Gönderen Konu: bağdat caddesinde bana yapılan saldırı!!!!!  (Okunma sayısı 3937 defa)

safaaa

• Ziyaretçi
bağdat caddesinde bana yapılan saldırı!!!!!
« : Ağustos 14, 2007, 07:08:24 ÖS »
14.08.2007 tarihinde saat 12:00 civarında 2 arkadaşımla beraber bostancıdan bağdat caddesine dönerken hiç bi sebep yokken 34 ZK 0988 plakalı laciver renault laguna peşimize takıldı, daha sonra önümüze geçti. 3kere yanndan geçerken üstüme kırdı. en sonunda geçtikten sonra tekrar önüme geçti ve bni durdurmaya çalştı. yandan geçmek istesemde geçemedm ve durdurdu arabayı. bnde mecburen durmak zorunda kaldm. lagunadan 5 kişi indi ve bizm yanımıza geldi. küfür etmeye ve arabayı tekmeleyip yumruklamaya başladılar. ordaki bi güvenlik görevlisi adamları ayırıp arabaya bindirdikten snra bizde yolumuza devm ettik. honda team olarak birbirimizle yardımlaşmamız gerektiini düşündüüm için paylasmak ıstedm. yardım ederseniz sevinirim...

yassi

• TeamHondaTurkey
Ynt: bağdat caddesinde bana yapılan saldırı!!!!!
« Yanıtla #1 : Ağustos 14, 2007, 07:17:39 ÖS »
sebebleri neymiş acaba. illaki bişey söylemişlerdir. herşey olabilir... geçmiş oolsun.

safaaa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 14, 2007, 07:33:10 ÖS »
yaa dediim işte biz hiç bişiy sölemedik. biz sadece makas ata ata gidioduk pesimize takıldı ondan sora bostancıdan caddeye giriş yaptık. heralde yediremedi kendine geçiilmeyi sora biz yavaşladık önümüze geçti bize yol vermemeye başladı sıkıştırdı bizi kaldırıma atıyodu bizi son anda kurtardım. 3 kere fln önüme kırdı ondan sora yolumu kesti bende gidemedim biere öle ama bizde ve arabada hiç bişiy yok. eywa. kardeşim saol.

Spiritless

« Yanıtla #3 : Ağustos 14, 2007, 08:16:10 ÖS »
geçmiş olsun arkadaşım. İnsanlar artık yol verme meselesi yüzünden birbirlerini vuruyo bu hale geldik ne yazıkki  >%Sakin

melihgs

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 14, 2007, 08:20:16 ÖS »
dikkatli gitmekte yarar var  >=ok

safaaa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ağustos 14, 2007, 08:58:09 ÖS »
saol arkadaşım. bizim yaptıgımız bi hata yok biz dikkatli gidioruz zatende o cocuk büük bi ihitmalle yediremedi kendine öle bi yola basvurmaya karar verdi. yaa hepsini geçtim geldi bide ne dio, daha dünkü çocuga bak neler yapıyo dio bana yaa. kendiside benden en fazla 2 yaş büyük. sanki 30 yaşında adam anasını satim.

safaaa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ağustos 14, 2007, 08:59:27 ÖS »
eger 34 ZK 0988 plakalı lacivert renault laguna görürseniz mutlaka haberim olsun. rica ediyorum sizden...

Spiritless

« Yanıtla #7 : Ağustos 15, 2007, 12:31:22 ÖÖ »

Shot at 2007-08-14

safaaa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ağustos 15, 2007, 07:59:43 ÖÖ »
onu biliyorum dostum bende baktım onada ondan bişey bulamıyoruz işte o kötü bi bulabilsem neler yapcam.. :mrgreen:

safaaa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ağustos 15, 2007, 08:00:17 ÖÖ »
ama genede saol..

