Gönderen Konu: ARKADAŞLAR BU SEFER KONU ARAÇLARIMIZ DEĞİL !!! LÜTFEN OKUYUN !!!  (Okunma sayısı 12045 defa)

alican_07

arkadaşlar başlıktanda dediğim gibi bu sefer konu araçlarımız değil pek yeri değil fakat bu israil in yaptığı saldırı benim canımı çok ama çok sıktı  :ağlaa bu yüzden facebook da gördüğüm bi konuyu sizede iletmek istedim arkadaşlar israilin ürettiği ve türkiyede satılan mallarını boykota çağırıyorum hepinizi ve bu malları aşağıdaki mesajda geniş geniş görüceksiniz sayın admin arkadaşlar sizlerden burdan özür diliyorum biliyorum burası bi araba forumu fakat burda bi aile ortamımız olduğu için sizlerede bilgi vermek amaçlı yaptım bu konuyu.

alican_07

Ynt: ARKADAŞLAR BU SEFER KONU ARAÇLARIMIZ DEĞİL !!! LÜTFEN OKUYUN !!!
« Yanıtla #1 : Mayıs 31, 2010, 02:21:06 ÖS »
Arkadaşlar işte israil'in malları

1-NOKİA

2-MC DONALDS

3-VAKKO

4-PROFİLO

5-CARREFOUR

6-KOMİLİ

7-SARALLE

8-PANTENE

9-ELİDOR

10-RECOİCE

11-BLENDAX

12-DOVE

13-LUX

14-CLEAR

15-İPANA

16-SİGNAL

17-COLGATE

18-ORKİD

19-CİF

20-VİM

21-DOMESTOS

22-REXONA

23-COCA COLA

24-FANTA

25-PEPSİ

26-YEDİGÜN

27-FRUKO

28-SPRİTE

29-SENSUN

30-SCHWEPPES

31-TURKUAZ

32-LİPTON

33-TANG

34-CAPPY

35-ARİEL

36-OMO

37-YUMOS

38-ALO

39-ACE

40-RİNSO

41-SANA

42-KENT

43-KNORR

44-MAGNUM

45-PANDA

46-ALGİDA

47-CARTEDOR

48-CORNETTO

49-DANONE

50-VİVİDENT

51-FİRST

52-CALVE

53-NESTLE

54-NESCAFE

55-NESQUİK

56-KİTKAT

57-MİLKA

58-JACOBS

59-MİLKYBAR

arkadaşlar bu markaları kullanıp kullanmamak sizin elinizde fakat insani yardım götüren sivil ve masum cebinde çakı bile bulunmayan insanlara saldıracak kadar gözü dönmüş bu adi insaları boykot ederek öfkemizi biraz olsun yatıştırabilriz diye büşünüyorum insani yardım götüren türk gemisine saldırıp 16 kişiyi öldüren(9 u türk) israili burdan kınıyorum.

vtech07

« Yanıtla #2 : Mayıs 31, 2010, 03:08:24 ÖS »
evet alican hepimizin canını çok sıktı ölenlere allahtan rahmet diliyorum herkes elinden geldiğince boykot etsin diyecem ama adamlar bzim pazarımıza öyle bir girmiş ki kullanmamak elde değil....

tuncersahan

« Yanıtla #3 : Mayıs 31, 2010, 03:35:28 ÖS »
Evet bu olay canımızı çok sıktı hükümetten gerekirse ordudan en sert cevabı vermesini istiyoruz...Ayrıca Sarelle israil markası değil tamamiyle türklerin elinde Sanovel İlaç olarak geçen türk ilaç firması(abim orada akdeniz bölge müdürü) geçen sene Sarelleyi komple satın aldı
« Son Düzenleme: Mayıs 31, 2010, 03:36:18 ÖS Gönderen: tuncersahan »

adrenaliinn

« Yanıtla #4 : Mayıs 31, 2010, 03:40:30 ÖS »
Allah belalarını versin..haddini aştı bunlar artık  >%Sakin

vtec power

« Yanıtla #5 : Mayıs 31, 2010, 03:51:46 ÖS »
 Gelmeyin diye baştan ikaz etmişlerdi, tabiki bu yaptıkları saldırıyı haklı göstermez,o gemileri istemiyorlarsa caydırıcı yöntemler kullanmalıydılar, şiddetle kınıyorum.!

