Gönderen Konu: Apaçiler bıktırdı..  (Okunma sayısı 12361 defa)

ALG

• THT
Apaçiler bıktırdı..
« : Haziran 17, 2007, 08:56:38 ÖS »
Bugün tekirdağa gittik, istanbul a dönüş yolunda bir clio önümde saçma sapan makaslar çekip mutlu oldu...en kötüsü 3-4 arabayı birbirine katacak saçma sapan hareketler yaptı..kullanan çocuk arkadan geldiğimi duyduktan sonra önğmde saçmalamaya başladı, tabi önümü kapatıp geçmeme engel olarak mutlu oldu...adam gibi gazlamayı bilmiyen bu apaçilere dikkat edin arkadaşlar..bıktım artık yaw..satacam evi barkı bodruma yerleşecem  <nohapy

ve ümit ediorum aramızdan kimse böyle saçma sapan şeyler yapmıyordur..

Alp

Ynt: Apaçiler bıktırdı..
« Yanıtla #1 : Haziran 17, 2007, 08:59:05 ÖS »

Bugün tekirdağa gittik, istanbul a dönüş yolunda bir clio önümde saçma sapan makaslar çekip mutlu oldu...en kötüsü 3-4 arabayı birbirine katacak saçma sapan hareketler yaptı..kullanan çocuk arkadan geldiğimi duyduktan sonra önğmde saçmalamaya başladı, tabi önümü kapatıp geçmeme engel olarak mutlu oldu...adam gibi gazlamayı bilmiyen bu apaçilere dikkat edin arkadaşlar..bıktım artık yaw..satacam evi barkı bodruma yerleşecem  <nohapy

ve ümit ediorum aramızdan kimse böyle saçma sapan şeyler yapmıyordur..

geçmiş olsun Altıner abi , senin arabayı görüp sana gaz vermeye çalışmış sanırım o arkadaş, bırakalım kendi kendilerine eğlensinler :D

ALG

• THT
« Yanıtla #2 : Haziran 17, 2007, 09:04:07 ÖS »
sağolasın Alp..
önce gaza geliodum, tamponuna bi yapıştım ama arkada bayan misafirimiz çok korkunca, bişi yapamadım..ama akıl var mantık var yani, ben broadway sürdüm zamanında, polo sürdüm ama asla GTI ve hothatch segmenti arabalara kafa tutmak, sıkıştırmak vs gibi apaçilikler yapmadım..anlayamıyorum , nasıl bir hayvani içgüdüdür bu...

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #3 : Haziran 17, 2007, 09:10:36 ÖS »
geçen gün bursa seyahatinden dönerken bi tane transporter aynı şekilde şeyler yaptı bana... bende kendi kendime dedim ki bu hıyarla oynayacağıma bi ders vereyim. Aldım telefonu elime ve 155 i aradım. Gerekli şikayeti yaptım, plakayı verdim ve yer bildirdim... öküz dicem kusura bakmayın 5-6 km sonra polisler aldı yoldan... bende ohh bu çok iyi oldu diyip rahatladım...

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Haziran 17, 2007, 09:17:13 ÖS »
Eziklik abi , bu tarz hareketlerle kendilerini tatmin etmeye calısıyorlar.

Zubeyir

« Yanıtla #5 : Haziran 17, 2007, 09:30:44 ÖS »
bnada  sureklı  yapıyolar bı tane 206 yı gebertıyodum ole ..gırdıgı sıteesınde buldum.ozur dıledı sarhosmus.yoksa  gebertıcektım   denyoyu >%Sakin

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 17, 2007, 09:32:53 ÖS »
Çok Var Abi . Eğer Kapışmak İstiyorsan Aynı Motor Gücüne Sahip Olursun Bayansız Arabada Olursun Fln fln...

ALG

• THT
« Yanıtla #7 : Haziran 17, 2007, 09:34:28 ÖS »
eziklik hali ayan beyan ortada zaten..bu kompleks nedir anlamıyorum yani..şimdi biz ne yapmalıyız o zaman, ne kadar porsche, ferrari varsa KRALINA GOING modunamı girmeliyiz?

dertlerinide anlamıosun, maksat bir iki gazlamakmı, roll yapmakmı oda belli değil ama üstüne bile kırabilir böyle adamlar..

yassinin çözümde mantıklı aslında hiç aklıma gelmemişti..  >=ok

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Haziran 17, 2007, 09:36:49 ÖS »
Çevirince Napıcaklar Abi Apaçileri...En Fazla Ceza...

ALG

• THT
« Yanıtla #9 : Haziran 17, 2007, 09:40:08 ÖS »
öyle doğrusun Can..ama ne biliim caydırıcı olur belki..ama arkadaşın hali çok komikti, önde kalıp yol vermediği sürece acayip mutlu oldu, gaz oldu..kükremiş sel oldu, bendini çiğnedi aştı eleman..sonra baktım o mutlu haline, üzüldüm bide..peşine bide full modlu  :emo  kırmızı broadway takıldı elemanın, sonra ikisi başladılar kovalamacaya..

