Gönderen Konu: aralıkta askere gidecek olan varmı ?  (Okunma sayısı 13437 defa)

REDSTAR

aralıkta askere gidecek olan varmı ?
« : Kasım 19, 2009, 04:47:15 ÖS »
Beyler selam ,aralık celbiyle askere gidecek varmıdır aranızda :D
Ben 5 ay kadar aranızda olamıcam :D(yani inşallah 5 ay çıkar) Tertip varmı hiç tht'de   :gulegule

ENG

Ynt: aralıkta askere gidecek olan varmı ?
« Yanıtla #1 : Kasım 19, 2009, 04:48:31 ÖS »
aslan tertip can tertip , hasrete katlan tertip :) hakkında hayırlısı neyse o olsun

REDSTAR

« Yanıtla #2 : Kasım 19, 2009, 04:50:51 ÖS »
aslan tertip can tertip , hasrete katlan tertip :) hakkında hayırlısı neyse o olsun

cok sağol engin

minimal_freak

« Yanıtla #3 : Kasım 19, 2009, 05:13:23 ÖS »
hayırlı tezkereler, sağsalim git gel biz burdayız :D

piscocuk

« Yanıtla #4 : Kasım 19, 2009, 05:16:39 ÖS »
benim kuzen gidicek.yarın sülüs alacak bakırköyden merakla bekliyoruz nereye düşeceğini.inşallah yakına düşerde elimin altında olur.kardeşim gibidir kendisi :D

sizede hayırlı tezkereler

RaMsEs

« Yanıtla #5 : Kasım 19, 2009, 05:17:26 ÖS »
İnşallah kısa çıkar..

REDSTAR

« Yanıtla #6 : Kasım 19, 2009, 05:35:23 ÖS »
valla inşallah kısa olur bende kısa istyorum ama aralık başında sınav var,8 aralıktada kısa uzun ve neresi olduğu belli olacakmış :D

hayırlısı artık herkez hayırlısıyla gidp gelsin yakın uzak farketmez  <783^2

adrenaliinn

« Yanıtla #7 : Kasım 19, 2009, 06:37:10 ÖS »
hayırlı teskereler..sağ salim gidip gelirsin İnş.

ERCU06

« Yanıtla #8 : Kasım 19, 2009, 06:47:15 ÖS »
hayırlı tezkereler bende gecen sene aralıkta gıttım en guzel zamanda gıdıyorsun. işallah yerın ve boluk komutanın ıyı olur sonrası ıyı olur zaten :D

otokolik

« Yanıtla #9 : Kasım 19, 2009, 07:27:42 ÖS »
hayırlı tezkereler.

cizbudak

« Yanıtla #10 : Kasım 19, 2009, 09:34:19 ÖS »
Hayırlı teskereler. Bende gecen sene Aralık döneminde gitmiştim. İzin kullanmayıp 16 mayısda döndüm. Bencede kısa yapın :P

zedrix

« Yanıtla #11 : Kasım 19, 2009, 09:46:43 ÖS »
ıkı arkadasım gıdıyor benımde hayırlı teskereler madem kısa ıstıyorsun gonlundekı gıbı olur ınsallah ...

kacaman

« Yanıtla #12 : Kasım 19, 2009, 09:49:30 ÖS »
hayırlı teskereler şimdiden

onur1980

• onur1980
« Yanıtla #13 : Kasım 19, 2009, 09:57:32 ÖS »
Ben 5 ay kadar aranızda olamıcam :D(yani inşallah 5 ay çıkar) Tertip varmı hiç tht'de   :gulegule

tertıp bende aralıkta askerım kısmet bakalım ben acık ogretım mezunuyum kesın kısa donem dıyorlar. hangi şubede yaptırdın ıslemlerı. ayrıca sevk kagıdını aldınmı

firstcevher

« Yanıtla #14 : Kasım 19, 2009, 11:48:19 ÖS »
Bende askerim aralıkta tertiplerim benim :D Hayırlı teskereler hepimize ;)

