Gönderen Konu: akaryakıt zammını protesto etmek isteyenler?  (Okunma sayısı 9338 defa)

geveze

akaryakıt zammını protesto etmek isteyenler?
« : Aralık 03, 2010, 07:47:59 ÖÖ »
ben 1. seçeneği işaretledim.

hakangunister

• www.osgun.com.tr
Ynt: akaryakıt zammını protesto etmek isteyenler?
« Yanıtla #1 : Aralık 05, 2010, 10:16:26 ÖS »
Yaa şöyle ana avrat sövmek istiyorum ama atarlar sonra forumdan :)   Bu kadarda olmaz gerçekten.... yakında 4 lira olacak benzin. demedi demeyin.

piscocuk

« Yanıtla #2 : Aralık 06, 2010, 12:27:33 ÖS »
nasıl olacağı hakkında bilgi verirmisin?

scarface

« Yanıtla #3 : Aralık 06, 2010, 01:00:24 ÖS »
Yaa şöyle ana avrat sövmek istiyorum ama atarlar sonra forumdan :)   Bu kadarda olmaz gerçekten.... yakında 4 lira olacak benzin. demedi demeyin.

4 lira oldu sayılır zaten. ne kaldı ki 4 liraya? bu memleketin insanları dünyanın en pahalı benzinini kullanacak kadar ne suç işledi bilmiyorum... arabamla işe gitmek lüks oldu... dolmuşa devam...

canguder

« Yanıtla #4 : Aralık 06, 2010, 01:08:49 ÖS »
varya arabistana su verip benzin alsan daha çok kar edersin. aslında ticaretini yapmak lazım bunun. burdan gönder 500 tanker suyu al ordan 500 tanker benzin :) doldur doldur kullan. artık insanları delirtme noktasına geldiler , sırf kendi cepleri dolsun toplu taşıma araçları kullanılsın diyede bu yapılmaz. Ben amerika seyahatimde gördüklerimi söyleyeyim size. Otobüse sadece araç kullanamayacak olanlar (sakatlar,özürlüler,16 yaş altındakiler,çok yaşlılar) ve ehliyeti elinden alınmış veya olmayanlar biner. arabası ehliyeti olan kişiler evinin önünden otobüs geçse dahi binmezler. 88 oktan benzinin litresi 1 TL civarlarında. 2.0 motor ve üzerine zaten 88 oktan benzinde koyabilirsin sorun olmuyor. Araba kullanmak dünyanın neresinde bu kadar lüks bilemiyorum. 300 milyon nüfuslu ABD bile 1 liradan benzin satıyor şurda 70 milyonluk türkiyede benzin 4 TL . Utanın başımızdaki mahluklar.

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #5 : Aralık 06, 2010, 04:53:18 ÖS »
arkadaşlar otobanda bi gün kontak kapatalım tepkimizi koyalım.biraz polis falan uğraşırız ama napalım..

geveze

« Yanıtla #6 : Aralık 07, 2010, 10:01:29 ÖÖ »
nasıl olacağı hakkında bilgi verirmisin?

benim düşüncem acil durumlar dışında araçlarımıza uzun bir süre binmemek. talep azalınca belki düşebilir fiyatlar. parlak fikri olan varsa paylaşırsa çok sevinir ve uygulamaya hazırım.

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #7 : Aralık 07, 2010, 12:00:27 ÖS »
varya arabistana su verip benzin alsan daha çok kar edersin. aslında ticaretini yapmak lazım bunun. burdan gönder 500 tanker suyu al ordan 500 tanker benzin :) doldur doldur kullan. artık insanları delirtme noktasına geldiler , sırf kendi cepleri dolsun toplu taşıma araçları kullanılsın diyede bu yapılmaz. Ben amerika seyahatimde gördüklerimi söyleyeyim size. Otobüse sadece araç kullanamayacak olanlar (sakatlar,özürlüler,16 yaş altındakiler,çok yaşlılar) ve ehliyeti elinden alınmış veya olmayanlar biner. arabası ehliyeti olan kişiler evinin önünden otobüs geçse dahi binmezler. 88 oktan benzinin litresi 1 TL civarlarında. 2.0 motor ve üzerine zaten 88 oktan benzinde koyabilirsin sorun olmuyor. Araba kullanmak dünyanın neresinde bu kadar lüks bilemiyorum. 300 milyon nüfuslu ABD bile 1 liradan benzin satıyor şurda 70 milyonluk türkiyede benzin 4 TL . Utanın başımızdaki mahluklar.
Turgut Özal petrol karşılığında su vermeyi teklif etmişti. Üstüne düşülse belki Arap ülkeleri ile bu konuda anlaşılabilirdi.
Türkiye'de satılan akaryakıtın aşağı yukarı %80'i vergi. Fakat yine de ABD kötü örnek bence. Adamlar, kendi topraklarından petrol çıkıyor, gözleri doymadığından sağa sola saldırıyorlar, Irak petrollerini sömürüyorlar vesselam...

