Gönderen Konu: arabasında modifiye olupta trafikte sıkıntı yaşayanlar...  (Okunma sayısı 30207 defa)

34 FVC 96

selamlar... İsmim İlke, 28 yaşındayım,göztepe oturuyorum özel bir mühendislik firmasında personel sorumlusu olarak çalışıyorum... 1998 model 1.4is Hb kendimce görsel olarak birşeyler yaptığım ve 2,5 yıldır secerek bindiğim siyah bir hondam var....
bu konuyu nereye açmam gerektiğine hangi başlık altına yazmam gerektiğine karar vermedim burayı tercih ettim hem kendimi tanıtmış olurum hem beni tanıyanlar olursada şu konuya ne kadar takık olduğumu anlarlar diye...
arabamızda film cam varsa, geldiğini belli eden bir eksoz var ise neden bu kadar serseri gözüyle bakılıyor anlam veremiyorum... yaş ortalaması belli bir yaşa kadar olan insanlarda sıkıntı yok hatta takdir ederler yerine göre ama yaşlıların şu kötü gözle burun kıvırarak bakmasına... apartmanımdaki komşuların her akşam otoparka geldiğimde cama çıkıp tersters bakmasına alışamıyorum ki ben otoparkta hayatta gaza basmam çok dikkat ederim mahallemde rahatsızlık vermemek için... ama bir gece ayağa kaldıracam geliyor arasıra... kardeşim bu arabada bu eksoz var sen istesende var istemesende ne hergün oturduğun yerden kalkıp cama bakarsın... birde araban biraz dikkat çekici ise trafikta sana yol vermediği zaman bonus topladığını sanan şöförlere çok gülüyorum... bu konuda söylemek istedikleri olan varsa buyursun gelsin...
« Son Düzenleme: Ocak 22, 2010, 04:59:13 ÖS Gönderen: 34 FVC 96 »

zedrix

Ynt: arabasında modifiye olupta trafikte sıkıntı yaşayanlar...
« Yanıtla #1 : Ocak 22, 2010, 05:02:12 ÖS »
yaslı ınsanlar bu tarz araclara muhalefettır zaten
bızler serseriyiz cogu ınsana gore
trafıktekı olaylara gelınce tamamen kıskanclık psıkolojısı adam yapmıs arabasını bak ben dızel meganla solladım demekten baska bırsey degıl

34 FVC 96

« Yanıtla #2 : Ocak 22, 2010, 05:05:17 ÖS »
trafıktekı olaylara gelınce tamamen kıskanclık psıkolojısı adam yapmıs arabasını bak ben dızel meganla solladım demekten baska bırsey degıl
ya sollamak değilde benim takıldığım geçsin gitsin hiç derdim değil trafikte akşama kadar redline gezmiyorum :) ama hani böyle ana caddeye gireceksindir ilk araba geçer hani benim sürekli millete yaptığım gibi biride dursun bi sellektör yapsın eliyle buyrun desin yok kardeşim adam ben girecem diye önündeki arabaya çarpan oldu kaç defa durduğu zaman arkasından yanına gelip baktığımda yüzümdeki ifadeden ne dediğimi çok iyi anlıyordur ki genelde bakmıyorlar öyle olunca :D

zedrix

« Yanıtla #3 : Ocak 22, 2010, 05:07:18 ÖS »
ya sollamak değilde benim takıldığım geçsin gitsin hiç derdim değil trafikte akşama kadar redline gezmiyorum :) ama hani böyle ana caddeye gireceksindir ilk araba geçer hani benim sürekli millete yaptığım gibi biride dursun bi sellektör yapsın eliyle buyrun desin yok kardeşim adam ben girecem diye önündeki arabaya çarpan oldu kaç defa durduğu zaman arkasından yanına gelip baktığımda yüzümdeki ifadeden ne dediğimi çok iyi anlıyordur ki genelde bakmıyorlar öyle olunca :D

o dedıgının modlu arabayla ılgısı yok kımse karsısındakı hangı arac olursa olsun yapmıyor o dedıgını artık anılarda kaldı o yol verme hıkayelerı :(

serdarr

« Yanıtla #4 : Ocak 22, 2010, 05:07:54 ÖS »
araç gri alcaksın bide film yapmıcaksın olcak bitcek ben öle yaptım bakışlar değişti:)

