Gönderen Konu: apaçiler yüzünden ceza yiyeceğiz dikkat  (Okunma sayısı 22877 defa)

HONDAHAN

Ynt: apaçiler yüzünden ceza yiyeceğiz dikkat
« Yanıtla #25 : Temmuz 07, 2014, 09:14:30 ÖÖ »
Ne adalet var, ne hukuk, ne de düzen var herşey uyduruk. O yüzden ne kadar konuşsak boş. Polisin eşref saatine gelecek, güneş ışığından korunmak için yapmıştır, zaten çok koyu da değil deyip görmezden gelecek, polisin eşşşek saatine gelecek fabrikasyon çift egsoza bile ceza yazmaya kalkacak.
Yani bağıran egsozu takıp arabada oturan çocuğumun zıplamasına sebebiyet veren apaçiyi cezalandır eyvallahta, benim taktığım büyük janttan sana ne ? Makas atana hapis cezası ver eyvallahta benim yayımın kime ne zararı var ? Kazaya sebebiyet verdiren bilmemkaçbin K halojen midir ampülmüdür nedir o saçmasapan farları çekiçle kır da, benim body kitimden sana ne, kime ne zararı var ?

Bu arada buğday tenli arkadaş ; senin ten rengin boyun posun kimsenin umurunda değil, arkadaş adam gibi uyarı yapmış, forum kuralları gereği kendini tanıtman gerekiyor. Senin başbakanlığına selamsız sabahsız girip şöyle yanlışsınız böyle yanlışsınız dediğimi düşün ! Rahatsız olursun değil mi ?
Çok beyli beyefendili konuşuyorsun ya şuradan beyler gibi kendini tanıt, bırak ten rengini kılını tüyünü. http://www.teamhondaturkey.com/forum/sizi_taniyalim-b19.0/

tnrdnzekr

• TNR
« Yanıtla #26 : Temmuz 07, 2014, 09:18:33 ÖÖ »
ya arkadaşlar kraldan çok kral var bizim ülkemizde ben aracı ilk aldıgımda zil zurna stockken polis sırf yazmış olmak için yazdıgı cezayı sölüyorum.  kemerim falan takılı bu arada.
yediğim ceza kül tablasının içinde %10 oranında neden su yok.
böle bişey warmı yaa

Eren53

« Yanıtla #27 : Temmuz 07, 2014, 10:45:15 ÖÖ »
kaput maskesinden bile ceza yiyen var

mrtaltun

« Yanıtla #28 : Temmuz 07, 2014, 10:50:58 ÖÖ »
yakıt ve ekonomi üzerine bu kadar hassas bir hükümet varken, bence cam filmine birşey olmaz,
cam filmi yakıt ekonomisi için de iyi, ( bunlar normal cam filmi için )

gecenlerde otoparkta bir araç vardı, içini göremedim, başımı cama dayadım içerde aracın kime ait olacağına dair bir ip ucu göreyim diye ama hiçbirşey göremedim, sonra benim gördüğümü sananlar varmış içerde , araba kıpırdadı, içinden bir çift indi, biraz utanarak, böylece arabamı otoparktan çıkardım,
sanırım bu kadar koyu cam da olması iyi değil, en azından polis içerde insan varmı yoksa araba kendi kendine mi gidiyor diye düşünmek zorunda kalmasın ;)

faw13

« Yanıtla #29 : Temmuz 07, 2014, 01:30:58 ÖS »
konunun ilk 3-5 yazılanını okudum sadece, ama şunu demek istiyorum, kaç kişi egzosunu ya da rüzgarlığını muayene ile araca işletti? :) işletecek yer var ama pahalı ve zahmetli bir işlem, lpg için ne yapılıyorsa aynısı araca uygulanan bütün iç/dış değişiklikler için yapılabilir.