REDSTAR

« Yanıtla #15 : Kasım 20, 2009, 08:02:37 ÖÖ »
Ben 5 ay kadar aranızda olamıcam :D(yani inşallah 5 ay çıkar) Tertip varmı hiç tht'de   :gulegule

tertıp bende aralıkta askerım kısmet bakalım ben acık ogretım mezunuyum kesın kısa donem dıyorlar. hangi şubede yaptırdın ıslemlerı. ayrıca sevk kagıdını aldınmı

sevki falan herbişeyi aldım aralık 1-2-3 sınav var, aralık 1 itibariyle askeriz bakalım :D haberleselim belki aynı yere düşeriz :D bu arada kütahyadan dağıtıma gelen tanıdık vardı 6000 kısa dönem kütahyaya  gidecek ,hazırlıkları biz yaptık dedi :D

Ser-G

« Yanıtla #16 : Kasım 20, 2009, 08:09:35 ÖÖ »
gidecek arkadasların hepsine heyırlı tezkereler

hondaduman

« Yanıtla #17 : Kasım 20, 2009, 08:35:15 ÖÖ »
askere gidecek arkadaşlarımın hepsine hayırlı teskereler (not: kısa dönem giden arkadaşlarım askerde size uzun dönem asklik yapan arkadaşlar poşet lakabını takaçaklar şimdiden haberiniz olsun :D) çok güzel zamanda gidiyorsunuz yazın başında allahın izniyle hepiniz burdasınız :D

onur1980

• onur1980
« Yanıtla #18 : Kasım 20, 2009, 01:03:43 ÖS »
askere gidecek arkadaşlarımın hepsine hayırlı teskereler (not: kısa dönem giden arkadaşlarım askerde size uzun dönem asklik yapan arkadaşlar poşet lakabını takaçaklar şimdiden haberiniz olsun :D) çok güzel zamanda gidiyorsunuz yazın başında allahın izniyle hepiniz burdasınız :D

evet poset dıyorlarmıs şubeye bol bol gıde gele ogrendık orda :)

onur1980

• onur1980
« Yanıtla #19 : Kasım 20, 2009, 01:06:19 ÖS »

evet kısmet valla aynı yerede dusebılırız. ya bıde ben 1 haftadır ugrasıyorum sevk kagıtlarını almak ıcın ama kadıkoy subesı malum cok kalabalık sıra almak ıcın bıle ınsanı sıraya sokuyorlar. dun tam 5 kısı kalmıstı alıcaktım askerıyenın dagıttıgı parası bıtmıs bızım ısı pazartesıye attılar. mecburmusuz yol parası almaya bu ne sacma ıstır yau. mantıksızlık sımdıden basladı :)

sevki falan herbişeyi aldım aralık 1-2-3 sınav var, aralık 1 itibariyle askeriz bakalım :D haberleselim belki aynı yere düşeriz :D bu arada kütahyadan dağıtıma gelen tanıdık vardı 6000 kısa dönem kütahyaya  gidecek ,hazırlıkları biz yaptık dedi :D

gümüş_honda

• HÜSEYİN ASLAN
« Yanıtla #20 : Kasım 20, 2009, 01:57:41 ÖS »
Vayyyy tertiplerim bende 12-12-2009 da askerim kral tertip son tertip :)