34 FVC 96

« Yanıtla #5 : Ocak 22, 2010, 05:11:10 ÖS »
ki kız arkadaşımla bu yüzdende çok tartışırım bana inat yapan kişiye takarsam onun mutlaka önüne girerim... ne yapar eder girer ve onu yavaşlatana kadar uğraşırım... bi şekilde önüne girdiğimde minibüs caddesinde adamda gıcık olup tamponuma değdi değecekken 4 lüleri yakıp stop edip... üşenmeyip arabanın kaputu açıp çok yağ çubuğu kontrolü yaptım :D ama benim arkamdan hemen kurtulamıyacağı trafikte onu iyi tespit ederim :D oda bekler az buçuk :D

34 FVC 96

« Yanıtla #6 : Ocak 22, 2010, 05:13:41 ÖS »

o dedıgının modlu arabayla ılgısı yok kımse karsısındakı hangı arac olursa olsun yapmıyor o dedıgını artık anılarda kaldı o yol verme hıkayelerı :(
valahi ben çok yaparım... ama ben gelirkende yolda artis artis yürüyen afralı tafralı kızların aklını alırım... aynı sekılde cocuklarında araba gelıyor yardırmış yavaşlatacakya kardeşim sen ışıklardanmı geçiyorsun hayır geç gıt ne yavaşlıyorsun bana artıslık yapıcam dıye... arkadasın uzun atlama rekorlarını ızlerım oylede... ama trafıkte olsun 4 yollarda olsun korkan davranan bayandır yaslıdır her zaman yol verırım... gıdemıyor ıste ne olur ben bı durup 20 sanıye sonra hareket etsem...

34 FVC 96

« Yanıtla #7 : Ocak 22, 2010, 05:14:58 ÖS »
araç gri alcaksın bide film yapmıcaksın olcak bitcek ben öle yaptım bakışlar değişti:)
sanırım doğru... oliste çevirmez... benım araba siyah seste var... 3numarada fılm var... asayiş bile durduruyor :D sokturduler 2 yıl sonra gecen hafta :( akvaryumdaymışım gıbı gelıyor alışamadım...

serdarr

« Yanıtla #8 : Ocak 22, 2010, 05:15:46 ÖS »
bence gerek yok uğraşmakla bitmez yurdum insanı görmemezlikten gelcen insan yerine koyulmadığını anlıcakki işe yarasın

serdarr

« Yanıtla #9 : Ocak 22, 2010, 05:17:23 ÖS »
sanırım doğru... oliste çevirmez... benım araba siyah seste var... 3numarada fılm var... asayiş bile durduruyor :D sokturduler 2 yıl sonra gecen hafta :( akvaryumdaymışım gıbı gelıyor alışamadım...
aynen öle bende kırmızı ies vardı hiç bir polis es atmıyordu beni ama gri vtec2 aldım araç kaliteli duruyor temiz duruyor ondan araçını değiştiğinde gri al en kaliteli o duruyor

34 FVC 96

« Yanıtla #10 : Ocak 22, 2010, 05:19:32 ÖS »
aynen öle bende kırmızı ies vardı hiç bir polis es atmıyordu beni ama gri vtec2 aldım araç kaliteli duruyor temiz duruyor ondan araçını değiştiğinde gri al en kaliteli o duruyor
satıyorum şuan yeni satışa çıkardım... kısmet olursa 2005-2006 beyaz yada gri düşünüyorum... ama gri de çok var piyasada.... beyaz ilk tercihim...

serdarr

« Yanıtla #11 : Ocak 22, 2010, 05:23:51 ÖS »
beyaz da olur ama gri daha kaliteli duruyor

06uZz

« Yanıtla #12 : Ocak 22, 2010, 05:26:29 ÖS »
gri olsada tecrübelerime göre farketmior .. spor arabayı gördümü öndekilere sen geç sen geç sen qel dio :)) her çevirmede aynı hadise :) uygulamaları hiç es geçemiorum.