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #30 : Temmuz 07, 2014, 02:02:15 ÖS »
konunun ilk 3-5 yazılanını okudum sadece, ama şunu demek istiyorum, kaç kişi egzosunu ya da rüzgarlığını muayene ile araca işletti? :) işletecek yer var ama pahalı ve zahmetli bir işlem, lpg için ne yapılıyorsa aynısı araca uygulanan bütün iç/dış değişiklikler için yapılabilir.

ruhsata işletme işlemini yapan hangi emniyet daha önce hiç duymadım ve bircok memurada sordum işletilebilir cevabı almadım yaptırdıysanız veya yaptırılan yeri biliyosanız söyleyin yaptıralım?

can3520

Ynt:
« Yanıtla #31 : Temmuz 07, 2014, 04:22:54 ÖS »
Evet nasil isletiliyorsa isletelim, benim bu konuda bir bilgim yok

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

cagatay54

« Yanıtla #32 : Temmuz 07, 2014, 05:02:48 ÖS »
bu ülkede polis araçlarında devletin araçlarında zifir karanlık cam filmi var o normal biz en açık filmi çeksek bile hemen yaz cezayı men et.yok öyle muhabbet hoca o...sa cemaat ne yapar belli değil.bu ülke kimlerin elinde yaa vallaha yazık

ERTUNGA

« Yanıtla #33 : Temmuz 07, 2014, 09:35:40 ÖS »
Ne adalet var, ne hukuk, ne de düzen var herşey uyduruk. O yüzden ne kadar konuşsak boş. Polisin eşref saatine gelecek, güneş ışığından korunmak için yapmıştır, zaten çok koyu da değil deyip görmezden gelecek, polisin eşşşek saatine gelecek fabrikasyon çift egsoza bile ceza yazmaya kalkacak.
Yani bağıran egsozu takıp arabada oturan çocuğumun zıplamasına sebebiyet veren apaçiyi cezalandır eyvallahta, benim taktığım büyük janttan sana ne ? Makas atana hapis cezası ver eyvallahta benim yayımın kime ne zararı var ? Kazaya sebebiyet verdiren bilmemkaçbin K halojen midir ampülmüdür nedir o saçmasapan farları çekiçle kır da, benim body kitimden sana ne, kime ne zararı var ?

Bu arada buğday tenli arkadaş ; senin ten rengin boyun posun kimsenin umurunda değil, arkadaş adam gibi uyarı yapmış, forum kuralları gereği kendini tanıtman gerekiyor. Senin başbakanlığına selamsız sabahsız girip şöyle yanlışsınız böyle yanlışsınız dediğimi düşün ! Rahatsız olursun değil mi ?
Çok beyli beyefendili konuşuyorsun ya şuradan beyler gibi kendini tanıt, bırak ten rengini kılını tüyünü. http://www.teamhondaturkey.com/forum/sizi_taniyalim-b19.0/

Hondahan bey 35 yaşındasınız ama hala bitirim ağzıyla yazılar yazıp forum sakinlerine bir şeyler ispat etmeye çalışıyor gibisiniz yakıştıramadım yaşınıza ...Sevgi ve saygı çerçevesinde eleştiriye açık biriyim. Ben kurallarda kanunlarda ne yazıyorsa o uygulanır dedim daha da fazla polemiğe girmedim girmem de ....Sadece kendinizi tanıtın dendi tanıttım eğer siz Ankara ya başbakanlığa buyurur gelir misafirim olursanız memnun olur sizi ağırlarım hem daha yakından tanışmış oluruz ....Merak etmeyin verdiğiniz linkte de kendimi tanıtırım ...Sağlıcakla kalın.

mehmet06

• Mehmet
« Yanıtla #34 : Temmuz 07, 2014, 11:16:39 ÖS »
Milletvekillerinin araçlarına trafik cezası kesilemiyor hatta çevrilemiyorlar, ve hatta ve hatta milletvekilinin vermiş olduğu 2. plakalı araçta trafik cezası ve çevirmeye girmiyor (oğlunun-kızının vs araçları)

Onlar son model Mercedes-şirokko-Audi vs araçları ile 80 radarlarında durmadan makas atarak geçmeleri normalde benim, basık aracım ile sağdan sağdan gitmem suç ise....

