Gönderen Konu: ACURA'YI GÖRDÜNÜZ MÜ?  (Okunma sayısı 2098 defa)

SLVR

• Ziyaretçi
ACURA'YI GÖRDÜNÜZ MÜ?
« : Mart 30, 2006, 03:53:50 ÖS »
GEÇEN GÜN FENERYOLUNDA Tam ****** HONDANIN ÖNÜNDEN GEÇERKEN FARKLI Bİ MAKİNA GÖRDÜM.arkasında ACURA yazıyordu logo farklı geldi.Arkadaşlar kusuruma bakmayın ama ilk defa arabayı gördüm.Onu için iki tur attım.İnternette baktım hondanın sayfasında yer alıyor.Benim gördüğüm RSX modeliymiş Baba bu ne makina böyle

EAC-V

• Ziyaretçi
ACURA'YI GÖRDÜNÜZ MÜ?
« Yanıtla #1 : Mart 30, 2006, 04:57:58 ÖS »
EVET HONDA AMERIKADA ACURA ISMIYLE SATILIYOR.
TOYOTANIN LEXUS U GIBI.  MESELA HONDA ACCORD UN AMERIKADA HEM MARKASI HEM ISMI FARKLI. TABI OZELLIKLERIDE FARKLI. AMA SONUCDA HONDA.

Type_R PoWeR

ACURA'YI GÖRDÜNÜZ MÜ?
« Yanıtla #2 : Mart 30, 2006, 11:36:25 ÖS »
Bıldiğim kadarıyla 2 tane getirilmiş tr ye. Biri mugen modlu mutlhdan olması lazım gri renkli.

memopad

• Ziyaretçi
ACURA'YI GÖRDÜNÜZ MÜ?
« Yanıtla #3 : Mart 31, 2006, 09:09:12 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "EAC-V"
EVET HONDA AMERIKADA ACURA ISMIYLE SATILIYOR.
TOYOTANIN LEXUS U GIBI.  MESELA HONDA ACCORD UN AMERIKADA HEM MARKASI HEM ISMI FARKLI. TABI OZELLIKLERIDE FARKLI. AMA SONUCDA HONDA.

Bu bilgi kısmen yanlış sanki. Amerika'da hem Honda hem Acura marka araçlar satılıyor. Civic, Accord, CR-V, s2000, Fit(Jazz), Odyssey(minivan) gibi modeller Honda markası altında satılıyor. Acura markasında ise RL, TL, TSX(Accord'a benziyor), RSX, MDX(SUV), NSX modelleri var. Genel olarak Acura marka olan modeller daha lükstür, dolayısı ile fiyat olarak da daha pahalıdırlar tabii.
Aynı şekilde Amerika'da hem Toyota hem Lexus marka araç satılıyor. Lexus Toyota'nın lüks markasıdır.

Daniel Gabriel

• Ziyaretçi
ACURA'YI GÖRDÜNÜZ MÜ?
« Yanıtla #4 : Nisan 06, 2006, 12:01:21 ÖS »

vtimania

ACURA'YI GÖRDÜNÜZ MÜ?
« Yanıtla #5 : Nisan 06, 2006, 04:50:30 ÖS »
Acura rsx geleli baya oldu Tr ye

efe-e

• Ziyaretçi
ACURA'YI GÖRDÜNÜZ MÜ?
« Yanıtla #6 : Nisan 09, 2006, 08:57:59 ÖS »
Alıntı yapılan: "memopad"

TSX Accord'a benziyor

aynısının modlusu....

sürüngen

ACURA'YI GÖRDÜNÜZ MÜ?
« Yanıtla #7 : Nisan 10, 2006, 12:14:21 ÖÖ »
hakkaten çok deli bi alet..95000 ytl istiolarmış sanırım..bi yerde denk gelmiştim öle yazııodu

goran

• Ziyaretçi
ACURA'YI GÖRDÜNÜZ MÜ?
« Yanıtla #8 : Nisan 10, 2006, 12:31:17 ÖS »
harika bi araç önümden geçcekti tam yol vermedim brz :D  izledim baya bi  8)