06uZz

« Yanıtla #13 : Ocak 22, 2010, 05:28:00 ÖS »
ilke abi senin araba satışda qaliba.. kaza boya durumları vesaire özel mesaj atar mısın ? arkadaş 1.4 is alacak belki satmana yardımcı olurum.

ysf55

« Yanıtla #14 : Ocak 22, 2010, 05:30:02 ÖS »
arabada mod işi her zaman sorunlara yol acılıyor. karsıdan gelen aracı görünce hemen kapışma işine girmeye calısıyor en basit örnek

34 FVC 96

« Yanıtla #15 : Ocak 22, 2010, 05:32:02 ÖS »
ilke abi senin araba satışda qaliba.. kaza boya durumları vesaire özel mesaj atar mısın ? arkadaş 1.4 is alacak belki satmana yardımcı olurum.
kardeşim özeldende yazarımda benim ilana bakı ver telımde yazar...
http://www.sahibinden.com/_inci_siyahi_honda_-22WQQaXQQ20113280WQQpXQQdisplayitem

34 FVC 96

« Yanıtla #16 : Ocak 22, 2010, 05:33:45 ÖS »
beyaz da olur ama gri daha kaliteli duruyor
yaa ben geçen bir beyaz gördüm ona takıldım... aslında gönlüm en son kasadanda mümkün değil şuan duygusal sebeplerden :)

34 FVC 96

« Yanıtla #17 : Ocak 22, 2010, 05:34:21 ÖS »
arabada mod işi her zaman sorunlara yol acılıyor. karsıdan gelen aracı görünce hemen kapışma işine girmeye calısıyor en basit örnek
arabasına güvenen insanher yanına gelenle kalkmaz, her gaz verene bakmaz... işi bilen bunu anlar iplenmediğini işi blmeyende yemedi der havaya girer ama ben ne olduğunu bılıyorum...
« Son Düzenleme: Ocak 22, 2010, 05:35:32 ÖS Gönderen: 34 FVC 96 »

55fb171

« Yanıtla #18 : Ocak 22, 2010, 05:36:38 ÖS »
serdar sen samsundamı ıkamet edıyosun?

ysf55

« Yanıtla #19 : Ocak 22, 2010, 05:37:03 ÖS »
ilke walla o dediğin bizim burda gecerli değil genelde bana kuş serisi arabalar cok geliyo:) ben sevmiyom ama gerek yok ya. diğer arabayı gecince neyi ispatlayacan ki :)

34 FVC 96

« Yanıtla #20 : Ocak 22, 2010, 05:39:46 ÖS »
ilke walla o dediğin bizim burda gecerli değil genelde bana kuş serisi arabalar cok geliyo:) ben sevmiyom ama gerek yok ya. diğer arabayı gecince neyi ispatlayacan ki :)
kuş serisi fena gazlı çıkıyor zaten... genelde LPG li olduğundamıdır nedir... :D

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #21 : Ocak 23, 2010, 01:01:46 ÖÖ »
Hoşgeldin,
Keyifli V aktif forumlar dilerim.
Buluşmalara da bekleriz.

34 FVC 96

« Yanıtla #22 : Ocak 23, 2010, 01:18:27 ÖÖ »
Hoşgeldin,
Buluşmalara da bekleriz.
saolasın... buluşmalardan haberdar olursam gelmek istiyorum tabii ki...

nos61

« Yanıtla #23 : Ocak 23, 2010, 01:21:23 ÖÖ »

bazen cok kasınıolar cok kasındıı an haddini bildirceksin kiii bidaha seni gördüünde saygı göstersin.. kimseye bişe ispatlamaya gerek yok herkes saygılı olsun yeterli ..

nos61

« Yanıtla #24 : Ocak 23, 2010, 01:22:19 ÖÖ »
Hoşgeldin,
Buluşmalara da bekleriz.
saolasın... buluşmalardan haberdar olursam gelmek istiyorum tabii ki...

aynen bende