Gönderen Konu: Bişiy Sorcam???  (Okunma sayısı 7992 defa)

Agent

• Ziyaretçi
Ynt: Bişiy Sorcam???
« Yanıtla #25 : Eylül 25, 2007, 12:29:40 ÖS »

Uymayın yaww bu adama yaa  >%Sakin

bu cümleyi okuyunca kendimi birden vebalı gibi hissetdim ama dost acı söler fakat doru söler helal olsun be agent abi :artis

Canım kardeşim olurmu öyle şey vebalı falan.. Senden ricam konu açarken biraz daha dikkatli davranman, bu sorduğun soruları sen bana özelden sor ben sana gerekli tüm cevapları veririm eğer benım yetişemeyeceğim bi nokta varsa ozaman forumda konu açalım tamammı?

turbo_ abidinpcsfd

« Yanıtla #26 : Eylül 27, 2007, 05:58:55 ÖS »
of be kardesım typeR BORUMU BEA benım oglum olursa kazansada kazanmasada alcam :P :emo

ALG

• THT
« Yanıtla #27 : Eylül 27, 2007, 06:34:03 ÖS »

Abi sizin zamanınızda universite sınavı varmıydı  >%6rol  :gitar

bizim zamanımızda anadolu lisesi giriş sınavları 2 adetti. ÖSS ve ÖYS vardı. Voltran, uçan kaz nils, tom ve jerry, pluto, uzay 1999, galaktika vardı. duygular sevgiler çok saftı gerçekti, insanlar daha bi terbiyeliydi...

güzel cümleler..bizim dönemi iyi özetlemişsin  >=ok

G-Turk

« Yanıtla #28 : Eylül 27, 2007, 07:11:01 ÖS »
Tsubasa diorum >=ok >=ok >=ok

Seko

« Yanıtla #29 : Eylül 27, 2007, 09:17:53 ÖS »

Tsubasa diorum >=ok >=ok >=ok

harbi ya iki kale arası 5 dakika ve saha yumurta gibiydi , akula vurus ve vakabeyasi vardı  :gitar

infaztim

« Yanıtla #30 : Eylül 27, 2007, 09:20:10 ÖS »
tusubasa ortasahayı geçtimi ya bilen varmı hahahahahahahahahahahaha hala koşuyodu en son izlediğimde  hahahahahahahahaha

By_BuGr4

« Yanıtla #31 : Eylül 29, 2007, 10:08:46 ÖÖ »
vay be ne konu açtım beahh herkes birden çocukluğuna döndü siz izlermiydiniz bilmiyom ama bizim çocukluğumuzda pokemon vardı uff cips paketlerinden çıkıyodu ne oynardık ama be pokemon herkesi rüyası haline gelmişti çocuğun biri kendini pokemon sanıp balkondan atlamasaydı yine devam ederdi bittiğnde çok üzülmüştük :cry:
Bikaçhu seni seçtim :dissiz

newto die bi pokemon vardı pokemonların en güçlüsü okulda şeytan pokimon derdik pokemon bittiğinde cips paketlerinden ne çıkarsa artık o ünlenirdi action man digimon beyblade ama hiç birisi pokemon kadar zevkli olmadı

AHH BE ÇOCUKLUK GİBİSİ VARMI BE

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Eylül 29, 2007, 11:18:28 ÖÖ »

vay be ne konu açtım beahh herkes birden çocukluğuna döndü siz izlermiydiniz bilmiyom ama bizim çocukluğumuzda pokemon vardı uff cips paketlerinden çıkıyodu ne oynardık ama be pokemon herkesi rüyası haline gelmişti çocuğun biri kendini pokemon sanıp balkondan atlamasaydı yine devam ederdi bittiğnde çok üzülmüştük :cry:

newto die bi pokemon vardı pokemonların en güçlüsü okulda şeytan pokimon derdik pokemon bittiğinde cips paketlerinden ne çıkarsa artık o ünlenirdi action man digimon beyblade ama hiç birisi pokemon kadar zevkli olmadı

Bu sölediklerin çok yakış geçmiş... Eğer sen okulda taso falan oynadıysan çok küçük olman gerekir..

İşizaki vardı, misaki vardı.. İkizler vardı... offf Bi kaleci vardı neydi adı ya?? Hehhh Vakabayaşi Genzo  >%6rol

1 maç 5 bölüm sürerdi  :dil

ALG

• THT
« Yanıtla #33 : Eylül 29, 2007, 11:21:46 ÖÖ »
walla ne taso ne pikaçu..gazoz kapağı vardı bide kibritlerin arkalarını yırtıp taso oynardık..düşünün hatay o zaman osmanlı toprağı diil daha :)

By_BuGr4

« Yanıtla #34 : Eylül 29, 2007, 03:18:26 ÖS »

Bu sölediklerin çok yakış geçmiş... Eğer sen okulda taso falan oynadıysan çok küçük olman gerekir..

İşizaki vardı, misaki vardı.. İkizler vardı... offf Bi kaleci vardı neydi adı ya?? Hehhh Vakabayaşi Genzo  >%6rol

1 maç 5 bölüm sürerdi  :dil

yok abi ben daa topicin başına bakarsan daa lisedeyim ÖSS ye gircem daa :ağlaa