Gönderen Konu: BAŞIMIZ SAĞOLSUN..  (Okunma sayısı 2373 defa)

samet66

BAŞIMIZ SAĞOLSUN..
« : Temmuz 14, 2011, 07:56:40 ÖS »
ŞEHİTLERİMİZE ALLAH TAN RAHMET AİLELERİNE SABIR DİLİYORUM..  BAŞKA ELDEN NE GELİRKİ ????

escapade

Ynt: BAŞIMIZ SAĞOLSUN..
« Yanıtla #1 : Temmuz 14, 2011, 08:45:28 ÖS »
13 tane genç aslanlar gibi yürek.Allah gani gani rahmet eylesin İnşallah.

Mustafa3602

« Yanıtla #2 : Temmuz 14, 2011, 08:53:14 ÖS »
başımız sağolsun çok zor bir durum zaten ordaki askerlerin aileleri ne geceleri var ne gündüzleri askerler desen öle kendimden biliyorum şırnak gülyazı yekmal k.ırak sınırda yapmıştım bende çok zor ya ama şunu sölim başımızdaki sahte vatandaşlar ıvırla zıvırla uğraşcana terörü temizlesin...

gazapd216

« Yanıtla #3 : Temmuz 14, 2011, 09:18:49 ÖS »
başımız sağolsun... 13 tane cesur yüreğin mekanı cennet olsun...

ben habire bu it soylarına sövüp, habire geydiriyorum. 

samet66

« Yanıtla #4 : Temmuz 14, 2011, 09:20:32 ÖS »
ŞU AN 13 EVDE YÜREKLER KAN AĞLIYOR EVET BİZDE ÇOK ÜZÜLÜYORUZ AMA  13 EVİN DURUMU BAMBAŞKA MAALESEF ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKIYOR.. KİMİ EVLATSIZ KALDI KİMİ BABASIZ YETİM ALDI KİMİ ABİSİZ  YALNIZ KALDI, KİMİNİN TEK DAYANAĞIYDILAR KİMİNİN TEK UMUTLARI KİMİNİN TEK GEÇİM KAYNAKLARI.... ARTIK YOKLAR... ALLAH TEZ ZAMANDA TERÖR İLLETİNDEN KURTULMAYI NASİP ETSİN BİZE İNŞALLAH...

gazapd216

« Yanıtla #5 : Temmuz 14, 2011, 09:42:52 ÖS »
valla biz böyle başımız sağ olsun deyip geçtikten sonra bi cacık olmaz.
a.q yaratıklarına plastik mermi sıkınca soykırım diye g.tlerini yırtıyolar. biz herşeyi veriyoruz bunlara kendileri savaşıp kendileri can yakıyorlar TVye çıkıncada mağduruz ayağına mangalda kül bırakmıyorlar.yapmadıkları kalmadı iyice azdılar... adamlar olaydan sonra özerklik ilan ediyo daha ne diyim ve böyle bir günde,
ben bunların ........................................................................................... (bu noktalı yerlere aklınıza gelen envayi çeşit küfürü koyabilrisiniz.) 
Sonumuz hayır olsun...   

pashatorunu

« Yanıtla #6 : Temmuz 15, 2011, 12:26:16 ÖÖ »
+1
allah ailelerine sabır versin şehitlik mertebesine ulaşmış 13 gencecik fidan artık mekanları ebediyete kadar cennet

idedeler

« Yanıtla #7 : Temmuz 15, 2011, 12:36:47 ÖÖ »
Ateş düştüğü yeri yakar.Allah şehitlerimize rahmet ,ailelerine sabır versin. edit:kural dışı kelime) vatan hainleri bir gün o döktükleri kanda boğulacaktır.Şehitler ölmez vatan bölünmez.

HONDAHAN

« Yanıtla #8 : Temmuz 15, 2011, 07:40:10 ÖÖ »
Köpeğin soyları televizyona çıkmış; 7 tane leş var ya, ölen 20 tane gencimiz için çok üzgünüz diyorlar ve biz de bunların meclisimize girmesine göz yumuyoruz, sessiz kalıyoruz. Biri dağdan iner gelir, biri teröristlikten yatarken hapisten çıkar gelir, diğeri buradadır ama kocası dağda bu vatanın evladına kurşun atar, o kurşunu da senin benim paramla atar. Sen ben vergi veririz, devlet bu vergiyle vekillere maaş öder, oradaki vekil müsvettesi de alır o parayı dağdaki köpeğe gönderir, o köpek te onunla mermi alır sana bana evladımıza sıkar. Lan Allah bunlarında Avrupa'nın da belasını versin. Köpekler barış barış diye havladıkça Avrupa önlerine kemik atmamızı emrediyor. Lan köpek bu ne yaparsan yap ölene kadar havlayacak.

