Gönderen Konu: allahım zafer abiye bak bee'dokunma yanarsın'  (Okunma sayısı 3440 defa)

buura

allahım zafer abiye bak bee'dokunma yanarsın'
« : Şubat 26, 2008, 08:27:07 ÖS »
buluşma resimlerine bakarken zafer abinin şu pozu dikkatimi çekti ve hemen koyim dedim..zafer abi o anda galba çok sinirlidi..amman yarabbim o ne bakış be zafer abii

infaztim

Ynt: allahım zafer abiye bak bee'dokunma yanarsın'
« Yanıtla #1 : Şubat 26, 2008, 08:54:31 ÖS »
zafer o ne bakış olm.turgay atacan gibi bakmışın hahaha

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 26, 2008, 09:02:12 ÖS »
lan dedim ne oluyo...
asarım keserim :)
hakketen bu benmiyim yaa :( ama çrkinmişim hee...demekki kızlar bu yüzden bakmıyomuş :)
abicim böle şeyler yapmayın yaww utanırım ben :) karizmam yok zaten...
bura teşekkür ederim ama bidaha böle şeyler yapmasan iyi olur sevmiyorum bu tür şeyleri...anlayış bekliyorum :)

buura

« Yanıtla #3 : Şubat 26, 2008, 09:10:03 ÖS »
özür dilermmm zafer abi ama hiçte çirkin deilsin tam kadir inanır bakışı atmışsın ...tekrardan özür dilem istemiosn silinebilir konu ...rahatsız ettiyse gerçekten tekrardan çok çok özürdilermm..   <783^2  <783^2  <783^2  <783^2  <783^2

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Şubat 26, 2008, 09:14:09 ÖS »

özür dilermmm zafer abi ama hiçte çirkin deilsin tam kadir inanır bakışı atmışsın ...tekrardan özür dilem istemiosn silinebilir konu ...rahatsız ettiyse gerçekten tekrardan çok çok özürdilermm..   <783^2  <783^2  <783^2  <783^2  <783^2

özür dilencek bi olay yok ortada sadece sevmiyorum bu ntür şeyleri onu belirtmek istedim..yok silinmesin koymuşsun madem kalsınn...sıkma canını :)
kadir inanırda kimmiş :)  hheeeeeyyyytt ulen :)

ALG

• THT
« Yanıtla #5 : Şubat 26, 2008, 09:38:56 ÖS »
zafer o ne pozdur öyle yaw :)

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Şubat 26, 2008, 09:47:01 ÖS »

zafer o ne pozdur öyle yaw :)

altıner abicim bende anlamadımki :) ben bile şaşırdım bu benmiyim diye :)  bidaki buluşmada daha dikkat edicem yüz şeklime :)  sanada kırgınım abi  maç buluşmalarına gelmedin :( sen gelmeyince çoğu kişide gelmiyo :) bi çekiciliğin var seninde abi :) ama bu seferki sucuk partisine bekliyoz :)

ALG

• THT
« Yanıtla #7 : Şubat 26, 2008, 09:50:27 ÖS »
Zafercim her ikisindede iptali mümkün olmayan işler çıktı, normalde buluşma kaçırmam ama nasip olmadı işte..

inş bundan böyle gelip telafi ederiz kardeşim...çekiciliğim falan yok yaw :) o nerden çıktı :)

sucuk partisi sanırım c.tesi gidilir, daha netleşmedi ama ben hertürlü c.tesi giderim..pazar malesef benim için çok zor..

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Şubat 26, 2008, 09:59:40 ÖS »

Zafercim her ikisindede iptali mümkün olmayan işler çıktı, normalde buluşma kaçırmam ama nasip olmadı işte..
inş bundan böyle gelip telafi ederiz kardeşim...çekiciliğim falan yok yaw :) o nerden çıktı :)
sucuk partisi sanırım c.tesi gidilir, daha netleşmedi ama ben hertürlü c.tesi giderim..pazar malesef benim için çok zor..

nasip olmauyınca olmuyor abi...inşallah cumartesi nasip olurda buluşup görüşürüz...marmara hondaya gitmek lazım çünkü yazık şimdi sucuklar boşa gitmesin :)

whitehan

« Yanıtla #9 : Şubat 27, 2008, 12:31:56 ÖÖ »
zaferım mactada boyle baksaydın o 19 golu yemezzdık yahu...

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #10 : Şubat 27, 2008, 01:07:33 ÖÖ »

aynen ;D

infaztim

« Yanıtla #11 : Şubat 27, 2008, 02:53:32 ÖÖ »
HAHAHAHAHA harbiden ya süper laftı hahahaha.zefer olm kız istemeye giderken falan böle bakma valla polise haber verirler hahahaha bizim eve enteresan bişi girdi diye hahaha.canım benim ya.olm sen bu resmi bence arşive sakla bu ifade msn ifadesi olarak bile kullanılır yolla bunu msn bürosuna bak bunu simge yaparlar zafer yazınca bu simge çıkar hahahahaha.ya baktıkça bakasım gelio ha one ifade öle ya laaaaaaaaaaaaan der gibi hahaha laemsin olm sen ya.

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Şubat 27, 2008, 09:20:02 ÖÖ »

güzelbi taktik abi bidakine denerim :)
abicim ben ne yapayım adamların acıması yokki...adamlara diyorum atmayın be abi ayıp olur diyorum adamlar hiç acımadan atıyorlar...bidakine merhametli bi takımla oynayalım :)

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Şubat 27, 2008, 09:21:16 ÖÖ »

HAHAHAHAHA harbiden ya süper laftı hahahaha.zefer olm kız istemeye giderken falan böle bakma valla polise haber verirler hahahaha bizim eve enteresan bişi girdi diye hahaha.canım benim ya.olm sen bu resmi bence arşive sakla bu ifade msn ifadesi olarak bile kullanılır yolla bunu msn bürosuna bak bunu simge yaparlar zafer yazınca bu simge çıkar hahahahaha.ya baktıkça bakasım gelio ha one ifade öle ya laaaaaaaaaaaaan der gibi hahaha laemsin olm sen ya.

sağol abi çok güzel moral veriyosun :(
bi gün polisler beni tipten içeri alacaklar ama ne zaman bende bekliyorum :)