Gönderen Konu: BEBEKLERE tecavüz cezasinin müebbetlestirilmesi için yasa teklifi ankete acildi.  (Okunma sayısı 3083 defa)

By_BuGr4

Mailime gelen bi e-postayı sizlerle paylaşıyorum...

BEBEKLERE tecavüz cezasinin müebbetlestirilmesi için yasa teklifi ankete acildi. OY KULLANIN bu baslik burdan kalkmasin cünkü cok önemli simdi 600 bine yaklasti 1 milyon olunca yasa teklifi kabul edilecek bunu dagitabildiginiz kadar dagitin LÜTFEN ANKETE KATILIN VE HERKESE YOLLAYIN SADECE 1 DAKIKANIZI alir
Link:  http://www.tbmm.info/cananaritman

Faruk

• Ziyaretçi
913.957 Oy..  >=ok

honda_team

saol buğra..

tuner zafer

• Ziyaretçi
müebbet değil ibreti alem için sallandıracan vede onun yapmış olduğu uygulamayı aynısı vede daha fazlasını ona uygulayıcan.
paylaşım için teşekkürler

can34

ya bu bebeklere tecavüz lafının geçmesi bile insanlık dışı bişey yaa nasıl bu kadar iğrenç onursuz oluyor insanlar anlamıyorum

SEMİH

• Ziyaretçi
kardeşim böyle insanlık dışı bir hareketi savunabilen o.....ları hala mevcut bilmiyorum dikkatinizi çektimi ancak adamlar böyle bi teklif kabul edilmesin die oy kullanmışlar ya... oykullandığımız sitenin içine bi girip bakın adamlar hayırdiyebiliyolarya....

be-genc

paylaşım için tşk

buura

saol adaş...bence çok güzel bi haber yani güzel dediğim böyle bi olayın anket ile olmayacağını görmek güzel..ben valla tanıdıklarıma dağtıyorum..

ALG

• THT
müebbet hafif bir ceza bunlara..
şöyle 10 tane babayiğit sırayla tecavüz edecek 10 gün kadar, sonrada kazığa oturtacaksın.

whitehan

şöyle 10 tane babayiğit sırayla tecavüz edecek 10 gün kadar, sonrada kazığa oturtacaksın.

+1907

920.880 oy..

SEMİH

• Ziyaretçi
arkadaşlar bizim atalarımızın güzel işkence teknikleri vermış mesela vicudun tüm derisi soyulduktan sonra denize atılamsı gibi nedersiniz sizcede hoş olmazmı....

NLY11

kesinlikle kazık en iisi ama çewresine döner pişirirlerken bişi warya ateş  ondan olcak canlı canlı pişrcen derisini yüzücen...

yassi

• TeamHondaTurkey
2702 Oy - Hayır diyen bu kadar kişi var... Bunlarıda onlarla beraber işlem yapmak lazım...

NLY11

2702 Oy - Hayır diyen bu kadar kişi var... Bunlarıda onlarla beraber işlem yapmak lazım...

yasincim zaten onlar için çıkıo bu yasa onlar işte yapıo bunları işlerine gelmio yasa çıkaması

Rech

+1907 güzel bir paylaşım saol ;)