Gönderen Konu: arkadaşlar 2011 model araç 18.000 tl? düşüncelerinizi alabilir miyim?  (Okunma sayısı 2866 defa)

MerT01__civic

arkadaşlar bu araç hakkında bilgisi olan var mı ? ilanda 18.500 yazıyor ama 2011 model 16.000'e bile var.. araç sonuçta 2011 model ama geely diye bir marka önceden hiç duymadım.. duyan var mı? sizce güvenilir mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-geely-citroen-skoda-ozdag-dan-2-el-geely-familia-1-5-comfort-60783823/detay/

canguder

çin malı olduğu için ucuz.

MerT01__civic

çin malı olduğu için ucuz.
evet ama insanın kafasını karıştırıyor işte :) 18.000 2011 model araba

adnyldz

fiyat olarak cok uygun donanım olarakta bazı modelleri dolu .. ama kaporta için aynı seyi söyluyemem kağıt gibi bir araç

canguder

chery tiggo 4x4 falan çıkardılar 30 bin liraya satıyorlardı tutturamadılar çünkü millet yemedi. geely chery samad tata dacia falan filan uzak durmak lazım.

MerT01__civic

bende öyle düşünüyorum ama işte.. bugün arkadaş söyledi kendilerinde bu araç varmış baya kafamı karıştırdı.. bide sizlere sormak istedim..

adnyldz

katılıyorum fakat .. Dacia için aynı seyi söyluyemıcem renault cliodan bi fark yok bence ve cokta tutuldu burda nereye baksam ya renault symbol , clio ve dacianın modelleri cogunlukta millet maximum 25 bine kadar sıfır araç alıyor ve dizel i tercih ediyorlar..

canguder

dacianın kaporta bildiğimiz teneke gibi. dacia duster var bizim komşuda araba diye sürmezsiniz. yolda geziniyor arka camlar manuel , klima yok tamponlar siyah araba gri. 35 bin lira verdi toplamda. onun yerine daha oturaklı bir araçta alabilirdi.

YUNUS MERİÇ

arkadaşlar geely çin yapımı değil kia nın bi modeli ve çelik motor bi arakadş kullanıyor ve çokta memnun ben düşündüm bi ara alayım fakan diye ama çesaret edemedim yinede

Grafink

18 liraya 10 yıllık araba alana kadar 0 almanın bir mantığı var... en kötü ihtimalle 2 yıl garantili zaten araç. Velhasıl elinizden çıkarmanız hiç kolay olmayacaktır. Bu sebeple temiz bir ies araştırılabilir o bütçeye, 10 sene sonra da rahatça satarsınız.

canguder

arkadaşlar geely çin yapımı değil kia nın bi modeli ve çelik motor bi arakadş kullanıyor ve çokta memnun ben düşündüm bi ara alayım fakan diye ama çesaret edemedim yinede

http://www.geely.com/brands/international/contact.html

geely çin malıdır pazarlayan çelik motordur.

TURQAZ

12 yaşındaki oğlum bile biliyor gelly nin çin malı olduğunu ....

hondaciwic

vllahı çin malından uzak durun canını seven almasın

TuRKiSh.Dj

çin malı alınabilir, ama şu amaçla;

şirket aracı yaparsın günde 100-200 km yol yaparsın..
2 sene de de elinden çıkartırsın..

bhdrknk

Araç satılmış bile, eeeee her kör atın bir alıcısı vardır. 

ali gürsoy

sanli90

Benimde bir arkadaşım bakıyor 19 bine bırakırım demiş bayi o da biliyor çin malı olduğunu araştırıyordu alınca lpg falan taktırmayı falan motoru nasıldır uyarmı lpg falan diye...

hondaciwic

kaza testi iğrenç ötesi  araba a4 kagıdı gıbı  oluor

tnrdnz

yinede o kdr kötü deil bence
yapmayın arkdaşlar yıllarca dogana şahine bindik
insanlar onları alacklarına bu çin malını alsınlar daha iyi en azından hava yastıkları var :)