Gönderen Konu: Araç muayenesi  (Okunma sayısı 4312 defa)

mr.cih@NS

• Ziyaretçi
Araç muayenesi
« : Aralık 22, 2008, 07:45:02 ÖS »
Sanırım bu konuyu buraya acmak en dorusu olucak.Yeni uygulama başladı giden yaptıran varmı acaba avrupa yakasında nerelerde yapıyorlar nelere bakıyorlar.Sıra veya çok bekleme yaşayan varmı yorumlarınızı beklıyrm arac muayenısı zamanı geldide

altunparmak

Ynt: Araç muayenesi
« Yanıtla #1 : Aralık 22, 2008, 07:47:48 ÖS »
sıra olayı yok yenı istasyonlarda işlemin yaklasık 20 dk. süruyor..

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Aralık 22, 2008, 07:48:27 ÖS »
aynı konudan 20 tane war incelerseniz bulursunuz ayrıca sohbet bölümünde konuşulçak konu deil

mr.cih@NS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Aralık 22, 2008, 07:57:03 ÖS »

aynı konudan 20 tane war incelerseniz bulursunuz ayrıca sohbet bölümünde konuşulçak konu deil
araç muayenesi olarak arattım bulamadım konuyu actıgım yer ıcınde ozur dilerim forumda baska acıcak yer aklıma gelmedi???

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Aralık 22, 2008, 08:07:01 ÖS »
ben gittim muayeneye..1 hafta önce...sabah 6 ta gittim 14:00 da çıktım :) çok kalabalıktı gittiğimde..ben geçtim ama geçemeyenlerde vardıı...size söleyim baktıkları el ve ayak freni,ön takım.katalizör iptan ettirenler taktırıp gitsin..far ayarına trafik seti yangın tüpüne reflektör (2adet) bakıyorlar...camlar flimli olsada geçiyoo sorun etmiyorlar..
ben avrupa yakasında esenyurt meayene istasyonunda yaptırdım..arac civic 1.4 is sedan ;)

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Aralık 22, 2008, 08:12:29 ÖS »

araç muayenesi olarak arattım bulamadım konuyu actıgım yer ıcınde ozur dilerim forumda baska acıcak yer aklıma gelmedi???
önemli deil bulamadıysanız buradan dewam :)

mr.cih@NS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Aralık 22, 2008, 08:18:04 ÖS »
peki kaporta aksamına bakıyorlar mı aracta cızn vuruk varsa sorun oluyormu? yani stoplar farlar saglam sadece sagında solunde surtmeden meydana gelen vuruk var bna suan gaziosmanpaşa en yakın gelen gibi gorunuyor

mr.cih@NS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Aralık 22, 2008, 08:19:05 ÖS »
Unuttum bide çok kalabalık deniyor siiznde 8 saat zamanınızı almış.Başka yaptırım bu kadar zamanı giden varmı? ücret ne kadar

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Aralık 22, 2008, 08:26:29 ÖS »
sürmeden sorun çıkarcaklarını sanmıyorum ama ben muayenedeyken arkadamki geztin sağ çamurluktaki sinyal ışığı mavi yanıyor diye geçememişti muayeneden ;)  benim gittiğimde kalabalıktı..başka zaman nasıldır bilemem.. fiyat 111 ytl ;)

mr.cih@NS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Aralık 22, 2008, 08:30:58 ÖS »

sürmeden sorun çıkarcaklarını sanmıyorum ama ben muayenedeyken arkadamki geztin sağ çamurluktaki sinyal ışığı mavi yanıyor diye geçememişti muayeneden ;)  benim gittiğimde kalabalıktı..başka zaman nasıldır bilemem.. fiyat 111 ytl ;)
zmn ayırdıgınız ıcın tesekkr ederım baska tecrube eden varmı puf noktası fln ogrenmeye calsıoyru gıdınce suprızle karsılasmayalım birde ruhsat sahbi olması sartmı acaba

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Aralık 22, 2008, 08:36:51 ÖS »
yok değil bizim araba biraderin üzerineydi ben gittim hallettim...muayeneden bu kadar korkmayın yaa..gidin geçemezseniz size 1 ay süre veriyor bu 1 ay içinda sorunları halledip geliyosun tekrar..tekrar geldiğinde sıra beklemeden alıyorlar seni ve ikinci kez muayene harcı yatırmıyopsun ;)

vtec power

« Yanıtla #11 : Aralık 22, 2008, 10:12:18 ÖS »
 Size bir tüyo vereyim, sıkı durun; Kocaelide araç muayenesi hala eski usulden yapılıyor.(ne zamana kadar bu devam eder bilmiyorum)
 Aracındaki modların veya bazı ufak tefek ayarsızlıkların muayenede sıkıntı yaratabileceği kuşkusu taşıyanlar muayenesini Kocaeli de yaptırabilirler.

lucky jackal

« Yanıtla #12 : Aralık 22, 2008, 10:21:13 ÖS »
arkadaşlar benim arabada mesela 5 cm yay var en açık ton cam filmi war.bana git kardeşim orjinale çevir gel demezler di mi? yoksa tehlikeli olabilirm :)

vtec power

« Yanıtla #13 : Aralık 22, 2008, 10:23:34 ÖS »
Yay problem değil ama, açık ton film insaflarına veya farketmelerindeki şanslılığına bağlı..

lucky jackal

« Yanıtla #14 : Aralık 22, 2008, 10:30:27 ÖS »

Yay problem değil ama, açık ton film insaflarına veya farketmelerindeki şanslılığına bağlı..
daha var gerçi muayeneye de,sağda solda okuyoruz böyle kıllıkları asabım bozuluyo

cüneytb

« Yanıtla #15 : Aralık 23, 2008, 11:53:12 ÖÖ »
bodykitli arabalara problem çıkartıyorlarmı örnek benim araba gibi

merburvehan

« Yanıtla #16 : Aralık 24, 2008, 03:39:39 ÖS »
Cam filmi hafif kusurlu olarak geçiyomuş sorun değil yani...

alaaddin

« Yanıtla #17 : Ocak 18, 2009, 02:22:55 ÖÖ »
arkadaşlar angel yasakmı? angel dan dolayı takılan oldumu? bnm muayeneye 2 ay kaldı ona göre angelları takıcam? sizce şimdi takayımmı bi problem olurmu muayenede?

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ocak 18, 2009, 03:08:29 ÖÖ »
Spoiler i de söktrüyorlarmı acaba