Askeri bir misillime yapılacağını hiç sanmıyorum, bu bana doğruda gelmiyor şu aşamada, ürettikleri malları boykot etmek iyi bir fikir, özellikle carrefourdan alışverişi kesmek canlarını çok yakar eminim.

egc

« Yanıtla #6 : Mayıs 31, 2010, 04:08:23 ÖS »
keşke elimizden bişi gelse ama boykot deddiginiz şeyi 2 gun yapıyoruz sonrasında unutuyoruz malesef elimiz mahkum,kendi kendine yeten bir ülkeyi bu hale getirenlere sormak lazım napabiliriz diye?

Bu arada carrefour fransız degilmi yahu,benmi yanlıs biliyorum

vtec power

« Yanıtla #7 : Mayıs 31, 2010, 04:18:19 ÖS »
Evet ya fransız menşeili olması lazım, listede carrefour u görünce direk fikrimi yazdım :) ama belki bir ortaklıkda sözkonusu olabilir.
Alican bu listeyi nereden buldun :)

adyobatik

« Yanıtla #8 : Mayıs 31, 2010, 04:59:31 ÖS »
dostlar aslında dediğiniz gibi burası bir otomobil forum sitesi ama madem konu açıldı bende 1-2 şey eklemek istiyorum,israilin zaten ne olduğu konusunda kimsenin şüphesi yok,ama ben onları suçlamıyorum,adamlar 1 avuç yahudi,kendi topraklarını müdafaa etmek için, 2 askeri için lübnanı yıktı,ülkesini yaşatabilmek için yakıyor yıkıyor,şimdi hangimiz israillileri,isra,ili yaşatmak istediği için suçlayabiliriz,adamlar son 1000 yılda onlarca kez sürüldü,soykırıma uğradı,ama ne yaptı etti yine geldi toprağına yerleşti ve korudu,ben arap dünyasına kızıyorum,bizi yönetenlere kızıyorum,elin adamı tabiki ülkesinin şerrine gördüğü şeyi engelleyecek,gerekirse yok edecek,biz 30 yıldır burnmuzun dibindeki kandili,yada içimizdeki hainleri temizleyemedik,biz 1 milyonluk israil kadar olamıyoruz,bu arada onlarca yıldır katledilen uygurları,kırgızları yada orta asyadaki soydaşlarımızı görmüyoruz,müzlümansa onlarda müslüman,hemde arap dünyasından daha müslüman,burda filistinli kardeşlerimizin çektiği ızdırabı görmemek,üzülmemek elde değil,ama 2 günde 13 şehit verildi,yağmur gibi şehit yağıyor vatanın 4 köşesinden,nerde tv ler,nerde sivil toplum kuruluşları,iskenderun gibi bir yerde 7 şehit,tek hamlede,ve biz bunlara hala AÇILACAĞIZ,,,nerde aç-fakir kalmış şehit yavrularına yardımlar? ? geçtim 1 gemiyi, bari 1 GEMİCİK ! !!yardım edilse,ülkemizin insanı aç,sefil olmuş,bu vatan için şehit olmuş,maşallah kimseden tık yok,burada çifte standart var,hemde gözümüze soka soka, bu vatanı satanlar sınır kapılarında marşlarla-sevgi gösterileriyle karşılanıyortekrar ediyorum bu insanlar bizim askerimizi şehit edenler! ! savcı ifadelerinde pişman olmadıklarını söyledikleri,yasadan faydalanmak için değil,emir doğrultusunda geldiklerini söyledikleri halde serbest bırakılıp belediyelerde görev veriliyor,şimdi soruyorum size,kabahat kimde? ? ülkesini korumak için düşmanına ateş eden israildemi? yoksa başkalarında mı? o gemide ölenlere allahtan rahmet diliyorum,israilinde allah belasını versin ama adamlar kendi menfaatleri için gerekeni yapıyor,problem 30 yıldır yapmayanlarda,yada yaptırmayanlarda?

gmail34

« Yanıtla #9 : Mayıs 31, 2010, 05:47:35 ÖS »
Alican kardeşim çok iyi bir konuya değinmişin gerçekten. Amerika'nın güdümüyle kurulan, Amerika'nın Orta Doğu'daki maşası, casusu olan İsrail'e birçok kişi gibi ben de lanet okuyorum.

