Gönderen Konu: Ajdar ve yeni klibi!!!  (Okunma sayısı 2579 defa)

gokhan035

• Ziyaretçi
Ajdar ve yeni klibi!!!
« : Ağustos 30, 2006, 01:37:05 ÖÖ »
Ya biri bana bunun bi şaka olduğunu söylesin ya!!!  #-o #-o  Yuhara Ohara OHA yani yaaa... bu ne artık yaaa... ayıp ama bi de böylelerine prim vermiyo mu halk şaşıyorum yaaa....  :olamaz bi de makine mühendisi bu adam yani peki dyorum...  #-o  #-o  #-o #-o

http://www.kelepce.com/oynat/10118/Ajdar_Çikita_Muz_Klibi.htm

sürüngen

Ynt: Ajdar ve yeni klibi!!!
« Yanıtla #1 : Ağustos 30, 2006, 07:00:02 ÖÖ »
hastasıyım ben bu adamın bi ibraam tatlısert bi bu adam yauu :dissiz :dissiz

ALG

• THT
« Yanıtla #2 : Ağustos 30, 2006, 08:53:45 ÖÖ »
bu konu açıldı videolar bölümde

EROLL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ağustos 30, 2006, 09:07:08 ÖÖ »
niye bu salak adamın reklamını yapıyorsunuz yaa

sürüngen

« Yanıtla #4 : Ağustos 30, 2006, 04:31:41 ÖS »
erolcum lütfen öle deme,çok müstesna ve aynı zamanda şöle böle bi sanatçımız.çok taktir edip hiç bir albümünü kaçırmıyorum ](*,)
(varmı albümü bunun ??? :dissiz)

EROLL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ağustos 30, 2006, 04:50:53 ÖS »
vallahi tüylerim diken diken oluyor adamı görünce aklıma geldikçe.. :twisted: ama primde biz yaptırıyoruz

gizemm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ağustos 30, 2006, 05:01:36 ÖS »
şaka bi yana makine mühendisliği gibi zor bir bölümü bitirebilen bir insanın böyle durumlara düşmesi gerçekten çok komik..

( makine mühendisliii okuyan arkadaşlarımla artık konuşmamaya karar verdim  ;D )

MoRtAl_AnGeL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ağustos 31, 2006, 10:12:05 ÖÖ »
ya beyler makina müh diyosunuz hangi üniversiteyi bitirmiş bakalım diyarbakır daki ünv siteyi bitirmişse ne işe yarar makina müh bu arada öyle böyle rusları götürmüş =d> :lol:

timmaah

« Yanıtla #8 : Ağustos 31, 2006, 01:08:57 ÖS »
abii bu ne yaaw insana muz falan yedirtmicekler bi daha valla ayıp yaaa  :wow  :wow  :wow muzdan da soğudum artık vala  [-(

gizemm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ağustos 31, 2006, 02:31:19 ÖS »
ya beyler makina müh diyosunuz hangi üniversiteyi bitirmiş bakalım diyarbakır daki ünv siteyi bitirmişse ne işe yarar makina müh bu arada öyle böyle rusları götürmüş =d> :lol:

bence böyle bi ayırımım yapmamak lazım..sonuçta kolay değil üniv.e girmiş ve de bitirmiş .. ama sanırım onun problemi war beyninden ya da insanlarla dalga geçiyo.

MoRtAl_AnGeL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ağustos 31, 2006, 03:52:02 ÖS »
ya yok ben zaten insan vede yer ayrımı yapmıyorum ama atıyorum 450 puanla bilgi veya istanbul teknik de okumak varken 350 puanla diyarbakırda okuyo vede aldığı eğitim daha düşük kalıyo onu söylemek istedim yanlış anlaşılmasın bi hata yaptısak affola ;D

gizemm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ağustos 31, 2006, 06:30:46 ÖS »
yok yani alınan fln olur diye söledim ben nesee  :lol:
ama sana katılıyorum daha az puanla daha ii eğitim warken yazık ediolar kendilerine al işte sonra bölee ajdar oluyolar başımızaaa  :lol:

gizemm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Eylül 16, 2006, 07:00:12 ÖS »
adam makine mühendisliğini bitirmiş. . aynı zamanda kendii makinesinide bozmuş. . ..

;D