Gönderen Konu: baktim baktim bi habersiniz hondadan biraz bilgilendirim istedim  (Okunma sayısı 1911 defa)

kabuto

simdi arkadaslar cikicak honda modelleri hakkinda bi ton bilgi var ama cogu fake biliyosunuzki honda yeni birseyler cikariyor 2012 yilinda bende yeni honda almak veya elindekini degistirmek isteyen arkadaslara bilgi olmasi acisindan yeni honda civic modellerini paylasim istedim link vericem daha saglikli bilgi edinin . biliyorsunuzki hondanin cupe modeli turkiyeye gelmiyor o yzuden agziniz sulanmasin . simdi resimlerle sizi bas basa birakiyorum..

http://world.honda.com/news/2011/4110110All-New-Civic/photo/pages/11.html

linkten bakin yeni hondalari taniyin

hard_die

Ynt: baktim baktim bi habersiniz hondadan biraz bilgilendirim istedim
« Yanıtla #1 : Ocak 22, 2011, 06:03:55 ÖS »
Kardeş keşke böyle bi konu açmadan önce iyi baksaydın bence sen siteden bi habersin.
http://www.teamhondaturkey.com/forum/honda_hakkinda/veeeeeeee_iste_yeni_civic-t47836.0.html

kabuto

« Yanıtla #2 : Ocak 22, 2011, 06:07:53 ÖS »
cik cik resimlerden bahsetmiyorum sadece araclar hakkinda genel bilgi sahibi olabilmeniz icin verdim bu linki , disi guzelde aracin performan donanim vb. acidan lere sahip oldugunuda gormenizi istedim cok fazla sekilci olmamak lazim neye bindigini ogrenmek lazim dimi.

hard_die

« Yanıtla #3 : Ocak 22, 2011, 06:09:16 ÖS »
 >=ok sağol :)

koraygeo

« Yanıtla #4 : Ocak 22, 2011, 06:29:25 ÖS »
arkadaş çok iyi niyetli...bizde öyle kendimizce merak edip duruyorduk hiç araştırmak aklımıza gelmedi :) nerde bu sitede sen gibi akıllı bir arkadaş..sende sağol işte bulmuşsun bir link alında bakın sevinin der gibi :) tekrardan sağol arkadaşım sen gibileri olmasa honda hakkında nerden bilgi alacağız biz araştırmıyoruz sadece anaharla çalıştırıp sürüyoruz,hani olurda ilerde sorun çıkarsa araç hakkında öyle başında ağlıyoruz bu sitede paylaşım yapmakda aklımıza gelmiyor..:)
simdi arkadaslar cikicak honda modelleri hakkinda bi ton bilgi var ama cogu fake biliyosunuzki honda yeni birseyler cikariyor 2012 yilinda bende yeni honda almak veya elindekini degistirmek isteyen arkadaslara bilgi olmasi acisindan yeni honda civic modellerini paylasim istedim link vericem daha saglikli bilgi edinin . biliyorsunuzki hondanin cupe modeli turkiyeye gelmiyor o yzuden agziniz sulanmasin . simdi resimlerle sizi bas basa birakiyorum..

http://world.honda.com/news/2011/4110110All-New-Civic/photo/pages/11.html

linkten bakin yeni hondalari taniyin

kabuto

« Yanıtla #5 : Ocak 22, 2011, 07:25:02 ÖS »
siteyi biraz inceleyip aracin performans vb. konularda bilgi almani oneririm benzer bir topic var farkindayim ama sadece resimler ekli . gercekten agliyosun sanirim yazik uzuldum =/

koraygeo

« Yanıtla #6 : Ocak 22, 2011, 07:38:24 ÖS »
dostum sen kendine başka oyuncak bul..bu site bize yeteri kadar bilgi veriyor honda hakkında fikir alış verişi yapıyoruz her konuda..sen git chat falan yap oyun sitelerinde takıl ve ukalalık yapma bence..canın sıkılıyosa camdan dışarı bak..
siteyi biraz inceleyip aracin performans vb. konularda bilgi almani oneririm benzer bir topic var farkindayim ama sadece resimler ekli . gercekten agliyosun sanirim yazik uzuldum =/

CaSHaReMaN

« Yanıtla #7 : Ocak 22, 2011, 08:16:08 ÖS »
kabuto, amacın bilgi paylaşmaksa adam akıllı bir başlık yazmalısın bu şekilde değil: "baktim baktim bi habersiniz hondadan biraz bilgilendirim istedim". Şimdi madem bu konu daha önce açılmış ama sadece fotoğraflar varmış, gider o konuya bir mesaj ekleyip bu linki paylaşıp, "arkadaşlar bu adresde de teknik bilgiler var belki işinize yarar" diyerek güzel bir dille paylaşırsın, burada ki konuşma üslubunla değil. Bu konuyu sileceğim, koray geo ve hard_die nickli arkadaşlarım böyle durumlar olduğunda cevap yazmadan bize uyarı mesajı gönderin lütfen, biz cevabını veririz
« Son Düzenleme: Ocak 22, 2011, 08:23:36 ÖS Gönderen: CaSHaReMaN »