Gönderen Konu: Angut...  (Okunma sayısı 7970 defa)

VWci

• http://www.vwtr.net/forum
Ynt: Angut...
« Yanıtla #25 : Mayıs 27, 2006, 12:43:08 ÖS »
dun msnde benden genc bir arkadasin basini felsefe ile yedim..:D

abi sen cik gez dedi bana...:D :D :D :D :D

selinatamay

« Yanıtla #26 : Mayıs 27, 2006, 12:49:34 ÖS »
dun msnde benden genc bir arkadasin basini felsefe ile yedim..:D

abi sen cik gez dedi bana...:D :D :D :D :D

ehueheuheu  ;D ;D
ii bayılmamış çocukcağız  :lol: :lol: :lol:

VWci

« Yanıtla #27 : Mayıs 27, 2006, 12:53:12 ÖS »
bayildi tabi...kendinden 10 yas buyuk adam felsefe yapinca hic dusunmedigi seyleri karsidan duyuyor sikici oluyor........dun tam moddayim bugun de oyle ama simdi cikacaz bir kac vwci toplanacaz...:D :D :D

selinatamay

« Yanıtla #28 : Mayıs 27, 2006, 12:54:55 ÖS »
gezin gezin ii olur havada güzeldir şimdi orda ii gelir  ;D ;D

bende yırtmış olurum bayılmaktan  ;) ;D ;D ;D

VWci

« Yanıtla #29 : Mayıs 27, 2006, 12:56:41 ÖS »
 :lol: :lol: :lol: :lol:

gezemiyoruz basamiyoruz...:D malum 3.13 oldu sivi hayvan-bitki fosili nin rafineri edilmis hali........:D :D :D :D

selinatamay

« Yanıtla #30 : Mayıs 27, 2006, 12:58:59 ÖS »
;D ;D ;D ;D ;D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :dissiz :dissiz :dissiz :dissiz :dissiz

bad_nightmare

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Mayıs 28, 2006, 01:33:59 ÖS »

[/quote]

illa aşkta meşkte olması gerekmiyo ki arkadaşlıkta da böyle bu
[/quote]

kesinlikle haklısın arkadaşlıkta bile yaşanıyor bu üzüntüler en yakın arkadaşım dedğim adam eski kız arkadaşımla çıkmak için benim arkamdan ne laflar söylemiş çevresindekilere. ben duydum çok üzüldüm ama şimdi çevresinde hiç kimse yok arkadaş adına allahın sopası yok desem yeridir heralde

selinatamay

« Yanıtla #32 : Mayıs 28, 2006, 01:38:46 ÖS »

kesinlikle haklısın arkadaşlıkta bile yaşanıyor bu üzüntüler en yakın arkadaşım dedğim adam eski kız arkadaşımla çıkmak için benim arkamdan ne laflar söylemiş çevresindekilere. ben duydum çok üzüldüm ama şimdi çevresinde hiç kimse yok arkadaş adına allahın sopası yok desem yeridir heralde

ewet bende buna benzer bişi yaşamıştım candostum dediğim insan resmen sırtımdan vurdu arkadamdan işler çevirdi ama kaybeden kendi üzülende ben oldum.. böyle şeyleri yaşadıkça insanlara güvenmem çok zorlaşıyo  ???

bad_nightmare

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Mayıs 28, 2006, 01:46:12 ÖS »

[/quote]

ewet bende buna benzer bişi yaşamıştım candostum dediğim insan resmen sırtımdan vurdu arkadamdan işler çevirdi ama kaybeden kendi üzülende ben oldum.. böyle şeyleri yaşadıkça insanlara güvenmem çok zorlaşıyo  ???
[/quote]

ben artık güvenemiyorum kimseye .
belki yanlış yapıyoruz yargısız infaz yaparak ama napalım sütten ağzımız yandı 1 kere

selinatamay

« Yanıtla #34 : Mayıs 28, 2006, 01:47:16 ÖS »
ewet katılıyorum sana bidaha yakamam ağzımı napiim  :(

bad_nightmare

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Mayıs 28, 2006, 01:54:03 ÖS »
merak ediyorum da bakalım kime güveneceğim ilk olarak nasıl biri olacak yeni bir arkadaş mı yoksa eski arkadaşlarımdan birisi güvenimi mi kazanacak

ottoboy

« Yanıtla #36 : Mayıs 29, 2006, 10:47:44 ÖÖ »
bi angut kuşunun hayatı ne yorumlara vesile olmuş. bide zümrütü anka kuşuyla ebabil kuşları var. onların konumuzla alakası yok ama ebabil kuşlarıda Allah tarafından bi savaşta gayrimüslimlerin kafalarına ağızlarında taşıdıkları taşları atarak bozguna uğratmışlardı. kuş deyip geçmemek lazım. bide serçe kuşları var ben onları bi yakalasam yapacağımı biliyom. hergün arabamın üzerine pisliyolar. ben temizlemekten bıktım onlar pislemekten bıkmadı. bide belaa bi pislik kolay kolay çıkmıyoda boyayı mahvediyo. bizim mahalledeki kuşları yakalayıp tek tek altlarına bez bağlıcam. okadar sinirleniyorumki anlatamam.

bad_nightmare

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Mayıs 29, 2006, 11:40:05 ÖÖ »
:kiskis :kiskis :kiskis :kiskis :kiskis :kiskis :kiskis :kiskis :kiskis :kiskis

Hüseyin

« Yanıtla #38 : Mayıs 29, 2006, 09:08:53 ÖS »
 =d>  =d>  =d>  =d>  =d>  =d> süper

Strained

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Mayıs 29, 2006, 10:17:05 ÖS »
onlar angut serçe demekki

ottoboy

« Yanıtla #40 : Mayıs 30, 2006, 07:46:49 ÖÖ »
angut serçe olsalardı düşünceli olurlardı. neden bu güzelim prelude ü pislettim diye gelip başında öööle angut angut bakarlardı. bende hadi üzülmüş bak deyip sesimi çıkarmazdım. ama bunlar ööle diilki kardeşim. olur olmaz heryere pisliyolar yaw. bunlar olsa olsa gerizekalı serçeler olurlar.

DuDuM

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Mayıs 30, 2006, 08:08:44 ÖÖ »
 :olamaz  #-o ya gerçekten de günümüzde artık o kadar çok ki angut olmayı bilmeyen
« Son Düzenleme: Mayıs 30, 2006, 08:11:33 ÖÖ Gönderen: DuDuM »