğiz ya da fotoğraf çeken hangi şehirdense ayın aracı oradan çıkacak :) ?
Nasıl olacak?

piscocuk

« Yanıtla #15 : Mayıs 13, 2011, 11:44:38 ÖÖ »
Site tek şehirle sınırlı değil
Bu durumda ya fotoğraf çekecek arkadaşın bilet ücretlerini karşılayıp
her ay bir şehre göndereceğiz ya da fotoğraf çeken hangi şehirdense ayın aracı oradan çıkacak :) ?
Nasıl olacak?

fotoğraf çekecek arkadaşın oraya gitmesi şart değil.oradaki arkadaşlar zaten güzel mekanları biliyorlardır ve araçlarının resimlerinide çekmişlerdir.bu iş için çekilmiş resimlerini mail ile yollarlar arkadaşımızda gereken düzeltmeleri yapar ve yayımlar

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #16 : Mayıs 16, 2011, 01:20:19 ÖÖ »
Fikir çok güzel.

hangover

« Yanıtla #17 : Mayıs 16, 2011, 01:36:27 ÖÖ »
araçlar oylanırken belirli bir jüri mi kararları vericek yoksa tüm site sakinleri oy kullanabilecekmi?

piscocuk

« Yanıtla #18 : Mayıs 16, 2011, 07:23:13 ÖÖ »
tabiki tüm site forumu kullanan herkez

karapilot

« Yanıtla #19 : Mayıs 16, 2011, 07:30:15 ÖÖ »
olabilir güzel fikir... hatta ayın KENDİM YAPTIM çalışması bile olabilir.

fastest40

« Yanıtla #20 : Mayıs 16, 2011, 12:32:18 ÖS »
katılıyorum size çok güzel olur bncede +5500

Jumper

« Yanıtla #21 : Mayıs 16, 2011, 03:26:53 ÖS »

kimse spoon jant almasın
kimse FA korna takmasın
kimse cam flmi yapmasın
kimse bla bla bla

sonu gelmez..ayrıca burası bir honda sitesi çogunluk araçlar (neredeyse tamamı) honda..yani farklı sitelerdeki gibi karma değil oyüzden bir sorun olmaz.son söz yönetimin tabi ama yinede biz aramızda değerlendirmeleri +/- yönlerini tartışalım

ikisi farklı konular değilmi hocam, senin bahsettiğin kişisel zevk değilmi, ?

diğer konu ise daha çok forum ve kimlikle alakalı gibi geldi bana,

konuyu tartışmaya açmışsın buda benim şahsi fikrimdir,

çoğunluk yada yönetimin kararı neyse onu uygular tabiki 

piscocuk

« Yanıtla #22 : Mayıs 16, 2011, 04:24:38 ÖS »

kimse spoon jant almasın
kimse FA korna takmasın
kimse cam flmi yapmasın
kimse bla bla bla

ikisi farklı konular değilmi hocam, senin bahsettiğin kişisel zevk değilmi, ?

diğer konu ise daha çok forum ve kimlikle alakalı gibi geldi bana,

konuyu tartışmaya açmışsın buda benim şahsi fikrimdir,

çoğunluk yada yönetimin kararı neyse onu uygular tabiki 

bence aynı şey değil.eğer bir kişinin yaptığı şeyi bir başkası yapamaz dersen ben sana sabaha kadar örnek veririm.

Jumper

« Yanıtla #23 : Mayıs 16, 2011, 10:39:07 ÖS »
Dikkat ! yapamaz demiyorum, kopya çekmektense yapmamak daha iyi diyorum, (basit bir fikir yani iddia yok)

Önemsiz hocam bence sen benim fikrime takılma boşver dediğim gibi çoğunluk ve yönetim isteğini yapar

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #24 : Mayıs 20, 2011, 10:57:27 ÖS »
Önceden hafta sonları buluşmalar oluyordu.Şimdi bilmiyorum oluyor mu.Aktifleşse tekrar.Benimde aklımda o kadar çok fikir varda olmayacagı için söylemek boş kalıyor.. :)