Gönderen Konu: BAŞIMIZ SAĞOLSUN..  (Okunma sayısı 2421 defa)

HONDAHAN

BAŞIMIZ SAĞOLSUN..
« : Temmuz 15, 2011, 09:48:53 ÖÖ »
Konu kilitlendiği için aynı isimle açtım.

Neden kilitliyorsunuz kardeşim ? 13 tane vatan evladı yitirilmiş ve bunun acısı paylaşılıp hainler lanetleniyor, BUNUN NERESİ SİYASİ İÇERİK  ? Bir tane Türk diyen oldu mu ? Bir tane Kürt diyen oldu mu ? Bir tane Mhp, Chp, Akp.... diyen oldu mu ? Haini, iti köpeği lanetlemek neden ve ne zamandan beri siyasidir ? Evet site; otomobil-Honda sitesidir ama çeşitli paylaşımlarda bulunmak için de çeşitli bölümler açmışsınız, neden kullanmayalım ki ya da neden kullanamayalım ki.

Bak kansızlar hemen toplanıp 7 tane leşleri için yürüyüş yapmışlar militanlarımız öldü diye. Biz neden yapmayalım? Hatta biz neden aile ortamı bildiğimiz forumumuzda konuşamayalım ?

Disabled

• Добрий ранок
Ynt: BAŞIMIZ SAĞOLSUN..
« Yanıtla #1 : Temmuz 15, 2011, 09:50:54 ÖÖ »
Mevlam Ölenlere rahmet geride kalanlara sabır versin.

Selamlar

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #2 : Temmuz 15, 2011, 09:53:03 ÖÖ »
konuşulan konuya laf yok konuyu çarpıtma istersen

bu forum otomobil paylaşım forumudur

siyasi içerikli konular konuşamazsın bu forumu sadece sen ben görmüyoruz gogulda günde 15bin kişi ziyaret ediyor oyüzden yönetimin uyguladığı  kararları yargılayamazsınız

gazapd216

« Yanıtla #3 : Temmuz 15, 2011, 09:57:24 ÖÖ »
abi maalesef türkiyenin hali böyle herşeyi başımız sağ olsun diyip geçtiğimiz için böyle oluyor zaten, 13 eve ateş düştü kardeşim burda sövüp sayıyorsak bunun neresi siyasi can yandı can. kiminin evinin tek direği kimin evine tek ekmeği götüren evldıydı ölenler. askerdeki maaşını bile ailesine gönderip geçim sağlamaya çalışan nice asker koç yiğit var. 13 tane can gitti siyaset deyipte bu konu kilitlenmemeli.

ben yine diyorum bu it soylarının bu köpeklerin birbirine sahip çıktığı kadar biz birbirimize sahip çıkmıyoruz. ben hala geydiriyorum bunlara ve geydirmeye devam edicem...

HONDAHAN

« Yanıtla #4 : Temmuz 15, 2011, 09:59:05 ÖÖ »
Konuyu çarpıtmıyorum, ben diyorum ki siyasi içerik yok. Otomobil paylaşım forumu olduğunu ben de söyledim ama Sohbet/Off topic leri açanlarda sizsiniz, neden günceli konuşamayalım? 
Yönetimin kararını yargılamak değil benimki, benimki "siyasi içerik olmadığını savunmak."

Disabled

• Добрий ранок
« Yanıtla #5 : Temmuz 15, 2011, 10:03:52 ÖÖ »
Üye , admin , site sahibi , yada ziyaretci , etik olmayan tarzda ifade sergilemek şahsen şık olmadığı kanatindeyim ama illede bir konu hakkında yorum yapma yada paylaşma özgürlüğü kısıtlanıyorsa ozaman biraz düşünmek gerek.

Yanlış anlaşılmak istemem Kurallar var ise uyulmalı, uymak istemeyende fazla zorlanmamalı Sonucta burası bir devlet yada kurum değil.

Selamlar

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #6 : Temmuz 15, 2011, 10:14:04 ÖÖ »
kısıtlanmıyor

ama konu amacını başka yerlere götürüyorsa okunuda biraz düşünmek gerek bunun yeri burası değil bakanlıkların ve başbakanlığın mail adresleri var internette

adını adresini mailini telini yazarak ağzına geldiğini söyleyebilirmisin

eğer cesaretin varsa tepkini yetkili makamlarda göster burası yeri değil

kimsenin yorum özgürlüğünü kısıtlamıyoruz bu site kapatıldığın da yorumu nerede yapıcaksınız onu düşünüyorum o yüzden sadece burada

ŞEHİTLERİMİZE RAHMET AİLELERİNE ACİL ŞİFALAR DİLEYEBİLİYORUZ

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #7 : Temmuz 15, 2011, 10:19:47 ÖÖ »
Arkadaşla adminlermiz gereğini yapıyolar özgürlük kısıtlama durumu yoktur konumuz şehitlerimize rahmet dilemek ailelerine baş sağlığı dilemektir çünkü site içinde yazılmaması gerekli siyasi konular yüzünden kapatılma durumu söz konusu,tepkinizde haklısınız onlarca şehit verdik ve site olarakta bireysel olarak acılıyız... Konuyu lütfen rahmet dileyerek devam edersek çok iyi olucak.ŞEHİTLERİMİZE RAHMET AİLELERİNE SABIR VE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM...
Saygılar...

Nehir_gozlum

« Yanıtla #8 : Temmuz 15, 2011, 10:21:45 ÖÖ »
Bunun siyasi bir yönü yok arkadaşlar ateş düştüğü yeri yakıyor. Bizler vatan sağolsun, başımız sağolsun diyoruz sadece. Tabi ki onlar gibi de olamayız molotof taş atıp kimseye saldıramayız. O zaman onlardan bir farkımız kalmaz. Ama mutlaka yapıcak bir şey vardır. Şehitlerimize Allahtan rahmet Ailelerine başsağlığı dilerim. Çok büyük acı Rabbim sabır versin.

srkns

• Serkan's
« Yanıtla #9 : Temmuz 15, 2011, 12:40:00 ÖS »
Vatan Sağolsun!
Allah'tan rahmet diliyoruz, mekanları cennet olsun!
Bu mübarek günde bir fatiha okuyabiliriz.

Diğer kilitlenen konuda 17 Temmuz Pazar günü Pendik'de toplanılacağı yazılmış, konvoyda bende yerimi alacağım.

canguder

« Yanıtla #10 : Temmuz 15, 2011, 12:43:41 ÖS »
bende inşallah orda olacağım. şehitlerimizin mekanı cennet olsun. yaralı askerlerimize acil şifalar.

ozturk

« Yanıtla #11 : Temmuz 16, 2011, 10:36:47 ÖS »
ŞEHİTLERİMİZE RAHMET AİLELERİNE SABIR VE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM...

mali

« Yanıtla #12 : Temmuz 24, 2011, 06:46:04 ÖÖ »
bende yazmadan yapamıcam
bu köpeklerin bu ülkede işi yok...
bu ülkeyi ya seveceksin ya da gideceksin
adam gibi yaşayana zaten kim ne diyebilir
ekmek yediği yere pisleyenlere ALLAH fırsat vermesin.
ŞEHİTLERİMİZİ ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM

fastest40

« Yanıtla #13 : Temmuz 24, 2011, 11:46:55 ÖÖ »
BAŞIMIZ SAĞOLSUN GEREKLİ MÜDAHALELER YAPILAMIYOR HAYIRLISI......