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ağustos 15, 2007, 08:07:11 ÖÖ »
Arkadaşlar caddelerde sokaklarda yapılan hız sürat makas vs. hoş şeyler değil, bu tip olaylarla çok rahat karşılaşılabiiyo. Bence biraz uslanmak iiyidr kanımca, yoksa
Laf ile uslanmayanı etmeli tektir, tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir.  >%6rol

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ağustos 15, 2007, 11:24:39 ÖÖ »

Arkadaşlar caddelerde sokaklarda yapılan hız sürat makas vs. hoş şeyler değil, bu tip olaylarla çok rahat karşılaşılabiiyo. Bence biraz uslanmak iiyidr kanımca, yoksa
Laf ile uslanmayanı etmeli tektir, tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir.  >%6rol

açıklaman güzel olmuş..    >%6rol       >%6rol

artık piyasa psikopat dolu,haberlerde görüyoruz park yeri için bir birini vuranlar mı,yol vermedi diye bıcak çekenler mi dersin  <nohapy ,bu tarz olaylara karışmamak en mantıklısı bence,biri size bişey derse kapayın filmli camınızı yolunuza devam edin >=ok ..

black code

« Yanıtla #12 : Ağustos 15, 2007, 11:29:46 ÖÖ »
belki onu zor durumda bıraktın makas atarken bu da bir ihtimal arkadaşım geçmiş olsun dikkatli olmakta fayda var.

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ağustos 15, 2007, 11:42:14 ÖÖ »
Anlatmaya çalıştığım bu, her insanın fıtratı bir değildir. Adamı sıkıştırırsın, katılımırsın geçersin, hiçbirşey yapmaz yanından hızlı geçersin, adamda alkollüdür kafası bozuktur vs.. gelir takip eder vurur döver car curt gerek yok yani.. Nasıl bir memlekette yaşadığımızı unutmayalım demek istiyorum

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Ağustos 15, 2007, 11:45:51 ÖÖ »

Anlatmaya çalıştığım bu, her insanın fıtratı bir değildir. Adamı sıkıştırırsın, katılımırsın geçersin, hiçbirşey yapmaz yanından hızlı geçersin, adamda alkollüdür kafası bozuktur vs.. gelir takip eder vurur döver car curt gerek yok yani.. Nasıl bir memlekette yaşadığımızı unutmayalım demek istiyorum

Çok Doğru....

GEKIDO

« Yanıtla #15 : Ağustos 15, 2007, 02:12:01 ÖS »
bu tarz olaylar çok sık oluyo benimde defalarca başıma geldi 5 metre uzağındanda geçsemde üstüme kırdın diyolar üstelemeyip özür dilemekte yarar var ama o lagunalı arkadaş tek başına olsaymış o cesareti gösterebilirmiymiş acaba

aSil

« Yanıtla #16 : Ağustos 15, 2007, 11:43:46 ÖS »
Abi bu memlekette arabanın egzosundan alev atınca üstüne alınanlar bile olabiliyor. Sonra gelip "o alev bana mıydı" diyebiliyor yani şaşırmamak lazım :) Herkes bir triplerde bunun sosyo-ekonomik vs. sebepleri var. Yapacak birşey yok. Mecbur kalmadıkça bulaşmamakta ve yersiz-zamansız aksiyonlar yapmamakta fayda var. Tecrübeyle sabit...
Geçmiş olsun.

safaaa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ağustos 15, 2007, 11:58:20 ÖS »

bu tarz olaylar çok sık oluyo benimde defalarca başıma geldi 5 metre uzağındanda geçsemde üstüme kırdın diyolar üstelemeyip özür dilemekte yarar var ama o lagunalı arkadaş tek başına olsaymış o cesareti gösterebilirmiymiş acaba

dogru söylüyosun tek başına olsaydı o cesareti gösteremezdi..

safaaa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ağustos 16, 2007, 12:00:46 ÖÖ »
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum. ama siz genede verdigim plakalı aracı görürseniz ve 0535 457 41 02 no'l numaraya haber verirseniz gerçekten çok sevinirim..

O-N-U-R

« Yanıtla #19 : Ağustos 16, 2007, 01:30:39 ÖÖ »

+1000