Gönderen Konu: arıza lambası  (Okunma sayısı 1347 defa)

bhryli33

arıza lambası
« : Mayıs 30, 2010, 07:36:37 ÖÖ »
Öncelikle herkese selamlar.Arkadaşlar aracım 2002 cıvıc sedan 3500 km önce lavato marka lpg taktırdırm çokta memnunum taktırmadan önce motor arıza lambasının yanabileceğini biliyordum ama yanmadı bugün lpg de hız olarak ne kadar yapabileceğini merak ettim 210 km/h ulaştım ama akabinde arıza lambası yandı şimdi ister istemez insanın kafasın takılıyor acaba lpg sistemden mi yoksa başka bi sorun olabilirmi diye düşünüyorum ama araçta ters bi durumda yok.Bu konuda bilgisi olan  arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Şimdiden teşekkürler...

ilkeronat

Ynt: arıza lambası
« Yanıtla #1 : Mayıs 30, 2010, 09:15:09 ÖÖ »
öncelikli olarak sizi tanıyalım kısmından kendimizi tanıtırsak team honda ailesi olarak sizinle tanışmış olurduk :)
geçici olarak aşağıdaki linkte anlattığım şekilde söndürün benzinde bir süre çalıştırın hala yanmaya devam ederse servise uğrayın derim eğer yanmaz ise lpg ye alıp devam :)
http://www.teamhondaturkey.com/forum/problemler_ve_cozumleri/ynt_lpg_li_aracta_ariza_lambasi-t20363.0.html;msg331726#msg331726

bhryli33

« Yanıtla #2 : Mayıs 30, 2010, 11:32:57 ÖÖ »
Önce konuyla ilgili verdiğin yanıt için teşekkürler.Haklısın kndimi tanıtmalıydım ben istanbuldan alper 5 ay oldu honda ailesine katılalı 2002 cıvıc sedan aldım çok memnunum artık hondadan başka bi araca bineceğimi sanmıyorum.Söylediğin yöntemleri bi deneyyim umarım hallolur.Tekrar teşekkürler saygılar.

bhryli33

« Yanıtla #3 : Mayıs 31, 2010, 09:46:43 ÖÖ »
Tekrar merhabalar kardeş dün senin anlattığın şekilde sigorta kutusundan arıza sigortasını çıkartıp taktım sonra baktım arıza lambası sönmüş  akü kutup başını sökmeye gerek kalmadı.Ben siteye rutin olarak göz atarım kimin ne sorunu var nasıl çözümler var bakarım.Benimde başıma böyle bişey geldiği için hemen aklıma site geldi burdan yardım alabileceğimi biliyordum.Tekrar çok teşekkürler hemşehrim umarım bi daha başka bi sorun olmaz normal muhabbet için konuşuruz k.i.b saygılar memlekete selamlar...

ilkeronat

« Yanıtla #4 : Mayıs 31, 2010, 04:44:57 ÖS »
geçmiş olsun, güle güle kullan kazasız belasız cezasız :)