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #8 : Aralık 07, 2010, 12:01:18 ÖS »
arkadaşlar otobanda bi gün kontak kapatalım tepkimizi koyalım.biraz polis falan uğraşırız ama napalım..
Bu güzel fikir. Toplanmak da kolay, Hondacılar başı çektikten sonra, iştirak eden de bol olur.

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #9 : Aralık 07, 2010, 02:46:10 ÖS »
evet arbaya binmemekte haklısın ama sen binmedin ben binmedim en fazla 20 30 hadı 100 kişi olalım kimsenin umrunda olmazki ses getiremeyiz yani daha parlak fikirler lazım bence...

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #10 : Aralık 07, 2010, 03:19:51 ÖS »
Kullanmadan olmaz, elimiz mahkûm. Başka şekilde sesimizi duyurmalıyız. Arabalarla toplanıp yolu kapatmak da başka vatandaşları çileden çıkarabilir. Onların da desteğini kaybetmemek lâzım.

geveze

« Yanıtla #11 : Aralık 07, 2010, 09:10:48 ÖS »
evet şimdi daha parlak düşünceleri olan var mı :)

Owner89

« Yanıtla #12 : Aralık 07, 2010, 09:28:56 ÖS »
Yarın sabah böle bi eylem olacak kornaya basıp dörtlüleri yakarak protesto edilecek nihat sırdar yayınında söyledi Büyük katılım olur inş

LION

« Yanıtla #13 : Aralık 07, 2010, 09:34:20 ÖS »
nerde olcak bu protesto?

escapade

« Yanıtla #14 : Aralık 07, 2010, 09:37:30 ÖS »
artık dolara ,euro ya ,dolara para yatırmaya gerk yok.galon galon benzin al 1 sene tut sonra sat .karı baya güzel.Arkadaşlar çözüm olması mümkün olmadığına bende inanıyorum ama

http://www.basbakanlik.gov.tr/Forms/Bimer/pApplicationEntry.aspx

adresine sikayetlerimizi yazalım.

Owner89

« Yanıtla #15 : Aralık 07, 2010, 09:38:00 ÖS »
nerde olursan ol o sabah saatinde yoldaysan katıl Alem Fm den takip edebilirsin  saat 8 de
« Son Düzenleme: Aralık 07, 2010, 09:38:59 ÖS Gönderen: Owner123 »

mcolgecen

« Yanıtla #16 : Aralık 07, 2010, 10:31:28 ÖS »
artık dolara ,euro ya ,dolara para yatırmaya gerk yok.galon galon benzin al 1 sene tut sonra sat .karı baya güzel.Arkadaşlar çözüm olması mümkün olmadığına bende inanıyorum ama

http://www.basbakanlik.gov.tr/Forms/Bimer/pApplicationEntry.aspx

adresine sikayetlerimizi yazalım.
ewet az önce uygun bir uslupla şikayette bulundum kimi kime şikayet ediyorsam olsun en azından tepkimi ortaya koydum yalnız arkadaşlar bizlerdede hata var yalnızca benzine yeni zam gelince böyle paylaşımlarda bulunuyoruz yani çok çabuk kabulleniyoruz onlarda alıştıra alıştıra yapıyor zammı ürkütmüyor tepkimiz her daim olmalı düşsede artsada bence herkez şikayetini dile getirmeli vatandaşlık hakkını aramalı hepinize iyi forumlar

canguder

« Yanıtla #17 : Aralık 08, 2010, 12:00:28 ÖÖ »
evet arkadaşlar az önce 97 oktan benzin aldım litresi 4 lira , hayırlı olsun iyi kazıklanmalar.

scarface

« Yanıtla #18 : Aralık 08, 2010, 12:16:26 ÖÖ »
:(

scarface

« Yanıtla #19 : Aralık 08, 2010, 12:16:57 ÖÖ »
kara haber tez duyulurmuş...

mali

« Yanıtla #20 : Aralık 08, 2010, 02:33:28 ÖÖ »
bizim gibi millete az bile
biz koyun gibi olmaya devam edersek 5 lira bile olur

geveze

« Yanıtla #21 : Aralık 08, 2010, 04:03:36 ÖÖ »

burdan bu konuyu açtıktan sonra sitedeki üyeliğimi engelleyenlerede ayrıca teşekkür ediyorum mesajımada cevap alamadım

playboy_07

« Yanıtla #22 : Aralık 08, 2010, 04:13:36 ÖÖ »

burdan bu konuyu açtıktan sonra sitedeki üyeliğimi engelleyenlerede ayrıca teşekkür ediyorum mesajımada cevap alamadım
nasıl yani??? üyelik engellemek..

geveze

« Yanıtla #23 : Aralık 08, 2010, 04:23:16 ÖÖ »
bu konuyu açtıktan sonra siteye giremedim üzgünüz geveze bu siteye girişiniz yasaklandı gibi bir yazı çıktı karşıma

scarface

« Yanıtla #24 : Aralık 08, 2010, 07:26:52 ÖÖ »
ne varmış ki yazdıklarınız da? bence gayet makul ve mantıklı yazmışsınız. ne bir hakaret var ne de kimseyi rencide edecek başka bir sözünüz...