Gönderen Konu: BENİ AĞLATAN BANA ÖZEL BİR MAİL  (Okunma sayısı 2359 defa)

raspberry

• Ziyaretçi
BENİ AĞLATAN BANA ÖZEL BİR MAİL
« : Ekim 13, 2007, 04:21:30 ÖS »
bu maili bugun askerde olan bır arkadşımdan aldım bu son gunlerde verdıgımız şehitlerden dolayı sizlerle paylaşmak istedım işte vatanı içi canını verebılcek bir askerın bana attıgı mail
Sizin ve ailenizin bayramını en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim....ALLAHA EMANET OLUN..... ŞIRNAKTAN SLM HERKESE......  Size bu satırlarımı bir sonbahar akşamının felç olmus köşelerinden yazıyorum...Saatlerdir boş boş öylesine baktığım kadehimi şarkılarla dolduruyorum...Ve kadehimi kaldırıp bu rezil yasamın şerefine içiyorum...BURASI 3.MEKANİZE PİYADE BÖLÜĞÜ ŞIRNAK - CİZREBurası dert çeken çile çeken piyadelerin dünyası...Siz bu çarşısı olmayan 14 mevzili 2 nizamiye kapılı askeriye oçağını bilmezsiniz ama;Bu askeriye ocağı BENİ ve arkadaşlarımı iyi bilir..Burda VATAN için ölesiye kan ve ter dökülür çünkü ;Burda tutulur nöbetlerin en uzunu ve en sabiti....Birazdan mavi bir ay doğar bu ömrümü gençliğimi tüketen şehrin üzerineGörevler başlar kurşunlar yağar ümitler tükenirHenüz şu karşıki GABAR DAĞININ veya CUDİ DAĞININ ardındanİSTANBUL- ÜSKÜDAR otobüsü kalkmadıysa ve ben henüz çıldırmadıysam sizeBÜTÜN HASRETLİK ÇEKEN ASKERLERİN SLMINI YOLLUYORUMBURASI 3. MEKANİZE PİYADE BÖLÜĞÜ ŞIRNAK- CİZREBURASI VATAN İÇİN TESKERE BEKLEYEN ASKERLİĞİ GEÇ BİTEN EN ÇOK CEZA ALANKAN TÜKÜREN İNSANLARIN DÜNYASI....Mendilim deki kızıl lekeyi boşverin..Birazdan silah arkadaşlarımdan biri gelir...Herşeyden habersiz sessiz sedasız yıkarr....
YETERKİ SEN MUTLU OL ÖZGÜR OL  VATANIM, AİLEM, YARİM  SEVDİKLERİM VE BENİ SEVEN HERKES YETERKİ SİZ MUTLU OLUN BE!!! BEN MUTLU OLMADIYSAM NE ÇIKAR... NE ÇIKAR...   

AHMET ŞEHİRLİ-İSTANBUL     86-4     
NE OLDUGU BELLİ OLMAYAN    PİYADE- TANKÇI - KOMANDO     
SEVGİLERİMLE VATANIM İÇİN GELDİM SİZİN İÇİN DÖNÜCEM  ALLAHIN İZNİYLE GÖRÜŞMEK ÜZERE....
« Son Düzenleme: Ekim 13, 2007, 05:23:28 ÖS Gönderen: yassi »

yassi

• TeamHondaTurkey
Ynt: BENİ AĞLATAN BANA ÖZEL BİR MAİL
« Yanıtla #1 : Ekim 13, 2007, 05:24:14 ÖS »
gayet anlamlı ve dokunaklı bir yazı... anlıyorum oralarda askerlik yapan askerlerin psikolojisini...

vti_26

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 13, 2007, 10:11:39 ÖS »
ALLAH hepsinin yardımcısı olsunnn!!!

whitehan

« Yanıtla #3 : Ekim 13, 2007, 10:17:52 ÖS »
soylencek soz yok..

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ekim 13, 2007, 10:27:59 ÖS »
allah c.c yardımcıları olsun..allah c.c sabır ihsan etsin..allah c.c ailelerinede sabır versin...
sağol eylül  belki bazıları için ders olur bu yazı   >=ok

raspberry

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 13, 2007, 11:22:02 ÖS »

allah c.c yardımcıları olsun..allah c.c sabır ihsan etsin..allah c.c ailelerinede sabır versin...
sağol eylül  belki bazıları için ders olur bu yazı   >=ok
bende o yuzden koydum ;)

raspberry

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ekim 13, 2007, 11:22:59 ÖS »

soylencek soz yok..
sözlerın bittigi an iste boyle bısey herhalde :ağlaa

35vt787

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ekim 14, 2007, 05:15:03 ÖÖ »
Güzel paylaşım Eylül... >=ok  

Vatanı için ter döken , onu kendinden üstün tutan tüm vatanseverleri Yüce RABBİM korusun gözetsin... [-o<

Yüreğine sağlık.... =d> =d>

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ekim 14, 2007, 09:53:28 ÖÖ »
vatanımızın her köşesinde böyle yiğit askerler olduktan sonra kimse bizi yıkamaz..Allah yardımcıları olsun..

vtec85

« Yanıtla #9 : Ekim 15, 2007, 12:16:12 ÖÖ »
Bende askerden geleli 8 ay oldu ama hep söledim askerliği hep doğuda yapan kardeşlerimiz yapıyo ALLAH YARDIMCILARI OLSUN TEZ ZAMANDA AİLELERİNE KAVUŞMALARI ALLAHTAN DİLEĞİM....

8663

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ekim 15, 2007, 03:46:22 ÖS »
unutulmasınki ATALARIMIZ bizim kadar yaşayamadan bizim için şehit oldular... Bu vatanın kıymetini bilmemiz lazım. Çok anlamlı, çok acıklı ve bir o kadar gerçek bu anlatılanlar...Allah her TÜRK gencine bu duyguyu yaşamayı nasip etsin... Bu Cumhuriyet'i yaşatacak ve yüceltecek gençler olarak, bu üzerinde yürüdüğümüz toprakları, soluduğumuz havayı haketmişizdir inşallah...
Paylaşım için çok teşekkürler...