Ankarayı bilenler için söylüyorum, Eskişehir yolunda ben çok rast geldim son model mercedes bmw lerin basıp gittiğine.

Trafik ceza kanunu ucu açık ve "Sıfır km Stock" bir araca dahi Ceza yazılabilecek bir Ülkedeyiz.
Biz burda "Polise uzanan eller kırılsın" başlığı altında toplanıp konvoy yapalım, onlarda konvoyu çevirip tek tek ceza yazsınlar.

O zaman bende "4.1 Headers - 51 lik düz borum ve  HKS Muffler Egzozum" ile 6500 devirde "vutututu" diyerek onları selamlarım
Hayrlı Ramazanlar.

« Son Düzenleme: Temmuz 07, 2014, 11:21:53 ÖS Gönderen: mehmet06 »

By_emre

« Yanıtla #35 : Temmuz 08, 2014, 02:14:29 ÖÖ »
 sahinlere ve motorsikletlere cezayi kes kurunun yaninda yasi yakma
« Son Düzenleme: Temmuz 08, 2014, 02:15:06 ÖÖ Gönderen: By_emre »

gokhannj060

« Yanıtla #36 : Temmuz 08, 2014, 08:51:04 ÖÖ »
beyler bu iş ne kadar ciddi son günlerde ceza yiyen varmı aramızdan yada ne sebeple yedi ?
dün facebookta bi haber gördüm tarihini bilemem elemanın şahinini bağlıolar isyan ediyo arabada abart eksoz var film var bilmemne. bunlar zaten her hafta sonu s virajında gördüklerimize benzer şeyler. ama onun dışında yaydan amerikan parktan ceza yazılan arabası bağlanan oldumu bu daha önemli şu an bence. çünkü eğer iş oraya girerse sıkıntı büyük :)

faw13

« Yanıtla #37 : Temmuz 08, 2014, 10:48:11 ÖÖ »
lpg yi nasıl işletiyorsanız bütün parçalar mühendisliği yapılıp muayene istasyonundan onaylandıktan sonra ruhsata eklenebilir.

modifiye diyince direkt olarak turbolar, bodykitler, yazılımlar anlaşılıyor ama modifiye kelimesi değişiklik anlamına gelir, yani lpg de bir modifiyedir, onu nasıl işletiyorsanız her şeyi işletmeniz mümkün, çok uzaklarda aramayın çareyi ama 100 TL'lik spoilere kimse 1000 TL mühendislik parası vermeyeceği için o iş uygulanmaz ülkemizde orası ayrı mesele.

yani misal veriyorum yay kestirip o araca zaten hiç bir şekilde onay alınamaz, ama araca özel üretilmiş, tüv vb onaylı bir süspansiyon sisteminin takılması sonucunda araca takılması uygundur diye onay alınabilir. yani ülkemizde muayeneyi yapan zaten tüv, kendi kendine onay verdiği parçaya bu sefer trafiğe çıkması uygun değildir derse komik bir durum olur haksız mıyım?

HONDAHAN

« Yanıtla #38 : Temmuz 08, 2014, 02:34:46 ÖS »

Hondahan bey 35 yaşındasınız ama hala bitirim ağzıyla yazılar yazıp forum sakinlerine bir şeyler ispat etmeye çalışıyor gibisiniz yakıştıramadım yaşınıza ...Sevgi ve saygı çerçevesinde eleştiriye açık biriyim. Ben kurallarda kanunlarda ne yazıyorsa o uygulanır dedim daha da fazla polemiğe girmedim girmem de ....Sadece kendinizi tanıtın dendi tanıttım eğer siz Ankara ya başbakanlığa buyurur gelir misafirim olursanız memnun olur sizi ağırlarım hem daha yakından tanışmış oluruz ....Merak etmeyin verdiğiniz linkte de kendimi tanıtırım ...Sağlıcakla kalın.

