Gönderen Konu: bir amerikalı gözüyle Honda  (Okunma sayısı 1235 defa)

tolgabin

• Ziyaretçi
bir amerikalı gözüyle Honda
« : Şubat 14, 2006, 12:55:41 ÖÖ »
Sizinle başıma gelen ve bir Hondacı benim çok hoşuma giden bir olayı paylaşmak istedim.

Bir bayilik anlaşması yapmak için görüştüğümüz Amerikan şirketinden bir bayan 4 gün misafirimiz oldu. Bu sürede tabi iş dışında iki günümüzüde İstanbul gezisine ayırdık. Misafirimizi hep ben gezdirdim. Kar olmayan günlarde kendi arabamla ( 98 Honda Accord ) diğer zamanla arkadaşımın Kia Sorentosu ile gezdirdim. Buraya kadar pek ilginç bişey yok ama gezerken Amerikalı misafirimiz ile doğal olarak arabalar hakkında konuştuk. :D

Kendisi amerikada Lexus Jeep kullandığını eşininde Acura kullandığını söledi ardındadan Japonlar ve özellikle Honda araba yapmasını Amerikalılardan daha iyi biliyor dedi. Asla Japon arabasından başka araba kullanmam diye ekleyince ben tabiki mest oldum.

Bunun üstüne özellikle Acura ve Honda modelleri üstüne baya konuştuk. Konuşma boyunca sürekli Honda'nın ne kadar iyi arabalar yaptığını söyleyip durdu. Japon ve Honda sevgisini bir Amerikalıdan duymak çok güzel oldu benim için. Çok hoşuma gittiği için bunları foruma yazmak istedim.

BİRGÜN HERKES HONDACI OLACAK :-D

HONDA HAYAT ONDA :-D

cemil_vtec

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Şubat 15, 2006, 08:37:08 ÖS »
eee doğru söze ne denir

can

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 23, 2006, 03:20:51 ÖS »
46mt fren mesafeli vti ne kadar da güzel bişey değilmi :)

honda bence iyi araba yapamıyo.. dört dörtlük yani :)

ama aşığım orası ayrı :)

AudioGarage

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Şubat 25, 2006, 08:18:22 ÖÖ »
Honda we türkiye güsel temsil edilmiş..eywallah... :D  :D