gmail34

« Yanıtla #10 : Mayıs 31, 2010, 05:53:17 ÖS »
dostlar aslında dediğiniz gibi burası bir otomobil forum sitesi ama madem konu açıldı bende 1-2 şey eklemek istiyorum,israilin zaten ne olduğu konusunda kimsenin şüphesi yok,ama ben onları suçlamıyorum,adamlar 1 avuç yahudi,kendi topraklarını müdafaa etmek için, 2 askeri için lübnanı yıktı,ülkesini yaşatabilmek için yakıyor yıkıyor,şimdi hangimiz israillileri,isra,ili yaşatmak istediği için suçlayabiliriz,adamlar son 1000 yılda onlarca kez sürüldü,soykırıma uğradı,ama ne yaptı etti yine geldi toprağına yerleşti ve korudu,ben arap dünyasına kızıyorum,bizi yönetenlere kızıyorum,elin adamı tabiki ülkesinin şerrine gördüğü şeyi engelleyecek,gerekirse yok edecek,biz 30 yıldır burnmuzun dibindeki kandili,yada içimizdeki hainleri temizleyemedik,biz 1 milyonluk israil kadar olamıyoruz,bu arada onlarca yıldır katledilen uygurları,kırgızları yada orta asyadaki soydaşlarımızı görmüyoruz,müzlümansa onlarda müslüman,hemde arap dünyasından daha müslüman,burda filistinli kardeşlerimizin çektiği ızdırabı görmemek,üzülmemek elde değil,ama 2 günde 13 şehit verildi,yağmur gibi şehit yağıyor vatanın 4 köşesinden,nerde tv ler,nerde sivil toplum kuruluşları,iskenderun gibi bir yerde 7 şehit,tek hamlede,ve biz bunlara hala AÇILACAĞIZ,,,nerde aç-fakir kalmış şehit yavrularına yardımlar? ? geçtim 1 gemiyi, bari 1 GEMİCİK ! !!yardım edilse,ülkemizin insanı aç,sefil olmuş,bu vatan için şehit olmuş,maşallah kimseden tık yok,burada çifte standart var,hemde gözümüze soka soka, bu vatanı satanlar sınır kapılarında marşlarla-sevgi gösterileriyle karşılanıyortekrar ediyorum bu insanlar bizim askerimizi şehit edenler! ! savcı ifadelerinde pişman olmadıklarını söyledikleri,yasadan faydalanmak için değil,emir doğrultusunda geldiklerini söyledikleri halde serbest bırakılıp belediyelerde görev veriliyor,şimdi soruyorum size,kabahat kimde? ? ülkesini korumak için düşmanına ateş eden israildemi? yoksa başkalarında mı? o gemide ölenlere allahtan rahmet diliyorum,israilinde allah belasını versin ama adamlar kendi menfaatleri için gerekeni yapıyor,problem 30 yıldır yapmayanlarda,yada yaptırmayanlarda?

Dostum söylediklerinde haklısın ama bir milyon İsrail'li kadar olamamamızın sebebi ABD'nin İsrail'i bu kadar desteklemesidir. İsrail demek ABD demek neredeyse. Bizim de bu kadar basiretsiz olmamızın sebei yine ABD'dir. Bu kadar ABD'ye bağımlı olursak bugünleri bile mumla ararız zaman içinde. İsrail'in yaptığını biz yapsak 100 yıl bundan bahsederlerdi katliam yapan Türkiye diye. 

gronholm_07

« Yanıtla #11 : Mayıs 31, 2010, 06:37:13 ÖS »
alıcanın yazmıs oldugu fırmalardan urun almasak boykot etmeye kalksak,ki imkansıza yakın bırsey bu ısraılı boykot etmıs olmayız turk ıscılerı ekmegınden ederız bu bırıncısı.turk ınsanı metanetılıdr sabreder sıneye cekerız zamanı gelır bı savas anında kasıp kavurur ısraıl ısterse turk denız kuvvetlerını bıtırsın farketmez. sonuc olarak o fırmaları boykot etmemız bı fayda saglamıyacagını dusunuorum kı fırmaların tamamı ısraıl fırması degıl....

ank-8206

« Yanıtla #12 : Mayıs 31, 2010, 07:11:44 ÖS »
Adamlardaki firmalara bak ya bunlar yükünü almışken biz yerimizde saymışız bize de bu anlamda yazıklar olsun

