Gönderen Konu: arkadaşlar ankarada kim var?  (Okunma sayısı 2871 defa)

wodqa

arkadaşlar ankarada kim var?
« : Ocak 27, 2008, 06:59:56 ÖS »
arkadaşlar yakın bi tarihtte ankara etlik'e gelicem.kısmetse oradan bi civic alıcam.ancak hangi servis'e götürmeliyim hiç bilmiyorum.bana yardımcı olabilicek bi arkadaş var mı ankarada bu işlerden anlayan?

metin16

• Ziyaretçi
Ynt: arkadaşlar ankarada kim var?
« Yanıtla #1 : Ocak 27, 2008, 07:02:48 ÖS »
valla arkadaşım bende ankarya gidecem hafta sonu bir sorayım ankarada serviste arkadaşlar var

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 27, 2008, 07:03:51 ÖS »
tabi ankarada olan varsa ve bildiği yer varsa ondan yardım alman daha iyi olur ben özel servis bilmiyorum

wodqa

« Yanıtla #3 : Ocak 27, 2008, 07:10:20 ÖS »
hımm.ankarada özel servis ve yetkili servis felan gösterelim diyorum işte.ben hiç bi yerini bilmem çünki ankaranın.
ankarada ki servisleri iyi bilen ve birazda samimi olan bi arkadaş varsa daha iyi olur.
ama yardımın için saol yinede

SONE-R

« Yanıtla #4 : Ocak 27, 2008, 07:16:08 ÖS »
Etlikte mi? Ben etlikte oturuyorum. Hangi Civic'i alacaksın? Yoksa benim arabayı mı alıyosun  :lovee :vaww :dil

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 27, 2008, 07:21:27 ÖS »
aracı alacağın kişiyle git bayinin servisine o zaman honda efe var oraya git orası iyidir çiftlik kavşağında

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ocak 27, 2008, 07:21:59 ÖS »
ne zaman gideceksin yarın servisten isim alayım sana yardımcı olsunlar

wodqa

« Yanıtla #7 : Ocak 27, 2008, 07:46:41 ÖS »
ancak diger hafta içi gidebilirim.çünki parayı felan ayarlıcam.gitmeden önce yine bilgilendiririm sizi.

wodqa

« Yanıtla #8 : Ocak 27, 2008, 07:47:25 ÖS »

Etlikte mi? Ben etlikte oturuyorum. Hangi Civic'i alacaksın? Yoksa benim arabayı mı alıyosun  :lovee :vaww :dil

resimdeki araç seninkisi ise seninkisi değil :)
msn eklermisin?
m3hm3tbozdogan@gmail.com

VTEC4181

« Yanıtla #9 : Şubat 04, 2008, 09:49:10 ÖS »
ben de etLik'te oturuyorum (= soner'inki değiLse geriye tek bi seçenek kaLıyo babam benden habersiz arabayı satıLığa çıkarmış (= ankara'da honda efe ben her sıkıntımda orayı kuLLanıyorum,, çiftLik kavşağında,, etLikten oraya gitmen 15 dk sürmez,, istersen bi de aLternatif oLarak bora pLaza var,, daha hiç gitmedim görmedim ama ankara'daki servisLer bunLar,, şimdiden araban sorunsuz çıkar ve hayırLı uğurLu oLur inş,,

SEMİH

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Şubat 06, 2008, 01:45:49 ÖÖ »
sevgili honda sever kardeşim bende batıkentteyim bora otomotivin satış müdüresi var seray hnm sağolsun iyi bi arkadaşımızdır gerldiğinde haberim olsun oraya götürebiliriz  benim msn in otopertsemih@hotmail.com eklersen görüşürüz