Gönderen Konu: araçlarımızın kendi kendini tamir özelliği varmış :)  (Okunma sayısı 3171 defa)

teachers71

araçlarımızın kendi kendini tamir özelliği varmış :)
« : Şubat 23, 2011, 06:16:53 ÖS »
bugün aracımı fenni muayeneye götürdüm. 2 yıl öncekinde özellikle farlarda ayar bozukluğu vardı. hafif kusurlarla geçmiştik muayeneyi. bugünkü muayeneden kusursuz olarak geçti. işin ilginç yanı ben araca pekçok bakım yaptım ama far ayarı yaptırmadım onu kesin biliyorum. burdan çıkan sonuç ;
hondalar bir nevi transformers olup, kendi kendilerini tamir etme yeteneğine sahiptir :)
şaka bir yana 2005 model bir aracın muayeneden önce özel bakıma girmeden direk muayeneye gidip kusursuz olarak geçmesi gerçekten gurur verici.
aracımı bir kez daha sevdim....

vtec38

Ynt: araçlarımızın kendi kendini tamir özelliği varmış :)
« Yanıtla #1 : Şubat 26, 2011, 08:46:10 ÖS »
maaşallah

seferad

« Yanıtla #2 : Şubat 27, 2011, 11:19:12 ÖÖ »
kutluyorum sizi

kacaman

« Yanıtla #3 : Şubat 27, 2011, 12:19:03 ÖS »
valla bravo

By_Erdem

« Yanıtla #4 : Şubat 27, 2011, 03:30:18 ÖS »
Benim arac civic degil ama cidden kendini tamir etme ozelligi var arkadaslar biliosunuz maknalarmzda emniyet kemerini takmadigimizda gosterge panelinde kirmizi isik yanar benimkinde ise kirmizi ve dairenin icinde i yaniordu bundan bi kac gun once emniyet kemeri takmadgm halde i yazisi sondu ve otmemeye basladi uyari ama bugun i yazisi yandi ve otmeye basladi :D :D heer ne kadar aykiri olsada benm accord seviom napim :D

HONDAcvc

« Yanıtla #5 : Mart 03, 2011, 12:11:24 ÖS »
maşallah

pcvirus

« Yanıtla #6 : Mart 03, 2011, 12:55:41 ÖS »
maşallah acaba benimkide sübap ayarını kendi düzeltirmi abi :D:D:D:d 94 model

teachers71

« Yanıtla #7 : Mart 04, 2011, 09:22:46 ÖS »
bi okuyup üflet bakalım.
olmadı birde muska yazdıralım..... :)

luke skywalker

« Yanıtla #8 : Mart 06, 2011, 12:56:17 ÖÖ »
bugün aracımı fenni muayeneye götürdüm. 2 yıl öncekinde özellikle farlarda ayar bozukluğu vardı. hafif kusurlarla geçmiştik muayeneyi. bugünkü muayeneden kusursuz olarak geçti. işin ilginç yanı ben araca pekçok bakım yaptım ama far ayarı yaptırmadım onu kesin biliyorum. burdan çıkan sonuç ;
hondalar bir nevi transformers olup, kendi kendilerini tamir etme yeteneğine sahiptir :)
şaka bir yana 2005 model bir aracın muayeneden önce özel bakıma girmeden direk muayeneye gidip kusursuz olarak geçmesi gerçekten gurur verici.
Belki rot balans yada lastik falan taktırdığınız yerde siz içerde çay içerken kaşla göz arasında elemanlar far ayarına bir bakıvermiştir.

abga

« Yanıtla #9 : Mart 06, 2011, 01:01:04 ÖÖ »
o bende bişey oldu sandım ,benım si kendi kendini yenılıyor gecen baktım egzantırıklerı deiştiriyor dedim nabün nan nabim bea sen nabün dedi şaşırdımmm :D MAŞALLAH tekte muayeneden geçmesı çok güzel

canguder

« Yanıtla #10 : Mart 06, 2011, 02:30:30 ÖÖ »
honda bu kendi kendine yenilenir evet :) bu arada muayneden 1 seferde geçmesi beni şaşırtmadı çünkü honda bu :)

mali

« Yanıtla #11 : Mart 06, 2011, 03:11:23 ÖÖ »
honda kullanmanın avantajı : muayeneye kafan rahat gidebiliyosun

teachers71

« Yanıtla #12 : Mart 06, 2011, 02:13:17 ÖS »
imkansız. far ayarı yapan makinaları yoktu ki..
Belki rot balans yada lastik falan taktırdığınız yerde siz içerde çay içerken kaşla göz arasında elemanlar far ayarına bir bakıvermiştir.

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #13 : Mart 06, 2011, 02:25:02 ÖS »
bi okuyup üflet bakalım.
olmadı birde muska yazdıralım..... :)

:D hahhaha :D

Maşallah tek seferde kusuruz geçmek güzel bir duygu olmalı :D