KorhanKa

« Yanıtla #21 : Kasım 20, 2009, 02:03:08 ÖS »
Poşet, hoca, abi hepsi var valla ben 307 kd dim istanbul hasdal da yaptım bilen bilir diyim!!! acemiliğin tadını çıkarın derim aynı yurt ortamı gibi çok eğleneceksiniz çok ilginç insanlarla tanışacaksınız acemilikte size yapılan Mehmet Bey yaklaşımına sakın kanmayın usta olurlmaz sizde Mehmetçiksiniz. ilk bir aydan sonra sanki orda doğmuşsunuz orda öleceksiniz gibi bir hisse kapılırsınız sanki askerden önce bi hayatınızz yokmuş gibi dışardaki siviller size uzaylı gibi gelir ne kadar şanslı ve özgür olduklarını düşünürsünüz.Askerlik bitikten 1 hafta sonrada sanki hiç yapmamış 1 haftalık bi seyhate gidip gelmiş gibi hissedersiniz.Ve bir yıl sonrada özler gibi olursunuz (orda bu yazdıklaarım aklınıza gelirse bana küfür edersiniz nası özlüyosun diye ama askerlikten 1-2 yıl sonra dediğimi anlarsınız) Gerçekten çok iyi bir dönemde gidiyosunuz (denetleme falan geçirmezseniz tabi) yağışlardan dolayı öyle eğitim spor  falan çok yapmazsınız günlerde çabuk geçer. Evet belki biraz zorlancaksınız özliceksiniz ama şunu unutmayın Hayatınızdaki en kutsal ve en Şerefli görevi yerine getirmeye gidiyosunuz ayrıca çok çok güleceğiniz zamanlarda  olcak.Ha bide neresi çıkarsa çıksın fazla dert etmeyin  Kötü yer yoktur Kötü komutan vardır Hepinize hayırlı teskereler...

REDSTAR

« Yanıtla #22 : Kasım 20, 2009, 05:59:42 ÖS »
valla aralıkta sınava giderken saç sakal küpe vs. ne var ne yok temizleyin arkadaşlar.yoksa ordaki berberlerde sıra beklersiniz :D
aralık 1 itibariyle asker gibi saç sakal olun.birde sınav yerine mümkün oldugu kadar erken varın.hatta sınava gidecekler varsa bulusalım pespese gidelim yaw :D son bi honda bulusması gibi olur :D :D sabah cok erken orda olun diorlar haberinz olsun :D

REDSTAR

« Yanıtla #23 : Kasım 20, 2009, 06:03:52 ÖS »
ben kendimi en uzak yere alıstırdım bakalım kısmet.grafikerim heralde bana uzun görünmez :D ama kısmet.
bende halıcıoğlu şubesinde 9 tl için 1bucuk saat bekledim ben para almıcam sevkimi verin dedim , sen devletten zenginmisin dediler :D
biz poşetiz dedim :D komutan güldü :D :D
birde yat kalk sürün pim çek bomba at ezberleyin bakiiiim tertipler :D :D

negüzel olur burdan en az 3-5 kişiyle aynı yerde olsak.varsa yoksa honda muhabbeti yaparız :D bol bol karşılastrma yaparız :D aahahahahhhahaa

onur1980

• onur1980
« Yanıtla #24 : Kasım 20, 2009, 06:24:01 ÖS »
ben kendimi en uzak yere alıstırdım bakalım kısmet.grafikerim heralde bana uzun görünmez :D ama kısmet.
bende halıcıoğlu şubesinde 9 tl için 1bucuk saat bekledim ben para almıcam sevkimi verin dedim , sen devletten zenginmisin dediler :D
biz poşetiz dedim :D komutan güldü :D :D
birde yat kalk sürün pim çek bomba at ezberleyin bakiiiim tertipler :D :D

negüzel olur burdan en az 3-5 kişiyle aynı yerde olsak.varsa yoksa honda muhabbeti yaparız :D bol bol karşılastrma yaparız :D aahahahahhhahaa

valla ınsan destek olur bırbırıne ınsallah duserız aynı yerlere. eh bıde ınternet bulursak sıteye gırmeye devam :) bıde sen ıyı 1.5 saatte almıssın parayı ben carsambaden berı ugrasıyorum sıra numarası alabılmek ıcın bıle sıraya soktular neyse persembe ıcerı gırebıldım numara verdıler tam sıra geldı askerıyenın parası bıttı dedıler pazartesıye kaldı. ısmımızı aldılar tekrar beklemıyelım dıye pazartesı umarım alabılırım evrakları. ne ıslerle ugrasıyoruz yaa tam bır rezıllık