Gönderen Konu: ARABAMA BOYA KORUMAYI NEREDE YAPTIRMAK GEREK  (Okunma sayısı 2147 defa)

YASİN KOMUTAN

• POWER ON
ARABAMA BOYA KORUMAYI NEREDE YAPTIRMAK GEREK
« : Ekim 17, 2009, 11:02:46 ÖS »
Değerli arkadaşlar,Honda Premium aracıma (siyah) boya koruma yaptırmak istiyorum,bu konuda bana birçok marka söylendi ama Ankara'da bu işi yapabilen en iyi, en tecübeli marka hangisi.
Aracımın üzerinde güneşte bakıldığında kılcal çizikler bulunmakta bu çiziklerde kaybedilebilirmi.

onur1980

• onur1980
Ynt: ARABAMA BOYA KORUMAYI NEREDE YAPTIRMAK GEREK
« Yanıtla #1 : Ekim 17, 2009, 11:04:32 ÖS »
kılcal cızıklerı kendınız cıla uygulayarakta gıderebılırsınız. fakat arac fırcayla yıkanıyorsa tekrar olusur.

i-tec

« Yanıtla #2 : Ekim 17, 2009, 11:06:35 ÖS »
ziebart, meguiars bu işte iyidir.hatta ziebart 1 numaradır.diğer bir firma daha var ona gitmiyoruz forum olarak

YASİN KOMUTAN

• POWER ON
« Yanıtla #3 : Ekim 17, 2009, 11:10:09 ÖS »
Ankaradaki Zeibart pek iyi  olmadığını söylemişlerdi bu beni açıkcası üzmüştü.Fikrim giderek değişiyor.

Arabamı zaten fırçasız (sünğerle) yıkatıyorum çiziklerin olması ayrı bir sıkıntı.

performans+güç+sağlamlık+çiziksiz karizma =Honda  :)

zack

« Yanıtla #4 : Ekim 17, 2009, 11:25:51 ÖS »
Hocam ziebart ve sonax bu işte iki dev markadır. Ancak ziebart ın kendine ait ürünü bulunmamaktadır. Sonax kullandığı tüm ürünleri kendisi geliştirmiş ve satısını yapmaktadır. Siyah golfte ve suanki hondada ikisinide denedim ve sonax ta ki uygulamayı daha cok beğendim. Sonax ı tavsiye ederim.