Ben Avrupa birliği mirliği istemiyorum kardeşim yeter yüz verdik.
Adamlar vuruyor, yakıyor, biryerlere geliyor, biz oturduğumuz yerden izliyoruz, forumlarda yazı yazıyoruz. Malesef ki zamanında bu tür şeylerde önderlik yapanlar şimdi sudan sebeplerle içerdeler. O zaman çapı küçük olsa da bizler birşeyler yapacağız.

17 Temmuz Pazar, sabah saat 10:00 'da, Pendik sahil yolu Green Park Otel önünden başlayacak olan protesto konvoyuna katılalım.

Atalarımız bizden birşey istememiş kendileri vermişler, Sadece SAHİP ÇIKIN demişler.

Şehitlerimizin mekanı cennet olsun demiyorum çünkü zaten cennettir.
Şehitlerimizin ruhu şad olsun demiyorum çünkü zaten şehitlik en üst mertebedir.

TEK DUAM; ŞEHİTLERİMİZİN KANI YERDE KALMASIN, KAT BE KAT FAZLASIYLA İNTİKAMLARI ALINSIN.

gazapd216

« Yanıtla #9 : Temmuz 15, 2011, 07:46:52 ÖÖ »
Köpeğin soyları televizyona çıkmış; 7 tane leş var ya, ölen 20 tane gencimiz için çok üzgünüz diyorlar ve biz de bunların meclisimize girmesine göz yumuyoruz, sessiz kalıyoruz. Biri dağdan iner gelir, biri teröristlikten yatarken hapisten çıkar gelir, diğeri buradadır ama kocası dağda bu vatanın evladına kurşun atar, o kurşunu da senin benim paramla atar. Sen ben vergi veririz, devlet bu vergiyle vekillere maaş öder, oradaki vekil müsvettesi de alır o parayı dağdaki köpeğe gönderir, o köpek te onunla mermi alır sana bana evladımıza sıkar. Lan Allah bunlarında Avrupa'nın da belasını versin. Köpekler barış barış diye havladıkça Avrupa önlerine kemik atmamızı emrediyor. Lan köpek bu ne yaparsan yap ölene kadar havlayacak.

Ben Avrupa birliği mirliği istemiyorum kardeşim yeter yüz verdik.
Adamlar vuruyor, yakıyor, biryerlere geliyor, biz oturduğumuz yerden izliyoruz, forumlarda yazı yazıyoruz. Malesef ki zamanında bu tür şeylerde önderlik yapanlar şimdi sudan sebeplerle içerdeler. O zaman çapı küçük olsa da bizler birşeyler yapacağız.

17 Temmuz Pazar, sabah saat 10:00 'da, Pendik sahil yolu Green Park Otel önünden başlayacak olan protesto konvoyuna katılalım.

Atalarımız bizden birşey istememiş kendileri vermişler, Sadece SAHİP ÇIKIN demişler.

Şehitlerimizin mekanı cennet olsun demiyorum çünkü zaten cennettir.
Şehitlerimizin ruhu şad olsun demiyorum çünkü zaten şehitlik en üst mertebedir.

TEK DUAM; ŞEHİTLERİMİZİN KANI YERDE KALMASIN, KAT BE KAT FAZLASIYLA İNTİKAMLARI ALINSIN.

+ ∞

bende konvoyda olucam

canguder

« Yanıtla #10 : Temmuz 15, 2011, 08:09:40 ÖÖ »
13 şehidimize allahtan rahmet ailelerine ve milletimize sabır , 7 yaralı askerimize acil şifalar diliyorum. köpek soyları hala televizyonlara çıkıyor açıklama yapıyor ya kan ağlıyorum. bunları konuşmaya değil yaşamaya bile hakkı yok. şehitler ölmez vatan bölünmez ne mutlu türküm diyene.

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #11 : Temmuz 15, 2011, 08:48:50 ÖÖ »
siyasi içeriğe dönüştüğü için konu kilitlenmiştir