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Haziran 17, 2007, 09:57:22 ÖS »

öyle doğrusun Can..ama ne biliim caydırıcı olur belki..ama arkadaşın hali çok komikti, önde kalıp yol vermediği sürece acayip mutlu oldu, gaz oldu..kükremiş sel oldu, bendini çiğnedi aştı eleman..sonra baktım o mutlu haline, üzüldüm bide..peşine bide full modlu  :emo  kırmızı broadway takıldı elemanın, sonra ikisi başladılar kovalamacaya..

Doktor onları kendi haline bırakıcaksın dedi abi  >%6rol öyle mutlu olup egolarını tatmin ediyor zavallılar napıcan

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Haziran 17, 2007, 10:00:24 ÖS »
Uzak Duracaksın Abi :)

ALG

• THT
« Yanıtla #12 : Haziran 17, 2007, 10:00:56 ÖS »

mutunch

« Yanıtla #13 : Haziran 17, 2007, 10:10:48 ÖS »
Abicim geçmiş olsun çok. Ben eminimki geçen haftadan sonra eğer arkada misafirin olmasaydı sana karşı apachilik yapmazdı  >=ok ama gerçekten de çok haklısın altında 110 hp civarı araba olunca adamlar sapıtıyo resmen herkesi yerim sanıyolar, bi yerlerde birilerinin canı çok yanıyo bu sebepten dolayı ve ancak o zaman akılları başlarına geliyo >%Sakin

Tolga-R

« Yanıtla #14 : Haziran 17, 2007, 10:11:14 ÖS »
Zübeyir nasıl buldum labunyayı ama :D

Altıner abicim takmıcan bunları en güzel kapatıcan solu direk şerit değiştirmeden... bak bende bugun izmitten geldim toplam 2 defa sol şeritten çıktım oda yol vermeyen bi merso vardı mecburen sagdan geçmek zorunda kaldım :D  zaten sesi duyan bi kendini saga atıyor...

ALG

• THT
« Yanıtla #15 : Haziran 17, 2007, 10:18:20 ÖS »
tolga sesi duyan kendini kenara atıyor ama sesi duyup farklı duygulara kapılan anti sosyal tiplerede bişey yapamıosun..ona uyacak halinde olmayınca buyur geç paşam diyorsun mecburen.

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #16 : Haziran 17, 2007, 10:20:35 ÖS »
Onlar Heryerde ;) Apachi team  <783^2

Agent

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Haziran 17, 2007, 10:21:10 ÖS »
Abi böyleleri kaza yapar, en önemliside yaptırır!! Ben şahsen gerekirse sağ şeride geçiyorum, arkadaşın sıkılıp yavaşlamasını yada gazlayıp gitmesini bekliyorum.. Daha sonra aklı başına gelsin diye bi aynasını tokatlıyorum ama  >%6rol

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Haziran 17, 2007, 10:23:44 ÖS »
Uzak Duruyorum  >=ok

Zubeyir

« Yanıtla #19 : Haziran 17, 2007, 10:54:24 ÖS »

Zübeyir nasıl buldum labunyayı ama :D

valla hee.sayende.ama  harbıden oldurucektım adamı hee :)

SLH

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Haziran 17, 2007, 10:59:07 ÖS »
benim arabamda 110 hp mod ları saymassak  

SLH

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Haziran 17, 2007, 11:01:10 ÖS »
mesajım yarım  kalmış
ama efendi efendi gidiyoruz , illa birşey yapılcaksa :
uygun yol durmunda rolling yapıyruz , gerisi trafik kurallarını ihlal etmek bir yana insan hayatını tehlikeye atmaktır.
bizde çevremizi ve arkdaşlarımız bilinçli olmak adına bu konuda uyaralım arkdaşlar.

mutunch

« Yanıtla #22 : Haziran 18, 2007, 10:26:09 ÖÖ »
ya Salihçim efendi gidiyosun ama geçen pazar Altıner Abi'yi  o kadar kısa sürede yakalaman süperdi. Neyi nerede ve ne zaman yapacağını biliyosun sen ;)

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #23 : Haziran 18, 2007, 10:29:41 ÖÖ »
Gerçekten SLH in Plotajı çok iyi ;)

GU

« Yanıtla #24 : Haziran 18, 2007, 10:35:05 ÖÖ »

sağolasın Alp..
önce gaza geliodum, tamponuna bi yapıştım ama arkada bayan misafirimiz çok korkunca, bişi yapamadım..ama akıl var mantık var yani, ben broadway sürdüm zamanında, polo sürdüm ama asla GTI ve hothatch segmenti arabalara kafa tutmak, sıkıştırmak vs gibi apaçilikler yapmadım..anlayamıyorum , nasıl bir hayvani içgüdüdür bu...

Abi bunlar kompleksten başka bişi değil,sahip olamadıklarına böyle artislik yaparak mutlu oluyolar bence...