Ölenlere rahmet diliyoruz herzamn filistin halkıznın ve Türk halkı olarak ezilenlerin yanındayız

civic46

« Yanıtla #13 : Mayıs 31, 2010, 07:30:47 ÖS »
TÜRK olmak zor iş arkadaşlar söylenecek bi milyon söz var israil için ama artık sözün bittiği yerdeyiz Allah sonsuza kadar lanetledi onları ve onlar dünyanın sabrını TÜRK milletinin sabrını zorluyorlar!!! Birşeyler yapılmazsa çok büyük bi prestij kaybı olur bizim için.
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=105824792767038&ref=mf

kacaman

« Yanıtla #14 : Haziran 01, 2010, 01:20:48 ÖÖ »
TÜRK olmak zor iş arkadaşlar söylenecek bi milyon söz var israil için ama artık sözün bittiği yerdeyiz Allah sonsuza kadar lanetledi onları ve onlar dünyanın sabrını TÜRK milletinin sabrını zorluyorlar!!! Birşeyler yapılmazsa çok büyük bi prestij kaybı olur bizim için.
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=105824792767038&ref=mf
>=ok

alican_07

« Yanıtla #15 : Haziran 01, 2010, 08:30:52 ÖÖ »
Gelmeyin diye baştan ikaz etmişlerdi, tabiki bu yaptıkları saldırıyı haklı göstermez,o gemileri istemiyorlarsa caydırıcı yöntemler kullanmalıydılar, şiddetle kınıyorum.!

Askeri bir misillime yapılacağını hiç sanmıyorum, bu bana doğruda gelmiyor şu aşamada, ürettikleri malları boykot etmek iyi bir fikir, özellikle carrefourdan alışverişi kesmek canlarını çok yakar eminim.
uluıslararası sularda saldırı yaptılar israil karasularında değil.

alican_07

« Yanıtla #16 : Haziran 01, 2010, 08:31:51 ÖÖ »
Evet ya fransız menşeili olması lazım, listede carrefour u görünce direk fikrimi yazdım :) ama belki bir ortaklıkda sözkonusu olabilir.
internette küçük bi araştırma yaptım ordan buldum.

vtec power

« Yanıtla #17 : Haziran 01, 2010, 08:45:11 ÖÖ »

uluıslararası sularda saldırı yaptılar israil karasularında değil.
Farkındayım ;)

vtec power

« Yanıtla #18 : Haziran 01, 2010, 08:46:02 ÖÖ »
Araştırman yanlış olmuş, yanılttın bak bizi ;)

engin_acr

« Yanıtla #19 : Haziran 01, 2010, 08:56:45 ÖÖ »
aslında bunları sadece bız degıl kımse almamalı. TÜRKİYE israil ile ihracatı durdurmalı dıye dusunuyorum. madem konsolosunu cektın konsolusu gonderıyosun mallarını da gonder.

alican_07

« Yanıtla #20 : Haziran 01, 2010, 09:04:51 ÖÖ »
ülkesini korumak için ateş eden israil müttefiki türkiyenin vatandaşlarını kendi karasularında değil uluslararası sularda vuruyor buna ne diyeceksin ayrıca o topraklar israilin değil filistinin 1948 e kadar israil diye bi devlet yoktu filistin vardı ama bu yahudiler öyle arsız bi millet ki zorla dayatmayla filitin topraklarını ele geçirdiler arkadalarına abd gibi bi gücü alarak.

alican_07

« Yanıtla #21 : Haziran 01, 2010, 09:07:08 ÖÖ »
yoo aslında doğru sadece son bi kaç ay içinde el değiştiren varsa onlar yanıltıcı olabilir.

Adem YILMAZ

« Yanıtla #22 : Haziran 01, 2010, 09:07:57 ÖÖ »
Boşverin arkadaşlar..Ölen öldüğü ile kalır,sen İsrail malları diye kaç gün almayacaksın ..Gerçekçi olun biraz..dDelikanlı olan sadece coca-cola 'yı bir ay içmesin.....
BENDE KINIYORUM AMA BİZ KOYUN OLURSAK............ÇOK OLUR

canguder

« Yanıtla #23 : Haziran 01, 2010, 09:08:42 ÖÖ »
İsraili kınıyorum. İnsan öldürmenin ne bu dünyada nede öteki dünyada affedilir bir yanı yok. Boykot konusunda bu ürünlerin bazılarını kullanıyoruz çünkü alternatifleri yok.Ama alternatifleri olanları tabiki boykot ederiz.İsrailin yaptığı vahşeti zaten hiç bir devlet veya kuruluş destekleyemez.Güzel bir konuya değinmişsiniz teşekkürler.

vtec power

« Yanıtla #24 : Haziran 01, 2010, 09:21:09 ÖÖ »
yoo aslında doğru sadece son bi kaç ay içinde el değiştiren varsa onlar yanıltıcı olabilir.
Carrefour ilk mağazası Fransa da kuruldu ve dünyaya yayılan çok büyük zincir mağazaları olan bir kuruluş, yani Carrefour Fransızların.Yineliyorum, İsraille bir ortaklıkları varmı bundan emin değilim araştırmak lazım ama ortaklık olacağını pek sanmıyorum.