Gönderen Konu: ARTIK ÇOK OLUYORLAR BİRİLERİNİN DUR DEME VAKTİ GELDİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (Okunma sayısı 3807 defa)

DzinaJ

• Ziyaretçi

goddess

• Ziyaretçi
bu nedir ya böyyle?!!!!!!!  :evil:

DzinaJ

• Ziyaretçi
edit:kural dışı kelime)ler işte sölenecek laf bile bulamıorum ben siz ne diıorsunuz!!!! :twisted: :twisted:

goddess

• Ziyaretçi
hacker falan bulmak lazim abi bişi yapmak lazim..bende çok sinirlendim!!

DaRkBluE-Since1982

• Ziyaretçi
abi cyber warrior lar vardı türk hack gurubu hatta ırakta türk askerleri kaçırıldığında anında 1.500 amerikan sitesini feth etmişlerdi yani hacklediler. Bilirsiniz sanal ortamda bizim yurdumuz gov.tr'dir onlarda bu bu tür siteleri topraklarımıza katıyorlar bi iletişim kurmak lazım

DzinaJ

• Ziyaretçi
biriyle irtibata geçtim arkadaşlar büyük ihtimal 21e kadar site tarihe karışıcak ;)

goddess

• Ziyaretçi
süper yaa!!! in$allah daha kisa sürede olur!

DaRkBluE-Since1982

• Ziyaretçi
Allah hepsinin cezasını verecek bence kendi kitaplarının bozulmasını kendilerine yediremediklerinden bizim ilk geldiği günkü gibi tek harfi bile değişmeden günüze gelen Kuran-ı Kerim i kıskanıyor köpekler...Ama biz müslüman insanlar onlar gibi çirkef deiliz biz onların kıtabınada saygı duyar hiçbir dini sembole alay etmeyiz zaten yüce mevla gereken dersi er yada geç verecektir...

deeperblack

• Ziyaretçi
BU İŞİ YAPANLARI ŞİDDETLE KINIYORUM...

İNSANLAR KORKTUKLARI ŞEYLERE BÖYLE DAVRANIRLAR....

EN SONUNDA KORKTUKLARI BAŞLARINA GELECEK....  :evil:

Maverick

• Ziyaretçi
bunları yapanı onume koysunlar arabayla ezıverıyım hepsını gozumu bıle kırpmadan :twisted:

ALG

• THT
Allah bunları ıslah etsin.. :evil:

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
Photoshop da olsa bunları yapmak hiçde hoşdeğil gerçekten...
Gerekli mercilerle görüşeceğim  :evil:

goddess

• Ziyaretçi
site hala saglam ama :(

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
site hala saglam ama :(

Hiç bir açığını bulamdı bızımkıler :(

goddess

• Ziyaretçi
yapma be..... of çok sinir ya...  ](*,)

ALG

• THT
geçen gazetede de bi hacker hakkında röportaj vardı..dunyanın en iyisi diye soz edilen.sırf bu tarz olaylarda deliye doner siteyi hemen çökertirmiş..bi bakalım nasıl ulaşırız

DaRkBluE-Since1982

• Ziyaretçi
yaa abi halla bi ativasyon maili glmedi cyberwarrior lardan ordan birine verdim linki ama bekliom bakalım napacaklar sanırım daha toplanamadılar tek başlarına iş yapmıyorlar bildiğim kadarıyla...

DaRkBluE-Since1982

• Ziyaretçi
geçen gazetede de bi hacker hakkında röportaj vardı..dunyanın en iyisi diye soz edilen.sırf bu tarz olaylarda deliye doner siteyi hemen çökertirmiş..bi bakalım nasıl ulaşırız

Bahsetiğin türkse benim dediğim gurup olabilir onlar birçok resmi devlet sitesini bi çok ilin emniyet.gov.tr sitesinin securyt lerini denetliyorlar ve bu işi ülke adına yapıyorlar kişisel çıkar yok diye biliyorum

ALG

• THT

Bahsetiğin türkse benim dediğim gurup olabilir onlar birçok resmi devlet sitesini bi çok ilin emniyet.gov.tr sitesinin securyt lerini denetliyorlar ve bu işi ülke adına yapıyorlar kişisel çıkar yok diye biliyorum

evet o grup..esas amaç milli dava ve yardım..

goddess

• Ziyaretçi
gerçi belli burdakiler kendini bilmez amerikali salak gençler topluluğu ama genede olmamasi gerek kesinlikle!!

inşallah bi çözüme ulaşir..
böyle çok site war aslinda,bide mustafa kemal e karşi yapilmiş gerzek bi site wardi ama en son o ne oldu bilmiorm?

sürüngen

bırakın arkadaşlar bırakın..ALLAH bunları yapanların burda ya da ahirette hakkını verecektir.en yakın arkadaşını öz annesiyle ilişkiye girmesini normal bulan bu şahsiyetlerin sitesini hacklesen nolur hacklemesen nolur..yüzüne tükür yarabbi şükür derler

Mrija

Allah Mutlak İntikam Sahibidir.

ottoboy

Allah'ım Senin can verdiğin, hayat verdiğin insanlar nekadar hatti aşsalarda nekadar nankörlük yapsalarda Senin merhametin okadar sonsuz ki, dünyalarını başlarına yıkıvermiyorsun. genede onlara yaşama hakkı veriyorsun. Ama sınırlı-kısıtlı irademle düşünüyorumki bunlara bu dünyada verilecek ceza yaptıklarına karşın yeterli gelmiceenden muhtemelen onların cezaları sonsuz azab verebilmek için fani olan dünyada diilde bakii olan ahirete saklıyorsun. Allah ım Sen herşeyi en iyi bilensin. sonsuz hüküm sahibisin. zerre kadar iyiliği mükafatsız bırakmayacağın gibi, zerre kadarda kötülüğü cezasız bırakmazsın. Senin Affediliciliğin sonsuz olduğu gibi, Cezalandırıcılığında sonsuzdur. bu tip kişileri bu dünyada da cezalandır Allah'ım.

djromantikserseri

• Ziyaretçi
arkadaşla görüştüm ama " DENEMEDİĞİMİZ KALMADI OLMUYOR DİYO"