Öfff şu bitirim ağızlı yazıyı bi söyle diyecem, şu kendini ispatı bi göster diyecem uzayıp gidecek o yüzden he diyorum, he sensin.
SAYGI dan bahsediyorsun, kendini tanıt diyene dalga geçer gibi ten renginden boyundan,posundan bahsediyorsun, uyarana da bitirim ağızlı diyorsun, 41 yaş saygısı bu hee ? ! Peki. Siz de sağlıcakla kalın.

MaJesteLeri

• FACEBOOK ADRESIM
Ynt: Ynt: apaçiler yüzünden ceza yiyeceğiz dikkat
« Yanıtla #39 : Temmuz 09, 2014, 10:05:37 ÖÖ »
Ornek :)

gokhannj060

« Yanıtla #40 : Temmuz 09, 2014, 10:23:31 ÖÖ »
geçmiş olsun :(
yazdığı maddeyi biliorum ama abart eksoz filan varmıydı araçta peki?

münzevi

• Co-Admin
« Yanıtla #41 : Temmuz 09, 2014, 10:45:35 ÖÖ »
Rize emniyeti bayağı bir ciddi bu konuda. Tam 47 araç trafikten men edilmiş, ilgili haber:

http://www.olay53.com/haber/rizede-47-modifiye-arac-trafikten-men-edildi-135683.htm

can3520

« Yanıtla #42 : Temmuz 09, 2014, 10:54:36 ÖÖ »
Eski model araçlar diyor ama bu lastik büyütme kısmı beni biraz tedirgin ediyor.

HONDAHAN

« Son Düzenleme: Temmuz 09, 2014, 04:38:52 ÖS Gönderen: HONDAHAN »

cagatay54

« Yanıtla #44 : Temmuz 09, 2014, 05:37:01 ÖS »
imzamı attım..böyla saçma bir uygulamayı başlatan ŞEREFLİ!!! kimselere sevgilerimi gönderiyorum bu mübarek oruç ayında.benim faturasıyla aldığım malzememi yasak diyip benim aracımı bağlayacak zihniyetinde....

tnrdnzekr

• TNR
« Yanıtla #45 : Temmuz 10, 2014, 10:38:26 ÖÖ »
bi imzada benden.
bugun belediye otobuslerinin hepsinde 4 numara cam filmi war bizim 2 numaralara takılıolar
off bn bıktım yemin bu ülkenin bu işlerinden

esser

« Yanıtla #46 : Temmuz 10, 2014, 12:46:30 ÖS »
dün aksam gördüm ankara çetin emeç bulvarında 10 ekip arabası 4 çekici uygulama yapıylardı en az 5-6 arabayı baglamıslardı..

mali

« Yanıtla #47 : Temmuz 10, 2014, 02:08:42 ÖS »
Antalyada b..kunu çıkardı emin olun

mali

« Yanıtla #48 : Temmuz 10, 2014, 03:22:38 ÖS »
Kurallara, kaidelere, araç teknik verilerine ve trafik kurallarına kesinlikle uymak zorundayız...Merak ettim Çagatay bey acaba ruhsata işletmek istediğiniz şeyler neler ?

Şimdi kurallara uygun olarak TÜV den muayeneden geçen bir araba bağlanıyorsa hangi kuraldan bahsetmek mümkün acaba?
Avrupa standartlarına uygun diye muayeneden geçiyor ama polisin keyfi cezalarına maruz kalıyoruz.
yapmayın beyler ;)
egzozu anlarım ama 3.5 yaydan filmden tampon ekinden arabamı bağlanır

gomar

« Yanıtla #49 : Temmuz 10, 2014, 03:42:00 ÖS »
Bir imza da benden